Divadelní Piknik Volyně 2012

Programová rada celostátní přehlídky amatérského činoherního a hudebního divadla doporučila do programu Divadelního Pikniku Volyně 2012 tyto inscenace:


De Facto Mimo Jihlava / režie: Martin Kolář

Pierre-Henri Cami: Kleštěnec z pralesa

Divadlo Kámen Praha / režie: Petr Macháček

Petr Macháček: Deus ex offo

Divadýlko na dlani Mladá Boleslav / režie: Petr Matoušek

Terry Pratchett, Stephen Briggs: Muži ve zbrani

DS Nová generace při DS TJ Sokol Lázně Toušeň / režie: Filip Müller

Filip Müller: Postel aneb Život není pro děti

V.A.D. Kladno / režie: V.A.D. Kladno

Lupinec & co.: Píseček

Divadlo bez zákulisí Sokolov / režie: Marie Skryjová a Martin Volný

David Williamson: Urvi to!

DS Karel Čapek Děčín / režie: Jiří Trnka

Alina Nelega Cadaridu: Amalia dýchá zhluboka aneb Internacionála

Kladina Kladno / režie: Jiří Homola

Jiří Homola: Sborovna

TRIARIUS Česká Třebová / režie: Josef J. Kopecký

Jan Procházka: Ucho

DS Zmatkaři Dobronín / režie: Vladimír Mátl

Mario Gelardi: Zlomatka

Divadlo NABOSO Boskovice / režie: Tomáš Trumpeš

Jáchym Topol: Uvařeno

DS Kroměříž / režie: Miroslava Kolářová

Hadar Garlon: Mikve

K.V.A.S. Karviná / režie: Lucie Raczová

Kazimír Lupinec a Sonya Štemberková: Rozpaky zubaře Svatopluka Nováka

DS Ty-já-tr/NAČERNO Praha / režie: Luděk Horký

Daniel Hrbek, Jiří Janků podle Alexandra Dumase: Tři mušketýři

Divadlo v Lidovém domě Vsetín / režie: Marcel Sladkowski

F.G. Lorca: Dům Bernardy Albové

Divadlo Tří Pardubice / režie: Divadlo Tří Pardubice

Tomáš Novotný: Uředničunina


Jako náhradníky určila:

Divadlo Point Prostějov / režie: Vojtěch Pospíšil

Robert Thomas: Druhý výstřel

DS AMADIS Brno / režie: Radim Blaško a Jana Štěpánová

Robin Hawdon: Úžasná svatba

T.M.A. divadlo Terezín / režie: Eva Andělová

Francis Veber: Blbec k večeři


Do programu se nedostaly inscenace:

DS Čelakovský Strakonice / režie: Petr Záleský

Pavel Němec: Amant

Rádobydivadlo Klapý / režie: Ladislav Valeš

Hadar Galron: Mikve

DS Vojan Hrádek nad Nisou / režie: Jan Sladký

Joe DiPietro: Potichu to neumím, jsem vášnivej aneb Famílie

OS Divadelních ochotníků Ústí nad Orlicí / režie: Martin Malínek

OSDO, Yasmina Reza: Kumšt

DS Břetislav Břeclav / režie: Jana Vrzalíková

Martin McDonagh: Mrzák Inishmaanský

O. S. Za dveřmi Náměšť na Hané / režie: Radka Pluskalová

Ray Cooney: Peklo v hotelu Westminster

Divadlo Devítka Ostrava / režie: Petr Rada

Patrick Haudecoeur: Mátový nebo citron?

DS Kroměříž / režie: Láry Kolář

Yasmina Reza: Bůh masakru


Z důvodu účasti na jiné postupové přehlídce v minulém roce byla diskvalifikována inscenace:

NETRDLO Vyškov / režie: Alexandr Novák

Jean Genet: Služky


Další podrobnosti o výběru inscenací do programu budou zveřejněny později.

Pomozte nám zlepšit náš web povolením cookies.