Uničov 2022 | Zvláštní ceny

Programová brožura 

 

ZVLÁŠTNÍ OCENĚNÍ SBORŮ

Kolibříci | ZUŠ Sokolov (Zuzana Kolářová) – Zvláštní cena za přirozený pěvecký projev

Music BoDo – mladší sbor | BoDo centrum, Olomouc  (Hana Vyroubalová)  – Zvláštní cena za provedení skladby Cestu znám od Jaroslava Celby              

Brumlíci | ZUŠ Český Krumlov (Lukáš Holec) – Zvláštní cena za dramaturgii přehlídkového vystoupení

Permoníček starší | ZUŠ Bedřicha Smetany a SVČ Juventus Karviná (Zuzana Nerovská) – Zvláštní cena za provedení skladby Parádivá koza od Emila Hradeckého  

Coloreton | ZUŠ Ilji Hurníka, Praha (Silvie Mlynarczyková) – Zvláštní cena příkladnou hlasovou kulturu

Přípravný sbor Permoník | ZUŠ Bedřicha Smetany a SVČ Juventus Karviná (Karina Grimová) – Zvláštní cena za muzikální projev sboru, Zvláštní cena Karině Grimové za dirigentský výkon    

Carmina | ZUŠ Turnov (Daniela Nechutná) – Zvláštní cena za provedení písně Bella a Sebastián

Lelkováček | ZŠ a MŠ Lelekovice (Inka Pospíšilová) – Zvláštní cena za příkladnou práci s malými zpěváčky, Zvláštní cena Marii Čuprové za flétnové sólo

Zpěváčci – třída 4. A | ZŠ Prodloužená, Pardubice (Monika Kadlecová) – Zvláštní cena za příkladnou práci se sborem třídy 4. A

Líbezníček | ZUŠ Líbeznice (Veronika Dvořáčková-Žofáková) – Zvláštní cena za líbezný pěvecký projev, Zvláštní cena Anežce Štrbákové za sólo ve skladbě Jak se volá na písničku

Pramen | ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem (Inka Pospíšilová) – Zvláštní cena za provedení skladby Jolany Saidlové Mořská ukolébavka

Myšáci | SZUŠ D-MUSIC, Kroměříž (Miroslav Uhlíř) – Zvláštní cena za provedení skladby Melou tety od Ivo Bláhy

Kajetán | Divadlo Josefa Kajetána Tyla, Plzeň (Anna-Marie Lahodová, Zuzana Kuncová) – Zvláštní cena „Objev uničovské celostátní přehlídky 2022“

Jitříčko | ZUŠ Jitro, Hradec Králové (Lucie Gregorovič Fárová) – Zvláštní cena za provedení skladeb Otmara Máchy

 

HOST PŘEHLÍDKY                                   

Dětský pěvecký sbor Canto, ZUŠ Náchod (Zbyněk Mokrejš)

                                         

ODBORNÁ POROTA

Eva Šeinerová
Alice Stavělová
Jiří Skopal
Marek Valášek
Josef Surovík