Divadelní Děčín 2011

Programová rada ve složení Simona Bezoušková, Jan Císař, Luděk Horký, Jaroslav Kodeš, Lenka Lázňovská, Marie Poesová, Radvan Pácl, Milan Schejbal, Jaroslav Vondruška, Martin Vokoun, Ladislav Vrchovský doporučila do programu Divadelního Děčína tyto inscenace:

Amatérský divadelní spolek RIYO Praha / režie Josef Šedivý

Mark Ravenhill: Polaroidy

DS Ty-já-tr Načerno Praha / režie Jakub Baran

Terry Pratchett, Stephen Briggs: Stráže! Stráže


Krvik Totr Praha / Petr Jediný Novotný, Tomáš Kout

Petr Jediný Novotný, Tomáš Kout: Svázaná


V.A.D. Kladno / režie V.A.D. Kladno

Kazimír Lupinec: Fe-érie o Kladně


DS Nová generace při DS TJ Sokol Lázně Toušeň / režie Filip Müller

Pavel Fiala: Dandé


Šumavský ochotnický spolek Prachatice / režie Jaromír Hruška

K. Čapek, J. Čapek, J. Hruška: Lásky hra osudná: The Best Of!


Rádobydivadlo Klapý / režie Ladislav Valeš

Martin McDonagh: Kráska z Leenane


DS Domu Kultury Krupka / režie Jana Urbanová

Václav Havel: Odcházení


Geisslers Hofcomoedianten Kuks / režie Petr Hašek

Moliére: Lakomec


Divadlo Jesličky ZUŠ Na Střezine Hradec Králové / režie Jan Dvořák

Jerome Klapka Jerome: Muži ve člunu (o ženách nemluvě)


Divadlo DUHA Polná / režie Petr Vaněk

N.R. Nash: Obchodník s deštěm


HOCHY Hýsly / režie Tibor Skálka

Tibor Skalka: Pražáci na vinařských steskách


Divadlo bez střechy Vyškov / režie Rado Mesarč

Mihai Ignat: Krize aneb Ještě jedna pohádka o lásce


Bílé divadlo Ostrava / režie Jan Číhal, Vladimír Machek a Bílé divadlo

Jan Číhal, Vladimír Machek a Bílé divadlo:

Zde – na ostrém rozhraní života (POSTELE)


DOPADLO Valašské Meziříčí / režie Milan Kuchynka

Robert Geisler: Propadlo

Slovanský tyjátr Olomouc / režie Zdeněk Vévoda

Alois a Vilém Mrštíkové, Zdeněk Vévoda: Maryša L.P. 2011


Společnost bloumající veřejnosti Turnov / režie Lukáš Hajn

Roman Sikora, Lukáš Hajn: Černá noc

Jako náhradníky určila inscenace:

1. SemTamFór Slavičín / režie Milan Cimerák, Jana Žáčková

Jaroslav Havlíček, Olga Šubrtová, Martin Glaser: Muž sedmi sester

2. DS J.K. Tyl České Budějovice / režie Jan Štěch

Miro Gavran: Vše o ženách

3. DS Svatopluk DK Hodonín / režie Radim Blaško

Michaela Doležalová, Roman Vencl: Královny

Do programu se nedostaly inscenace:

Divadýlko na dlani Mladá Boleslav / režie Radek Kotlaba

Dvořák, L. Klíma, R. Kotlaba:

Napoleon s rolničkami aneb Kterak Matěj o poctivost přišel


DS Amadis Brno / režie Jan Lipšanský

J. Saunders, L. Brook, H. Pinter, A. Ayckbourn, D. Clapton: Smíšené dvouhry


DK Českokrumlovská scéna / režie Jaroslav Kubeš

BengtAhlfors: Popel a pálenka


Tyjátr Horažďovice / režie Karel Šťastný

Neil Simon: Reči


DS Zmatkaři Dobronín / režie M. Junášek j.h.

Marc Camelotti: Na správné adrese


Turnovské divadelní studio A. Marek Turnov / režie Petr Haken

Sam Shepard: Láskou posedlí


DS Tyl Železný Brod / režie Eva Malá

István Örkeny: Kočičí hry


Divadlo Exil Pardubice / režie Ota Skokan

William Mastrosimone: Krajní meze


DS SNOOP Opatovice nad Labem / režie Josef Jan Kopecký j.h.

Richard Kalinoski: Měsíční běs


DS  Jana Nepomuka Štěpánka Chrudim / režie Jan Slezák

Oldřich Daněk: Kulhavý mezek


Divadlo Dostavník Přerov / režie Vlasta Hartlová

Zdeněk Hilbert: Odysseus aneb Leporelo ro(c)ku


DS Kroměříž / režie Ladislav „Láry“ Kolář

Marc Camoletti: Báječná Anna


Divadlo v Lidovém domě Vsetín / režie Marcel Sladkowski

Martin McDonagh: Osiřelý západ

Pomozte nám zlepšit náš web povolením cookies.