Tanec, tanec 2020 – předběžný harmonogram

Tanec, tanec… 2020
34. celostátní přehlídka scénického tance mládeže a dospělých
29. října – 1. listopadu, Městské divadlo a Eurocentrum Jablonec nad Nisou

Termín konání se aktuálně přesouvá na 12.-13. prosince 2020.

Z pověření a za finančního přispění Ministerstva kultury a za finančního přispění Libereckého kraje a Statutárního města Jablonec nad Nisou, pod záštitou ministra kultury a Statutárního města Jablonec nad Nisou pořádají NIPOS-ARTAMA Praha a Taneční a pohybové studio Magdaléna Rychnov u Jablonce nad Nisou, z. s., spolupořádá Městské divadlo, o. p. s., Jablonec nad Nisou, Eurocentrum, s. r. o., Jablonec nad Nisou, Muzeum skla a bižuterie Jablonec nad Nisou.


SPOLEČNÝ HARMONOGRAM PŘEHLÍDKY


STŘEDA 28. ŘÍJNA

10.00–20.00 technická příprava zahajovacího představení /MD

15.00–18.00 / 14.30–18.30 ZUŠ Litvínov – rezidence /

17.00–19.00 prezence účastníků celostátní přehlídky /TaPS

19.00–20.00 seminář připravené jevištní techniky divadla /MD

21.00–22.00 tanec zahajovací: GENERACE X /MD


ČTVRTEK 29. ŘÍJNA

07.30–08.30 snídaně /SR

08.00–18.30 světelné a prostorové zkoušky (13.00-14.00 pauza-oběd) /MD

10.00–12.00 tanec v semináři /EU-PŘ, S2, S4; TaPS

10.00–13.00 / 9.30–13.30 ZUŠ Litvínov – rezidence /

12.00–14.00 oběd /SR

14.00–16.00 tanec v semináři /EU-PŘ, S2, S4; TaPS

15.00–18.00 / 14.30–18.30 ZUŠ Litvínov – rezidence /

17.00–18.00 večeře /SR

18.00–19.00 první pracovní setkání poroty /MD

19.00–21.00 tanec, tanec… první programový blok přehlídky/MD

slavnostní zahájení, předání Ceny MK

21.00–24.00 společné setkání Leven One Café /LO

21.00–24.00 pracovní jednání poroty /TaPS


PÁTEK 30. ŘÍJNA

07.30–08.30 snídaně /SR

08.00–18.30 světelné a prostorové zkoušky (13.00–14.00 pauza – oběd) /MD

10.00–12.00 tanec v semináři /EU-MS, VS, PŘ, S2, S4; TaPS

10.00–13.00 / 9.30-13.30 ZUŠ Litvínov – rezidence /

12.00–14.00 oběd /SR

14.00–16.00 tanec v semináři /EU-MS, VS, PŘ, S2, S4; TaPS

15.00–18.00 / 14.30–18.30 ZUŠ Litvínov – rezidence /

17.00–18.00 večeře /SR

19.00–21.00 tanec, tanec… druhý programový blok přehlídky/MD

21.00–24.00 společné setkání Leven One Café /LO

21.00–24.00 pracovní jednání poroty /TaPS


SOBOTA 31. ŘÍJNA

07.30–08.30 snídaně a balíček na cestu /SR

09.00–12.00 ZUŠ Litvínov – světelná a prostorová zkouška /MD

09.00–12.00 tanec rozborový /EU MS

13.00–13.20 tanec závěrečný – veřejný výstup z rezidence /MD

13.20–14.00 tanec oceněný – vyhlášení Ceny města a dalších ocenění /MD


MD – Městské divadlo, Liberecká 5 / EU – Eurocentrum, Jiráskova 9 / MB – Muzeum skla a bižuterie, U Muzea 4 / SR – SCOLAREST-zařízení školního stravování, Smetanova 66 / LO – Leven One Café, Poštovní 3 (hned naproti divadlu) / TaPS – Taneční a pohybové studio Magdaléna, Poštovní 3 (přes ulici přímo proti bočnímu vchodu do městského divadla).

Pomozte nám zlepšit náš web povolením cookies.