Program Divadelního Pikniku Volyně 2016

Čtvrtek 5. května 2016

18.30    

Slavnostní zahájení Divadelního Pikniku Volyně 2016

19.00    

DS Lázně Toušeň / režie: Filip Müller

T. Pratchett, S. Briggs: Mort (NN)

 

Pátek 6. května 2016

10.00    

Divadýlko na dlani Mladá Boleslav / režie: Petr Matoušek

K. Poláček, P. Matoušek: Bylo nás pět (NN)

14.00    

Broukovcovo Kamdivadlo Česká Kamenice / režie: Jaroslav Střelka

J. Střelka: Zahraj ty Ejsíky! (K)

17.30    

DS Ty-já-tr / HROBESO Praha / režie: Luděk Horký

M. McDonagh: Poručík z Inishmoru (NN)

Mládeži do 15 let nepřístupno

20.30    

DS J. K. Tyl České Budějovice / režie: Jan Štěch

A. Jirásek: Vojnarka (NN)

 

Sobota 7. května 2016

10.00 a 16.30     

Divadlo Navenek Kadaň / režie: Tereza Gvoždiáková

I. Levin: Veroničin pokoj (NN)

Mládeži do 15 let nepřístupno

10.30 a 16.30

Divadlo poPUD Brno / režie: Zuzana Neuvirtová

K. J. Erben, Z. Neuvirtová: Což jsi se tak zasmušila? (K)

14.00    

BURKE CUP – soutěž nejen divadelních týmů o pobyt na DPV 2017

(NN – zahrada)

19.30    

Reverzní dveře Brno / režie: Kamila Konývková Kostřicová

J. P. Sartre, K. Konývková Kostřicová: Já jsem Lucien (NN)

23.00    

HOST DIVADELNÍHO PIKNIKU VOLYNĚ 2016

Martin Hak: O nejlepším lukostřelci (NN)

 

Neděle 8. května 2016

10.00    

DS Kroměříž / režie: Ladislav Kolář

I. Levin: Veroničin pokoj (NN)

Mládeži do 15 let nepřístupno

13.30    

Soubor Jiráskova divadla Hronov / režie: Miroslav Houštěk

A. Jirásek: Vojnarka (NN)

 

Čtvrtek 12. května 2016

19.30    

Divadlo POINT Prostějov / režie: Aleš Procházka

P. Cauvin, A. Procházka: E=mc2, lásko moje (NN)

 

Pátek 13. května 2016

09.00    

DS Vojan Desná – Mladá haluz / režie: Vlaďka Koďousková

R. Howdon: Úžasná svatba (NN)

14.00    

Odpoledne s panem Tichým – překvapení pro účastníky přehlídky

17.00    

DS Zmatkaři Dobronín / režie: Ladislav Valeš

S. Stephenson: Vzpomínky na vodě (NN)

19.30 a 21.30     

Divadelní studio D3 Karlovy Vary / režie: Petra Kohutová

T. Vůjtek: Smíření (PT)

 

Sobota 14. května 2016

10.00    

Rádobydivadlo Klapý / režie: Jaroslav Kodeš

V. Vančura, J. Kodeš: Rozmarné léto (NN)

15.30    

Divadlo Exil Pardubice / režie: Naďa Kubínková

L. Lochhead: Perfect Day (K)

20.00    

DS Ty-já-tr / HROBESO Praha / režie: Milan Schejbal

R. Hawdon: Dokonalá svatba (NN)

 

Neděle 15. května 2016

10.00    

HOST DIVADELNÍHO PIKNIKU VOLYNĚ 2016

Divadlo Letí / režie: Petr Hašek

D. Greene: 8GB trdýho porna

Intimní komedie o lidech, kteří se neumějí odhalovat (NN)

12.00    

Slavnostní zakončení Divadelního Pikniku 2016 (NN)

 

NN – Na Nové, K – Kino, PT – Pošumavská tržnice

Pomozte nám zlepšit náš web povolením cookies.