České vize otevírají akreditace a zveřejňují program

Celostátní přehlídka filmové tvorby České vize proběhne letos od 13. – 16. června v Ústí nad Orlicí v prostorách Malé scény a Kulturního domu. Těšit se můžete na soutěžní sekce České vize a Malé vize, tvůrčí rezidence Zkrátka vize a Vize Ji.hlavy a nesoutěžní přehlídku studentských a nezávislých audiovizuálních her GameVize.

Největší Vize v novodobé historii
Kompletní program Vizí naleznete přímo na webových stránkách přehlídky (www.ceskevize.cz) ZDE. Letošní 71. ročník bude co do programové pestrosti nejrozsáhlejším v novodobé historii. Vedle samotných projekcí krátkých filmů nominovaných z postupových a partnerských přehlídek, je připraven bohatý doprovodný a odborný program ve formě workshopů, dílen a masterclass výrazných osobností ze světa filmu. Program doplní také popularizační prvky jako projekce letního kina, filmové kvízy, koncerty a divadelní představení. Autorky a autoři nominovaných filmů mohou již nyní v programu zjistit, kdy bude jejich film promítán.

České vize jsou otevřeny všem!
Čím větší bude naše festivalové komunita, o to více budeme moci náš program do dalších let rozvíjet. Zájemci o akreditaci a ubytování vyplní jednoduchý formulář ZDE (musí tak učinit nejpozději do 5. června). Na základě vyplnění formuláře vám rezervujeme ubytování, a připravíme akreditaci. Kdo všechno se může o akreditaci přihlásit? Autorky a autoři filmů a audiovizuálních projektů, které se budou na Vizích prezentovat, tvůrci filmů, kteří neprošli postupovým systémem, i zájemci z řad veřejnosti, kteří by chtěli na přehlídku zavítat jako diváci. Podrobné informace k akreditacím i ubytování naleznete na našich webových stránkách www.ceskevize.cz.