KUTNÁ HORA 2017 – seminární pobyt

KUTNÁ HORA 2017 – SEMINÁRNÍ POBYT
34. celostátní přehlídka dětských skupin scénického tance
19.–21. května, Městské Tylovo divadlo Kutná Hora

Chcete být u toho, když se koná prestižní oborová přehlídka, která tradičně prezentuje to nejzajímavější, co dětský scénický tanec v daném roce přinesl? Nabízíme vám možnost seminárního pobytu. Třídenní seminární poplatek (1650 Kč) vám zajistí vstup na všechny programové části přehlídky, včetně ubytování a stravování.
Ve třech dnech budou realizovány dva přehlídkové večery Dítě v tanci v Městském Tylově divadle a závěrečná vystoupení Tanec v exteriéru v zahradách GASK jako výstupy z tvořivých dílen pro děti. V doprovodném programu bude pro děti realizováno v deseti nezávislých prostorech dvanáct tvůrčích tanečních dílen Tanec–tvorba–děti. Pro pedagogy bude uskutečněn cyklus Tanec v semináři a nebude chybět ani Tanec v rozboru, tedy rozborový seminář s odbornou porotou a Tanec v diskusi na společenském večeru. V seminárním pobytu není zahrnuto pojištění a cestovní náklady. Počet míst je omezen (max. 20 seminaristů).
Uzávěrka přihlášek: do 30. dubna 2017.
Akci z pověření a za finančního přispění Ministerstva kultury a města Kutná Hora pořádají NIPOS-ARTAMA, Praha, Městské Tylovo divadlo Kutná Hora a GASK, Kutná Hora.
Kontakt: Jiří Lössl, 221 507 966, 778 702 492, lossl@nipos-mk.cz, www.artama.cz

Prihlaska KH 2017 seminarni pobyt
Harmonogram
Plakát DPST KH 2017