Podzimní seminář Hradec Králové

Podzimní víkendový seminář určený pro sbormistry středoškolských pěveckých sborů při celostátní přehlídce Mezzochori 8.–10. listopadu 2019, Hradec Králové.

Seminář pořádá NIPOS-ARTAMA v rámci 11. celostátní přehlídky středoškolských pěveckých sborů Mezzochori 2019 ve spolupráci s pořadateli přehlídky: Královéhradecké sborové slavnosti, z. s., Impuls Hradec Králové a ZUŠ Jitro Hradec Králové.

Seminář Klubu sbormistrů je součástí volného cyklu inspirativních seminářů pořádaných NIPOS-ARTAMA, které jsou určeny všem zájemcům z řad začínajících i zkušených sbormistrů. Seminář má akreditaci MŠMT č. 29060/2017-1-1149. Všichni účastníci, kteří se zúčastní celého semináře, obdrží osvědčení o absolvování. Seminaristé mají možnost zúčastnit se všech koncertů přehlídky, soutěžní i nesoutěžní vystoupení analyzovat jakožto stínová porota ve spolupráci se členem poroty. Dále se mohou zúčastnit praktického workshopu a přednášek. Lektory semináře budou Mgr. Jiří Skopal, Ph.D., prof. PhDr. Jiří Skopal, CSc Účastníci semináře se mohou těšit také na workshop se zahraničním porotcem, kterým bude Robin Tyson – bývalý člen King’s singers.

Účastnický poplatek zahrnující kurzovné, ubytování a stravování: 1200 Kč (ubytování na 2 noci: 580 Kč, stravování: 320 Kč, kurzovné: 300 Kč)
Ubytování: Hotelový dům Academic, http://www.hotelovydum.cz (dvoulůžkové pokoje, sociální zařízení společné vždy pro 2 pokoje)
Stravování: Školní jídelna Hradecká http://www.jidelnahradecka.cz (páteční večeře, sobotní plná penze, nedělní snídaně)

Přihláška ZDE

Uzávěrka přihlášek: 25. října 2019.

Kontakt: Silvie Mlynarczyková, mlynarczykova@nipos.cz

Pomozte nám zlepšit náš web povolením cookies.