Mladá scéna 2010 – program

Předběžný program celostátní přehlídky studentských divadelních souborů

Středa 23. června

13.00 zahájení seminářů

16.00 výlet

19.30 večerní zahájení přehlídky (?)

20.00 inspirativní představení (v jednání soubor Frei Körper Kultur s inscenací Wir tanzen konzentriert!)

čtvrtek 24. června

9.00 – 12.00 semináře, popř. konec ve 12.15 nebo 12.30

12.00 – 13.30 oběd

14.00 odpolední zahájení přehlídky (?)

14.10 Studio divadla Dagmar a ped. školy Karlovy Vary s inscenací Sestra, 40 min. (MS)

15.15 LDO ZUŠ Hlučín s inscenací U Fotografa, 20 min. (MS)

15.30 interní diskuse studentů (?)

16.00 diskuse o viděném

17.10 Slovanský tyátr Olomouc s inscenací Poslední sen Olleho Johanssona, 60 min. (RD)

18.30 Dva ve jhách, s inscenací Z alb, 20 min. (MS)

19.00 večeře

20.00 interní diskuse studentů (?)

20.30 diskuse o viděném

21.30 možný doprovodný program, kapela? film? volná zábava?…

pátek 25. června

9.00 – 12.00 semináře, popř. do 12.15 nebo 12.30

12.00 – 13.00 oběd

13.30 Někdo, ZUŠ Jaroměř s inscenací Lípa, 25 min. (jen pro polovinu lidí) (místo speciální?)

14.00 Roztočená Vrtule Slaný s inscenací Hameln, 30 min. (MS)

15.15 DDS Brnkadla s inscenací Hry ze smetiště, 30 min. (MS)

15.45 interní diskuse studentů (?)

16.15 diskuse o viděném (ne o Lípě!)

17.30 DS Nebo co ZUŠ Jihlava s inscenací Magda 27 let, svobodná, 45 min. (MS)

18.40 DS Čermiho houšť Jihlava s inscenací Prdol, 20 min. (MS)

19.00 večeře

20.00 interní diskuse studentů (?)

20.30 diskuse o viděném

21:30 doprovodný program? kapela? film?

sobota 26. června

9.00 – 12.00 semináře, popř. do 12.15 nebo 12.30

12.00 – 13.00 oběd

13.30 Někdo, ZUŠ Jaroměř s inscenací Lípa, 25 min. (jen pro polovinu lidí) (místo speciální?)

14.00 Údivadlo – Fishkulíni s inscenací Kolo pana Coogra, 45 min. (MS)

15.00 Cirkus Mlejn s inscenací Postav na čaj, 50 min. (RD)

16.05 MU1 SSUM s inscenací Holky v autu, 35 min. (MS)

16.45 interní diskuse studentů (?)

17.30 diskuse o viděném (i o Lípě)

19.00 večeře

20.30 OLDstars o.s. Praha s inscenací Slyšet hlasy, 110 min. (MS)

23:00 prostor na večerní ukázky ze seminářů (?)

neděle 27. června

9.00 – 10.30 ranní ukázky ze seminářů

10.30 Bedřich, Dr. školička Sv. s inscenací Krutý experiment, 45 min. (RD)

11.15 interní diskuse studentů (?)

11.45 diskuse o viděném (i sobotní OLDstars)

12.30 oběd

13.45 zakončení přehlídky


Náhradníci jsou:

K.U.K! Praha s inscenací Ženská otázka

Někdo, ZUŠ Jaroměř s inscenací Kdo to byl?

Ochotní pro cokoliv s inscenací Meandr revue

Pomozte nám zlepšit náš web povolením cookies.