60. loutkářská Chrudim 2011

Tento přehled zahrnuje

hlavní program (nominovaná a doporučená představení z postupových přehlídek)
jubilejní program (úspěšné inscenace z minulých let)
inspirativní program
doplňkový program

Úplný program (včetně koncertů a doplňkových akcí) a objednání vstupenek na www.chbeseda.cz

ČTVRTEK 30. 6. 2011

Josef Brůček

Příběh + Poslední Kašpárkova šance

Malá scéna DKP

20 hod.

PÁTEK 1. 7. 2011

Div. studio Kampak, ZUŠ Praha

Prcek Tom a Dlouhán Tom

Velká scéna DKP

15 + 17 hod.

Podivíni z Podivína

Skákavá princezna

Malá scéna DKP

10 + 14 + 16 hod.

Klika, Praha

Na statku a v Africe

Spolkový dům

10 + 14 + 16 hod.

Čmukaři

Medvídek Pú nebo tak nějak

MED

11 + 15 + 22 hod.

SOBOTA 2. 7. 2011

V boudě, Plzeň

Zlatovláska

Velká scéna DKP

15 + 18 hod.

Já a On, ZUŠ Nové Město n. M

Shenti Kuilei

Malá scéna DKP

10 + 14 + 16 hod.

FLAJŠPLYŠ, Praha

Kdo chodí na gotthaj

Překvapení, ZUŠ Chlumec n/C

Jan za chrta dán

Spolkový dům

10 + 14 + 16 hod.

LS Ahoj, Chrudim

Hudební show

Střípek

Hotel Beránek

MED

11 + 17 + 22 hod

NEDĚLE 3. 7. 2011

OPAL Opava

Tři zlaté vlasy děda Vševěda

Velká scéna DKP

15 + 18 hod.

Kordula, Liberec

Papírové pohádky

Malá scéna DKP

10 + 14 + 16 hod.

LS Vozichet Jablonec n/N

Nastavte uši, pozorujte…

Spolkový dům

10 + 14 + 16 hod.

Blechy a Maminy, Jaroměř Sněhurka a Myšistroj

MED

11 + 15 + 17 hod.

Hugo

Hugo

Malá scéna DKP

19 + 22 hod.

V boudě

Don Šajn

exteriér

(po Hugovi) 22.30 hod.

PONDĚLÍ 4. 7. 2011

Říše loutek Kroměříž

O červené Karkulce

Velká scéna DKP

15 + 18 hod.

Labyrint, ZUŠ Jaroměř

Labyrint podle Jana

Malá scéna DKP

10 + 14 + 16 hod.

Maminy Jaroměř

Malá indiánská pohádka

Spolkový dům

10 + 14 + 16 hod.

Polehňovi, Hradec Králové

Kdo zachrání princeznu

Spojáček, Liberec O zakleté labuti

MED

11 + 15 + 17 hod.

Tate Iyumni, Praha

Krvavé koleno

Malá scéna DKP

19 + 22 hod.

ÚTERÝ 5. 7. 2011

Tyan, Dýšina a Ves Touškov

Komediant boží

Velká scéna DKP

15 + 18 hod.

Tate Iyumni, Praha

Hluboko v lese

Malá scéna DKP

10 + 14 + 16 hod.

Malé dvě, ZUŠ Jaroměř

Pohádka o veliké řepě

Spolek třeboňského lout. divadla

Perníková chaloupka

Spolkový dům

10 + 14 + 16 hod.

Pimprle, Hostivice Dračí pohádky

MED

11 + 15 + 17 hod.

DNO a Šavgoč

Hospodin

hospoda

21.30 + 23 hod.

Divadlo Líšeň

Putin lyžuje

stan za divadlem

21.30 + 23 hod.

STŘEDA 6. 7. 2011

Arnošta, Praha

Ošetřovna na kraji pekla

Malá scéna DKP

10 + 14 + 16 hod.

Na holou, Hořovice

O čertovi

Spolkový dům

10 + 14 + 16 hod.

Jarka Holasová, Provodov Hrnečku vař!

MED

11 + 15 + 17 hod.

DNO

Lapohádky

Velká scéna DKP

15 + 17 hod.

Dezorzovo lútkové divadlo

Perun –  hrom bezbožných

Velká scéna DKP

20 hod.

Pomozte nám zlepšit náš web povolením cookies.