Divadelní Děčín 2010

Letošní Divadelní Děčín proběhne ve dnech 6.-9. 5 a 13.-16. 5. 2010. Na programu je dvacítka nejlepších inscenací vzešlých z krajských postupových přehlídek . Pokud budete mít zájem Divadelní Děčín navštívit, kontaktuje Simonu Bezouškovou na bezouskova@nipos-mk.cz nebo Petra Michálka na michalek@divadlodecin.cz.

Program

1. část přehlídky

Čtvrtek 6. 5. 2010

10.0   – 11.00

Divadelní studio „V“ Brno / režie: Josef Hošic

Josef Topol: Hodina lásky

13.00 – 14.00  Rozborový seminář (Hodina lásky)

14.00 – 14.20

Slavnostní zahájení Divadelního Děčína 2010

14.20 – 15.30

Divadlo PRKNO – SUZAT Veverská Bítýška / režie: Pavel Vašíček

Eduardo Rovner: Kvartet

17.00 – 18.00  Rozborový seminář (Kvartet)

19.00 – 20.45

Divadlo JakoHost Plzeň / režie: Gabriela Vašková

Jean Dell, Gérald Sibleyras: Ať žije Bouchon!

22.00 – 23.00  Rozborový seminář (Ať žije Bouchon!)

 

Pátek 7. 5. 2010

10.00 – 12.05

DS Rachtámiblatník Praha / režie: Antonis Arabadzis

E.E. Schmitt: Hotel mezi dvěma světy

14.00 – 15.00  Rozborový seminář (Hotel mezi dvěma světy)

15.00 – 17.10

DS Ty-já-tr CO?! Praha / režie: Radka Tesárková

Leo Birinski Raskolnikov

19.00 – 20.00  Rozborový seminář (Raskolnikov)

20.00 – 21.50

Mrsťa Prsťa Junioři při ZUŠ Kouřim / režie: Martin Drahovzal

Martin Drahovzal podle románu Ch. de Laclos:

Valmontovy nebezpečné známosti

23.00 – 00.00  Rozborový seminář (Valmontovy nebezpečné známosti)

 

Sobota 8. 5. 2010

10.00 – 10.55

Divadlo Zdrhovadlo Klášterec nad Ohří / režie: Václav Polda

Bohumil Hrabal, Václav Polda: Příliš hlučná samota

13.30 – 14.50

Divadlo v Lidovém domě Vsetín / režie: Petr Filgas

N.V. Gogol, M. Sladkowski: Hráči

16.00 – 17.30  Rozborový seminář (Příliš hlučná samota, Hráči)

18.00 – 18.55

Geisslers Hofcomoedianten Kuks / režie: Petr Hašek

Fitzli Putzli: Fitzli Putzli

20.00 – 21.30

FAMUS – ING Kolektiv Frýdek Místek / režie: ING Kolektiv

ING Kolektiv: Fotr

22.30 – 00.00  Rozborový seminář (Fitzli Putzli, Fotr)

 

Neděle 9. 5. 2010

10.00 – 12.00

DS Ty-já-tr / HROBESO Praha / režie: Luděk Horký

Friedrich Dürrenmatt: Frank pátý

14.00 – 15.00 Rozborový seminář (Frank pátý)

 

2. část přehlídky

Čtvrtek 13. 5. 2010

10.00 – 11.00

DS Nová generace při DS TJ Sokol Lázně Toušeň

/ režie: Filip Miller

Václav Hrabě, Filip Müller: Vnitřní démon

12.00 – 13.00 Rozborový seminář (Vnitřní démon)

14.00 – 15.45

DK Jirásek Česká Lípa / režie: Václav Klapka

A. P. Čechov: Aktovky (Medvěd, Výročí)

17.00 – 18.00  Rozborový seminář (Aktovky)

19.30 – 20.40

Slánská scéna o.s. Slaný / režie: Michaela Chrapová

Peter Turrini: Hotovo. Konec!

22.00 – 23.00  Rozborový seminář (Hotovo. Konec!)

 

Pátek 14. 5. 2010

10.00 – 12.00

Náchodská divadelní scéna Náchod / režie: Lída Šmídová

Jiří Štola: Možná je na střeše kůň

14.00 – 15.45

Di Goknu Rožnov pod Radhoštěm / režie: Ilona Zámečníková

Pavel Němec: Blázinec

18.00 – 19.30  Rozborový seminář (Možná je na střeše kůň, Blázinec)

19.30 – 21.35

OS DS Jana Honsy Karolinka / režie: Martin Františák

Martin Františák: Nevěsta

22.30 – 23.30  Rozborový seminář (Nevěsta)

 

Sobota 15. 5. 2010

10.00 – 11.30

DS J.K. Tyl Lomnice nad Popelkou / režie: Renata Tomešová

Carlo Goldoni: Poprask na laguně

13.30 – 15.00 Fotbalové utkání FC Porota vs. AC Zbytek světa

15.00 – 17.05

Divadlo Exil Pardubice / režie: Jana Tichá

Jiří Brdečka: Limonádový Joe

18.30 – 20.00  Rozborový seminář (Poprask na laguně, Limonádový Joe)

20.00 – 21.20

Rádobydivadlo Klapý / režie: Jaroslav Kodeš

Josef Tejkl: Elegie tyrolská

22.30 – 23.30  Rozborový seminář (Elegie tyrolská)

 

 

Neděle 16. 5. 2010

10.00

Slavnostní zakončení Divadelního Děčína 2010 s vyhlášením výsledků a předáním ocenění

 

 

Pomozte nám zlepšit náš web povolením cookies.