Popelka Rakovník 2010

Národní přehlídka amatérského činoherního divadla pro děti

3. – 7.11.2010


Středa 3.11.2010

10.00 – 11.00

Divadlo Tramtarie Olomouc / režie: Vladislav Kracík

Vladislav Kracík: O pračlovíčkovi

12.00 – 13.00

Divadlo Tramtarie Olomouc / režie: Vladislav Kracík

Vladislav Kracík: O pračlovíčkovi

14.30 – 16.00

Rozborový seminář a reflexe dětských skupin

18.00 – 18.40

DS ŠOK Kunčice/ režie: Barbora Hubíková

Antoine de Saint-Exupèry. B. Hubíková: Za hvězdou malého prince

20.00 – 21.30

Rozborový seminář a reflexe dětských skupin


Čtvrtek 4.11.2010

09.00 – 09.40

DS PRKNO Veverská Bítýška / režie: Jan Říha

Jan Říha: Tři prasátka

10.30 – 11:10

DS PRKNO Veverská Bítýška / režie: Jan Říha

Jan Říha: Tři prasátka

13.00 – 14.30

Rozborový seminář a reflexe dětských skupin

18.00 – 19.00

Inspirativní představení

Divadlo Rozmanitosti Most: Ende Dende

20.30 – 22.00

Diskuze a reflexe dětských skupin


Pátek 5.11.2010

10.00 – 11.10

Červiven SPgŠ Krnov / režie: Petra Severinová

Eva Obbotsonová: Ostrov tet

12.00 – 13.10

Červiven SPgŠ Krnov / režie: Petra Severinová

Eva Obbotsonová: Ostrov tet

15.00 – 16.30

Rozborový seminář a reflexe dětských skupin

18.00 – 19.000

Inspirativní představení

Buchty a loutky Praha: Zlatá husa

20.30 – 22.00

Diskuze a reflexe dětských skupin


Sobota 6.11.2010

10.00 – 11.50

1. neratovická divadelní společnost / režie: Miroslav Král

J. Jílek, M. Král: Pták Ohnivák a liška Ryška

13.30 – 15.00

Rozborový seminář a reflexe dětských skupin

15.00 – 15.40

DS BEZGEST Moravský Krumlov / režie: Marek Ostrovský

Bořivoj Švéda: O rytíři Bojanovi

17.00 – 18.30

Rozborový seminář a reflexe dětských skupin

18.30 – 20.00

Inspirativní představení

Naivní divadlo Liberec: Neklan.cz

21.30 – 23.00

Diskuze a reflexe dětských skupin


Neděle 7.11.2010

10.00 – 11.00

Host přehlídky

Veselé skoky Praha: Baby box

11.30

Slavnostní zakončení přehlídky s vyhlášením výsledků a předáním ocenění

Pomozte nám zlepšit náš web povolením cookies.