Program POPELKA RAKOVNÍK 2015

Celostátní přehlídka amatérského činoherního divadla pro děti a mládež

4. – 8. listopadu 2015, Tylovo divadlo Rakovník

 

Středa 4. listopadu 2015

09.00 – 9.40, 10.40 – 11.20, 14.00 – 14.40     

Dej si Ananas Most / režie: Pavel Skála

Daniela Fischerová: Duhové pohádky

(pro děti od 6 let)

16.30 – 18.00    

Rozborový seminář s reflexemi dětských skupin (Duhové pohádky)

18.00 – 19.10    

DS Tyl Rakovník / režie: Jiří Suk

Neil Gaiman, Eva Suková: Bazárek

(pro děti od 10 let)

20.30 – 22.00    

Rozborový seminář s reflexemi dětských skupin (Bazárek)

 

Čtvrtek 5. listopadu 2015

09.00 – 09.30, 10.00 – 10.30     

(Z)MATKY Praha / režie: Martin J. Švejda

Martin J. Švejda: BIM BAM BOM

(pro děti od 5 do 9 let)

11.30 – 12.35    

DKM Kulturní šum Česká Lípa / režie: Iva Bufková

Alois Jirásek, Iva Bufková: Pojďte a poslyšte

(pro děti od 10 let)

14.30 – 17.30    

Rozborový seminář s reflexemi dětských skupin (BIM BAM BOM, Pojďte a poslyšte)

17.30 – 18.15    

INSPIRATIVNÍ PŘEDSTAVENÍ

Toy Machine / režie: Tomáš Běhal, Tomáš Podrazil

Tomáš Běhal, Tomáš Podrazil: Rytíři

(pro děti od 3 let)

19.30 – 21.00    

Diskusní fórum s reflexemi dětských skupin (Rytíři)

 

Pátek 6. listopadu 2015

09.00 – 09.55    

N.O.P.O.Ď. Nový Bor / režie: Štěpán Kňákal

Jaroslav Foglar, Štěpán Kňákal: Záhada hlavolamu

(pro děti od 9 let)

11.20 – 12.05    

Divadlo Prkno Veverská Bítýška / režie: Vít Jakubec

Pavel Čech: O čertovi

(pro děti od 3 let)

14.00 – 17.00    

Rozborový seminář s reflexemi dětských skupin (Záhada hlavolamu, O čertovi)

18.00 – 19.15    

ČERVIVEN senior, SPgŠ Krnov / režie: Petra Severinová

Michael Cunningham: Propadlý lístek

(pro mládež od 15 let)

21.00 – 22.30    

Rozborový seminář s reflexemi dětských skupin (Propadlý lístek)

 

Sobota 7. listopadu 2015

10.00 – 10.55    

DS Vojan Libice nad Cidlinou / režie: Jaroslav Vondruška

Jindřiška Netrestová: Neohrožený Mikeš

(pro děti od 4 let)

13.00 – 14.30    

Rozborový seminář s reflexemi dětských skupin (Neohrožený Mikeš)

14.30 – 16.00    

INSPIRATIVNÍ PŘEDSTAVENÍ

Jihočeské divadlo / Malé divadlo České Budějovice / režie: Petr Hašek

Jan Drda: Dalskabáty, hříšná ves

(pro děti od 10 let)

18.30 – 19.50    

DS bratří Mrštíků Boleradice / režie: Alena Chalupová

Božena Němcová, Milan Uhde, Alena Chalupová: Divá Bára

(pro mládež od 15 let)

21.00 – 22.30    

Rozborový seminář s reflexemi dětských skupin (Divá Bára)

22.30                    

DISKUSE O VÝZNAMU A SOUČASNÉ PODOBĚ DIVADLA PRO DĚTI

 

Neděle 8. listopadu 2015

10.30 – 11.30    

HOST PŘEHLÍDKY

TS Light při ZUŠ Na Popelce Praha 5 / režie: Lenka Tretiagová

TS Light při ZUŠ Na Popelce Praha 5: JOLA

(pro děti od 6 let)

12.00                    

Slavnostní zakončení Popelky Rakovník 2015 s vyhlášením výsledků a předáním ocenění

Program POPELKY RAKOVNÍK 2015

Přihláška na POPELKU RAKOVNÍK 2015

Pomozte nám zlepšit náš web povolením cookies.