NIPOS > Volná místa

Volná místa

Pozice IT asistenta

Hledáme kolegu na roční 1/2 úvazek na pozici IT asistenta/ky

Pracovní náplň

  • Asistence s administrativní agendou a provozem útvaru IT

Požadujeme

  • Zodpovědnost, flexibilitu a pečlivost
  • Aktivní a samostatný přístup k práci
  • Ochotu učit se novým věcem

Výhodou

  • Znalost MS Office
  • Komunikace v angličtině
  • Zájem o informační technologie

Nabízíme

  • Možnost přiznání osobního příplatku po ukončení tříměsíční zkušební doby
  • Pracoviště v centru Prahy
  • Dovolená 5 týdnů
  • Příspěvek na stravování

Své životopisy zasílejte do 9. prosince 2022 na adresu prace@nipos.cz.

NIPOS si vyhrazuje kontaktovat pouze vybrané kandidáty. Odesláním životopisu udělujete NIPOSu souhlas ve smyslu zákona č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů; (Nařízení EU č. 2016/679), ke shromažďování, zpracovávání a uchovávání vašich osobních údajů pro účely výběrového řízení na toto či jiné vhodné pracovní místo, a to maximálně v délce jednoho roku. Váš souhlas můžete písemnou formou kdykoli odvolat.

Samostatné weby NIPOS