Popelka Rakovník 2009

Středa 4. 11. 2009

10:00–11:55

Inspirativní představení

Divadlo Polárka Brno / režie Martin Františák

A. a V. Mrštníkové: Maryša

14:00–15:00

Diskuzní fórum a reflexe dětských skupin

15:00–16:00

DS Žďár, o. s., Žďár nad Sázavou / režie Kateřina Nedomová

Alex Koenigsmark: Byl jednou jeden drak

17:30–18:30

Rozborový seminář a reflexe dětských skupin

19:00–19:55

DS Svatopluk Benešov / režie: Josef Pšenička

Lewis Caroll, Karel Červenka: Alenčiny rošády

21:00–22:00

Rozborový seminář a reflexe dětských skupin

 

 

Čtvrtek 5. 11. 2009

10:00–11:15

Inspirativní představení

Divadlo Polárka Brno / režie: Jan Jirků

Jan Jirků: Bitva u Lipan

13:00–14:30

Diskuzní fórum a reflexe dětských skupin

14:30–15:00

DS Bombičky při ZUŠ V.A. Prostějov / režie Hana Kotyzová

Jan Werich, DS Bombičky: Tři sestry a jeden prsten

16:30–18:00

Rozborový seminář a reflexe dětských skupin

19:00–19:45

DS Heřman, Osvětová beseda Heřmanův Městec / režie J. Řezáč, M. Dziedzinskij

J. Vodňanský, J. Řezáč, M. Dziedzinskij: Něco z Jana vytvoříme… možná i pohádku

21:00–22:00

Rozborový seminář a reflexe dětských skupin

 

 

Pátek 6. 11. 2009

10:00–10:45

DS Tábor, o. s. / režie: Josef Konrád

I. Vyskočil, J. Konrád: Malý Alenáš

12:30–14:00

Rozborový seminář a reflexe dětských skupin

14:00–15:10

1. neratovická divadelní společnost / režie: Miroslav Král

J.Š. Kubín, P. Vašíček, M. Král: Vo tom čertů rojení aneb Přijďte pobejt čili Starej Havlík vymazuje

16:30–18:00

Rozborový seminář a reflexe dětských skupin

19:30–20:25

Inspirativní představení

Naivní divadlo Liberec / režie: Michaela Holomová

Vít Peřina: Pečení holubi aneb Přísloví

21:30–22:30

Diskuzní fórum a reflexe dětských skupin

 

Sobota 7. 11. 2009

10:00–11:40

Divadlo A. Dvořáka Příbram / režie: Ondřej Lážnovský

Jan Werich, Ondřej Lážnovský: Tři veteráni

14:00–15:30

Diskuzní fórum a reflexe dětských skupin

15:30–16:30

DS J.K. Tyl Meziměstí / režie: Pavel Novák

Zdeněk Kozák: O ševci Ondrovi a komtesce Julince

18:30–19.20

DS Ty-já-tr BYLO NEBYLO Praha / režie: L. Horký, M. Písařík

Luděk Horký: Pohádky do kapsy

21:00–23:00

Rozborový seminář a práce dětských skupin

 

Neděle 8. 11. 2009

10: 00–11:10

Host přehlídky

Divadlo Lampion Kladno / režie: Martin Pacek

Martin Pacek, Radka Prošková: Putování Smůly za Štěstím

12:00

Slavnostní zakončení Národní přehlídky amatérského činoherního divadla pro děti Popelka Rakovník 2009 s vyhlášením výsledků a předáním ocenění

Pomozte nám zlepšit náš web povolením cookies.