Vyhlášení 2. ročníku Týdne uměleckého vzdělávání a amatérské tvorby

Vážení přátelé,

k prvnímu ročníku Týdne uměleckého vzdělávání a amatérské tvorby se přihlásilo 254 akcí z celé České republiky. Tento výsledek je pro nás zavazující a ukazuje, že témata uměleckého vzdělávání a amatérské tvorby jsou pro naši společnost důležitá. Přihlaste se do druhého ročníku Týdne a podpořte tím kulturní i vzdělávací akce u nás.

Hrajete divadlo? Zpíváte? Tančíte? Tvoříte nebo učíte? Hrajete (si)? Malujete? Fotíte a filmujete? Navštěvujete základní uměleckou školu? Chcete udělat něco proto, aby si česká společnost uvědomila význam těchto aktivit pro kulturní rozvoj a pro kvalitu života? Chcete propagovat unikátní systém základního uměleckého školství?

Připojte se k Týdnu uměleckého vzdělávání a amatérské tvorby!

Je nás hodně.

Dejme o sobě vědět prostřednictvím 2. ročníku celostátní kampaně ve dnech 17. – 25. 5. 2014.

Jejím cílem je zviditelnění všech aktivit neprofesionálního umění a všech forem uměleckého vzdělávání. Připojte se koncerty, divadelními představeními, výstavami, uličními performancemi, semináři, dny otevřených dveří a dalšími událostmi kulturního života. Společně naplňme česká města svými aktivitami.

Stejně jako v prvním ročníku budeme usilovat o záštitu a podporu České komise pro UNESCO, Ministerstva kultury, Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy a dalších významných institucí.

 

Pokud Vás zajímá průběh prvního ročníku, naleznete úplné informace na www.amaterskatvorba.cz, kde se budete moci po Novém roce přihlásit se svými aktivitami ke druhému ročníku.

Pomozte nám zlepšit náš web povolením cookies.