Výsledky postupových přehlídek Celostátní přehlídky středoškolských pěveckých sborů 2016

 

TEPLICE, 1. 4. 2016

Porota: Luboš Hána – předseda poroty, Jurij Galatenko, Zuzana Kacafírková

 

Kategorie I.

Sbor

Škola, město

Sbormistr

Pásmo

SMoG

Podkrušnohorské gymnázium Most

Dana Řepová

Zlaté

 

Kategorie II.

Sbor

Škola, město

Sbormistr

Pásmo

Canzonetta

Gymnázium Teplice

Květuše Martínková

Zlaté

Zvláštní cena za stylovou interpretaci ukrajinské lidové písně

N.T.C.

Gymnázium Rumburk

Kateřina Müllerová

Zlaté

Mazlíci GT

Gymnázium Teplice

Pavla Sedláková

Zlaté

Zvláštní cena za živé pojetí písně Hu vokýnka

 

 

BRNO, 7. 4. 2016

Porota: Josef Surovík – předseda poroty, Aleš Musil, Zuzana Kacafírková

 

Kategorie I.

Sbor

Škola, město

Sbormistr

Pásmo

PS Stojanova gymnázia Velehrad

Stojanovo gymnázium Velehrad

Filip Macek

Zlaté

Smíšený pěvecký sbor AVE

Arcibiskupské gymnázium Kroměříž

Jakub Macek

Zlaté

 

Kategorie II.

Sbor

Škola, město

Sbormistr

Pásmo

Gloria cantate

 

Gymnázium Tišnov

Petr Glosr – Cvrkalová

Stříbrné
Zvláštní cena za příjemný hlasový projev

Cantamus omnes

 

Gymnázium Bystřice nad Pernštejnem

Marta Kočíková

Čestné uznání
Zvláštní cena za hlasový potenciál

 

 

ROKYCANY, 9. 4. 2016

Porota: Vladislav Souček – předseda poroty, Marie Nováková, Josef Baierl, Zuzana Kacafírková

 

Kategorie I.

Sbor

Škola, město

Sbormistr

Pásmo

Armonia

ZUŠ Rokycany

Alena Vimrová

Zlaté
Zvláštní cena za dramaturgii soutěžního vystoupení

 

Kategorie II.

Sbor

Škola, město

Sbormistr

Pásmo

Unique Rokycany

Gymnázium Rokycany

Vladana Poláčková

Zlaté

 

 

UNIČOV, 15. 4. 2016

Porota: Tomáš Motýl  – předseda poroty, Vladimír Svozil, Zuzana Kacafírková

 

Kategorie II.

Sbor

Škola, město

Sbormistr

Pásmo

PS Církevního gymnázia Německého řádu

Církevní gymnázium Německého řádu, Olomouc

Veronika Rajtr Pavlová

Stříbrné

 

 

PRAHA, 19. 4. 2016  

Porota: Barbora Novotná – předseda poroty, Miloslava Vítková, Roman Michálek

 

Kategorie I.

Sbor

Škola, město

Sbormistr

Pásmo

Pueri gaudentes – mužská část

ZUŠ Šimáčkova, Praha

Marek Rajnoch

Zlaté

Marek Rajnoch získal zvláštní cenu za dirigentský výkon

Pěvecký sbor Gymnázia Strakonice

Gymnázium Strakonice

Marcela Miková

Zlaté

  

Kategorie II.

Sbor

Škola, město

Sbormistr

Pásmo

Dívčí pěvecký sbor SPgŠ a OA Beroun

SPgŠ a OA Beroun

Martina Hanslová

Stříbrné

Vocalissimo

Gymnázium Jana Keplera, Praha

Ann Nelsonová, Vojtěch Frey

Stříbrné

Pěvecký sbor Gymnázia Na Zatlance

Gymnázium Na Zatlance, Praha

Jana Pirnerová

Bronzové

 

OSTRAVA, 19. 4. 2016 

Porota: Markéta Haluzíková – předseda poroty, Jurij Galatenko, Petra Rašíková

 

Kategorie I. 

Sbor

Škola, město

Sbormistr

Pásmo

SPS Puellae et Pueri

Gymnázium a SOŠ, Nový Jičín

Karel Dostál

Zlaté
Zvláštní cena za dramaturgii

Pěvecký sbor Gymnázia Havířov

Gymnázium Havířov -město

Sylva Mokrošová

Stříbrné
Dominika Staśová získala zvláštní cenu za sólový výkon.

 

Kategorie II.

Sbor

Škola, město

Sbormistr

Pásmo

PS Gymnázia Olgy Havlové

Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba

Olga Blažková, Markéta Myšková

Stříbrné

Syrinx

Gymnázium, Frýdlant nad Ostravicí

Jan Lukša

Stříbrné

PS Gymnázia Jakuba Škody

Gymnázium Jakuba Škody, Přerov

Věra Oščádalová

Stříbrné

Pátečníci

Gymnázium Ostrava-Zábřeh

Petr Palička

Bronzové

 

 

HRADEC KRÁLOVÉ, 22. 4. 2016  

Porota: Tomáš Židek – předseda poroty, Jiří Skopal, Karel Štrégl

 

I. kategorie

Sbor

Škola, město

Sbormistr

Pásmo

Gybon

Gymnázium B. Němcové, Hradec Králové

Jaromír Schejbal

Zlaté

  

II. kategorie

Sbor

Škola, město

Sbormistr

Pásmo

Kapa

Gymnázium Jaroslava Žáka Jaroměř

Pavla Pazderová

Stříbrné

 


TŘEBÍČ, 22. 4. 2016
  

Porota: Dana Foralová – předseda poroty, Eva Lojdová, Jan Pirner

 

Sbor

Škola, město

Sbormistr

Pásmo

Harmonie

ZŠ, Velké Meziříčí

Olga Ubrová

Zlaté
Zvláštní cena za dramaturgii 

PS Gymnázia Velké Meziříčí

Gymnázium Velké Meziříčí

Markéta Prudíková

Zlaté

 

Pomozte nám zlepšit náš web povolením cookies.