Program Jiráskova Hronova 2011

Pátek 5.8.2011

Ochotnický soubor Jiráskova divadla v Hronově

Carlo Goldoni: Poprask na laguně – mimo hlavní program


ŠOS Prachatice

J. a K. Čapkové, J. Hruška, ŠOS Prachatice: Lásky hra osudná – doprovodný program


Geisslers Hofcomoedianten Kuks

Molière: Lakomec – doprovodný program


Sobota 6.8.

Divadlo Hĺadanie Tlmače, Slovensko

Axel Hellstenius: Chvála bláznovstva alebo Elling a Kjell Bjarne


Děti veselé Olomouc

Michal Hvorecký, Magda Veselá: Brand party


Tate iyumni Praha

A. Kubita, R. Richta, N. Orozovič, J. Veverka, V. Veselý: Vlna


Neděle 7.8.

V.A.D. Kladno

Kazimír Lupinec: Fe-érie o Kladně


DS Vojan Libice nad Cidlinou

Francis Joffo: Prázdniny snů


Tate iyumni Praha

A. Kubita, R. Richta, N. Orozovič, J. Veverka, V. Veselý: Vlna


Teatrální stezka

Regina Břeclav / Na Betlém!

NU JO Plzeň / Jézuskonte marjapano

Škytafky Aš / Zamordování hraběte Schwarbrechta

Hochy Hýsly / Pražáci na vinařských steskách


Pondělí 8.8.

Tanec, tanec…

blok choreografií

ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary / Petra Blau: Chvilka pro ženy

ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary / Petra Blau: Isabel

ZUŠ Sedlec-Prčice / Vendula Dědová: Mezikry

ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary / Pavla Šemberová: 4:33

Švih ZUŠ Jižní Město Praha / Eva Ornstová: Second hand dance

Flash, TJ Sokol Jaroměř / L. Halašová, K. Bartošová, J. Škvorová: Dámy


Tři boty, MŠ a ZŠ Třebotov

V. Stanovský, J. Vladislav, V. Makovcová, J. Barnová: Šel jsem jednou z Kordoby


Pampalin, ZUŠ Turnov

Pampalin, ZUŠ Turnov: Když nemůžu spát


Centrální zádrhel Strakonice

P.H. Cami, Centrální zádrhel: Tři minikomedie 3 x CAMI


Teatrální stezka

Regina Břeclav / Na Betlém!

NU JO Plzeň / Jézuskonte marjapano

Škytafky Aš / Zamordování hraběte Schwarbrechta

Hochy Hýsly / Pražáci na vinařských steskách


Úterý 9.8.

Theatre ARLEKIN Vilnius, Litva

William Shakespeare: Why is love?


Regina Břeclav

K.H. Mácha, M. Janků, Z. Miklín: K.H.M.


Centrální zádrhel Strakonice

P.H. Cami, Centrální zádrhel: Tři minikomedie 3 x CAMI


Divadlo DNO a Šavgoč

Divadlo DNO a Šavgoč: Hospodin aneb Kdopak by se Boha bar


Středa 10.8.

Slovanský tyátr Olomouc

A. a V. Mrštíkové, Z. Vévoda: Maryša L.P. 2011


Divadlo Tramtarie Olomouc

Vladislav Kracik: O pračlovíčkovi


Malé dvě, ZUŠ F.A. Šporka Jaroměř

F. Hrubín, J. Holasová a Malé dvě: Pohádka o veliké řepě


Polehňovi, Hradec Králové

Magdaléna Polehňová: Kdo zachrání princeznu


LD Maminy Jaroměř

Jana Dvořáčková: Malá indiánská pohádka


Divadlo DNO a Šavgoč

Divadlo DNO a Šavgoč: Hospodin aneb Kdopak by se Boha bar


Čtvrtek 11.8.

Divadlo Kámen Praha

Petr Macháček: Asi ani zahrada


Divadlo Tramtarie Olomouc

Vladislav Kracik: O pračlovíčkovi


Malé dvě, ZUŠ F.A. Šporka Jaroměř

F. Hrubín, J. Holasová a Malé dvě: Pohádka o veliké řepě


Polehňovi, Hradec Králové

Magdaléna Polehňová: Kdo zachrání princeznu


LD Maminy Jaroměř

Jana Dvořáčková: Malá indiánská pohádka


Geisslers Hofcomoedianten Kuks

Edmund Campion, Petr Hašek: Ambrosia


Pátek 12.8.

PALEJA BALLET THEATRE Praha

Soumrak dne


Bíle divadlo Ostrava

J. Číhal, V. Machek a Bílé divadlo: Zde – na ostrém rozhraní života… (POSTELE)


Tate Iyumni Praha

J. a W. Grimmové, B. Němcová, P. Richta, N. Orozovič, V. Veselý: Hluboko v lese


Geisslers Hofcomoedianten Kuks

Edmund Campion, Petr Hašek: Ambrosia


Sobota 13.8.

Rádobydivadlo Klapý

Nikolaj Koljada: Slepice


Bíle divadlo Ostrava

J. Číhal, V. Machek a Bílé divadlo: Zde – na ostrém rozhraní života… (POSTELE)


Vstupenky si můžete objednat prostřednictvím přiložené objednávky na adrese: Kulturní a informační středisko Hronov, náměstí Čs. armády 500, 549 31 Hronov, tel.: 491 483 314, e-mail: kis@mestohronov.cz

JH 2011_objednávka vstupenek


Pomozte nám zlepšit náš web povolením cookies.