NIPOS > Volná místa

Volná místa

Národní informační a poradenské středisko pro kulturu (NIPOS), státní příspěvková organizace Ministerstva kultury, hledá pracovníka na pozici (kumulované pracovní místo)

Programový a kulturně-výchovný pracovník/sekretářka útvaru ARTAMA

Pracovní náplň

  • Zabezpečuje agendu sekretariátu odborného útvaru NIPOS (útvar ARTAMA, pro neprofesionální umělecké aktivity)
  • Shromažďuje informace o akcích a aktivitách instituce, předává příslušným pracovníkům útvaru
  • Spolupracuje podle potřeby na zabezpečení akcí v gesci instituce
  • Konzultuje méně složité koncepce a projekty
  • Administrativně spolupracuje na výzkumných projektech NIPOS
  • Podle pokynů vedoucí útvaru vykonává další práce související s pracovní smlouvou
  • Administrativně zajišťuje materiálně technické zásobovaní

Požadujeme

  • Ukončené SŠ vzdělání, praxe v oboru kulturně-výchovné činnosti a veřejných služeb kultury vítána
  • Znalost českého jazyka, dobrá schopnost ústního a písemného vyjadřování
  • Organizační schopnosti – organizace seminářů, konferencí atp.
  • Práce s počítačem na standardní uživatelské úrovni (MS Office)

Další požadavky

  • Smysl pro týmovou práci
  • Kreativní přístup k řešení úkolů
  • Flexibilita a ochota učit se novým věcem
  • Zodpovědnost, pečlivost, samostatnost

Nabízíme

  • Plný pracovní úvazek
  • Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • Platové zařazení:  tř. 9 (Katalog práce ve veřejných službách a správě, dle dosaženého vzdělání a délky praxe)
  • Možnost přiznání osobního příplatku po ukončení tříměsíční zkušební doby
  • Dovolená 5 týdnů
  • Peněžitý příspěvek na stravování ve výši 82,- Kč denně
  • Pracoviště v centru Prahy
  • Přátelský kolektiv

Nástup: červenec 2022 nebo dle dohody
Motivační dopis se strukturovaným životopisem zasílejte e-mail: cermakova@nipos.cz
tel.: 221 507 952

NIPOS si vyhrazuje kontaktovat pouze vybrané kandidáty.

Odesláním životopisu udělujete NIPOSu souhlas ve smyslu zákona č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů; (Nařízení EU č. 2016/679), ke shromažďování, zpracovávání a uchovávání vašich osobních údajů pro účely výběrového řízení na toto či jiné vhodné pracovní místo, a to maximálně v délce jednoho roku. Váš souhlas můžete písemnou formou kdykoli odvolat.

Útvar ARTAMA
Ing. Pavlína Čermáková
e-mail: cermakova@nipos.cz
telefon: 221 507 952

Samostatné weby NIPOS