POZVÁNÍ NA DIVADELNÍ PIKNIK VOLYNĚ 2015

Přinášíme vám aktuální program Divadelního Pikniku Volyně 2015 — celostátní přehlídky amatérského činoherního a hudebního divadla, která se bude konat ve dnech 7. – 10. 5. a 14. – 17. 5. 2015 v jihočeské Volyni. Kromě bohatého divadelního programu, který nabízí osmnáct nejlepších inscenací letošní sezóny, se můžete těšit na diskuse o představeních nebo se můžete zúčastnit některého z nabízených seminářů. Na výběr máte seminář herectví, jevištní řeči nebo diskusní klub.

Dále se můžete těšit na celopřehlídkovou soutěž pro diváky o piknikový koš, na BURKE CUP – soutěž (nejen)divadelních týmů o pobyt na příštím ročníku zdarma a také na piknikovou atmosféru na místní malebné městské plovárně při slavnostním zakončení přehlídky. Na něm se budou vyhlášeny výsledky a předána ocenění.  

Divadelní Piknik Volyně 2015 se koná pod záštitou ministra kultury Daniela Hermana. Z pověření a za finančního přispění ji pořádá NIPOS-ARTAMA ve spolupráci s Městem Volyně, Volyňskou kulturou, p. o., DS PIKI Volyně a Divadlem Vodvaz Volyně.

Máte-li zájem se Divadelního Pikniku Volyně zúčastnit, vyplňte prosím přiloženou přihlášku nebo kontaktujte Simonu Bezouškovou na tel.: 775 508 654 nebo 603 584 489, nebo e-mailu: bezouskova@nipos-mk.cz

Program naleznete zde:

Program Divadelního Pikniku Volyně 2015

Nabídku seminářů naleznete zde:

Nabídka seminářů Divadelního Pikniku Volyně 2015

Přihlášku do semináře naleznete zde: 

Přihláška do semináře

Objednávku ubytování a vstupenek naleznete zde:

Objednávka ubytování a vstupenek