Pozvánka na koncert

Vážení přátelé sborového zpěvu,

Národní informační a poradenské středisko pro kulturu si Vás dovoluje pozvat na dva koncerty unikátního pěveckého tělesa World Voices, které budou prestižní mezinárodní sborovou událostí roku.

Zpěváci World Voices, bývalí členové úspěšného mezinárodního projektu World Youth Choir, se za finančního přispění Ministerstva kultury setkají ve dnech 20. – 29. srpna v Praze, aby společně nacvičili nový program a připravili dvě koncertní vystoupení pro českou veřejnost. Jelikož jde o vybrané zpěváky z celého světa, lze říci, že toho těleso má neobyčejně vysokou uměleckou úroveň. Budou pracovat pod vedením vynikajících sbormistrů: Ewy Strusinské (Manchester) a Thomase Caplina (Oslo).

Koncert v libereckém Domě kultury dne 26. 8. 2011 se uskuteční na mezinárodním festivalu sborového zpěvu Bohemia cantat Liberec, kde se tradičně každým rokem setkává na pět set zpěváků a odborníků z celé republiky i zahraničí.

Druhý koncert je připraven pro pražskou veřejnost dne 28. 8. 2011 v evangelickém kostele U Salvátora, ve výjimečném koncertním místě v centru Prahy.

Věříme, že vybraný koncert pro Vás bude zajímavým a ojedinělým kulturním zážitkem.

Pozvánka ve formátu pdf – WV_Liberec_pozvánka , WV_Praha_pozvánka