Tanec, tanec… 2019 – seminární pobyt

33. celostátní přehlídka scénického tance mládeže a dospělých

25.–28. října, Městské divadlo a Eurocentrum

Jablonec nad Nisou

Akci z pověření a za finančního přispění Ministerstva kultury a za finančního přispění Libereckého kraje a statutárního města Jablonec nad Nisou, pod záštitou ministra kultury a statutárního města Jablonec nad Nisou pořádají NIPOS-ARTAMA Praha a Taneční a pohybové studio Magdaléna Rychnov u Jablonce nad Nisou, o. s., spolupořádá Městské divadlo, o. p. s., Jablonec nad Nisou, Eurocentrum, s. r. o., Jablonec nad Nisou, Jablonecké kulturní a informační centrum, o. p. s., a Muzeum skla a bižuterie Jablonec nad Nisou.

SEMINÁRNÍ POBYT

Chcete být u toho, když se koná prestižní oborová přehlídka mládeže a dospělých? Přijeďte do Jablonce na seminární pobyt!

Nabízíme vám možnost seminárního pobytu, kdy jeden seminární poplatek vám zajistí vstup na všechny programové části přehlídky zdarma. Letošní 33. celostátní přehlídka scénického tance mládeže a dospělých Tanec, tanec… 2019 je v Jablonci nad Nisou posedmnácté a posedmé se bude udělovat Cena města tance. Výjimečný zahajovací Koncert pro NI (Šporcl, Záhora, Komárek), ve dvou večerech osmnáct současných českých choreografií a hosté ze Slovenska, taneční semináře s předními lektory, Mirka Eliášová a ZUŠ Klapkova Praha – závěrečné představení jako výsledek rezidenčního pobytu, to bude Tanec, tanec… 2019.

V poplatku je zahrnuto ubytování na tři noci a stravování po dobu pobytu (tedy od sobotní snídaně 26. října, do nedělní snídaně a balíčku na cestu 28. října).

Seminární poplatek: 2100 Kč nezahrnuje pojištění a cestovní náklady.

Maximální počet účastníků je 15. Přihlásit se můžete telefonicky nebo e-mailem na adresu lossl@nipos.cz nejpozději do 20. září 2019.

Kontakt: Jiří Lössl, tel.: 221 507 966, mobil: 778 702 492, e-mail: lossl@nipos-mk.cz