Program 13. ročníku v České Třebové 2018

Program 13. národní přehlídky seniorského divadla Česká Třebová 2018

Pátek 16. listopadu 2018

Malý sál KC  17:00‒17:10     Zahájení přehlídky

17:10‒18:30     Divadelní spolek Scéna Kralupy nad Vltavou / Ota Ornest: Já měla hezkej život

Velký sál KS  19:00‒21:00    Ženský amatérský spolek – ŽAS Homole / Stanislava Kočvarová: Ženské nebe

Klubovna KC 21:30‒23:00  Povídání o viděném (Já měla hezkej život / Ženské nebe)

 

Sobota 17. listopadu 2018

Malý sál KC   9:30‒10:25      Divadelní soubor U kafíčka Akademie university třetího věku při ZUŠ Turnov (pro děti i dospělé) / Romana Zemenová podle Pavla Šruta (Prcek Tom a dlouhán Tom a jiné velice Americké pohádky): Babičky a Bráška králík

Malá scéna  11:00‒13:00    Divadelní klub Jirásek Česká Lípa / Václav Klapka: Tanga pro Ježíška

O b ě d            13:00‒14:30

Klubovna KC 14:30‒16:00    Povídání o viděném (Babičky a Bráška králík / Tanga pro Ježíška)

Malá scéna     16:30‒17:25    55-plussers Opendoek – Generatie Nu nog (Dnes klidná generace 55+ Opendoek) Belgie – Západní Flandry / Kolektiv účastníků divadelní dílny: Over mijn lijf

(O mém těle)

V e č e ř e        17:25‒19:00

Velký sál KC  19:00‒21:30    Divadlo Václav, z.s. Václavov / Benght Ahlfors: Poslední doutník

Klubovna KC 22:00‒23:30    Povídání o viděném (O mém těle / Poslední doutník)

 

Neděle 18. listopadu 2018

Malá scéna     10:00‒11:10    Divadelní soubor NaKop Tyjátr Jihlava / Ivan Kraus: Poker bez esa

Velký sál KC  11:30‒12:40    Komunitní divadlo Nesedím, sousedím Praha 6-Břevnov / Magdalena Jiřička Stojowska, Tereza Marečková: Jiný vesmír

O b ě d            12:40‒14:15

Malá scéna     14:15‒14:55    Divadelní soubor Třetí věk Louny / Soubor a Renata Vordová: Analéma

Klubovna KC 15:15‒17:30    Povídání o viděném (Poker bez esa / Jiný vesmír / Analéma) + Vyhlášení výsledků a zakončení přehlídky

 

Lektorský tým: Mgr. Rudolf Felzmann, Mgr. Jaroslav Kodeš a PhDr. Milan Strotzer.

Pomozte nám zlepšit náš web povolením cookies.