Postupové přehlídky

Sbory postupující na 11. celostátní přehlídku středoškolských pěveckých sborů

I. kategorie (abecedně):

  1. Armonia, ZUŠ Rokycany, Alena Vimrová
  2. Artep, Gymnázium a obchodní akademie, Orlová, Petra Rašíková
  3. Besharmonie, Gymnázium Nad Kavalírkou, Praha, Libor Sládek
  4. Gybon, Gymnázium Boženy Němcové a Hudební mládež Hradec Králové, Jaromír Schejbal
  5. Pěvecký sbor Gymnázia Havířov, Sylva Mokrošová
  6. N.T.C., Gymnázium Rumburk, Michal Jániš
  7. Puellae et pueri, Beskydské divadlo, Nový Jičín, Karel Dostál
  8. Pueri gaudentes – mužská část, ZUŠ Šimáčkova, Praha, Libor Sládek
  9. Re-canto, ZUŠ Vyškov, Aleš Musil
  10. Sušický dětský sbor, ZUŠ Sušice, Josef Baierl, Jan Pelech

Náhradníci v pořadí:

  1. Harmonie ladies, ZŠ Školní, Velké Meziříčí, Olga Ubrová, Andrea Svobodová
  2. Altitudo, Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická, Liberec, Miloslava Čechlovská, Daniel Hutař
  3. Cum amore, Gymnázium F. X. Šaldy, Liberec Zuzana Kubelková
  4. Hudební sdružení Gymnázium Jihlava, Dagmar Němečková  

II. kategorie (abecedně):

  1. Alejsbor, Gymnázium Praha 6, Nad Alejí, Helena Brdičková
  2. Pěvecký sbor Jiráskova gymnázia, Náchod, Vlastimil Čejp
  3. Proměny, ZUŠ Svitavy, Dana Pražáková
  4. Tutti Pazzi, Gymnázium Lovosice, Jozefína Štěpánová
  5. Unique Rokycany, Gymnázium a SOŠ Rokycany, Vladana Poláčková

Náhradníci v pořadí:

  1. Syrinx, Gymnázium Frýdlant nad Ostravicí, Jan Lukša, Dan Lokaj
  2. SPS Gymnázia J. Škody, Přerov, Věra Oščádalová
  3. Colours of GTU, Gymnázium Trutnov, Vojtěch Kábrt

Výsledky postupových přehlídek

POSTUPOVÁ PŘEHLÍDKA 11. CELOSTÁTNÍ PŘEHLÍDKY
STŘEDOŠKOLSKÝCH PĚVECKÝCH SBORŮ

Bystřice nad Pernštejnem, 21. 3. 2019

Porota: Michal Jančík – předseda poroty, Vladimír Jindra, Michaela Králová

 

VÝSLEDKY

Kategorie I.

Zlaté pásmo

Harmonie Ladies, sbormistryně Olga Ubrová a Andrea Svobodová
Zvláštní cena za příkladnou interakci mezi sborem a sbormistryní

 

Puellae et Pueri, sbormistr Karel Dostál

 
Stříbrné pásmo

Hudební sdružení Gymnázia Jihlava, sbormistryně Dagmar Němečková

 

Kategorie II.

Zlaté pásmo

Sextet +, sbormistr Karel Dostál

Zvláštní cena za přesvědčivé provedení skotského tradicionálu (arr. Jonathan Quick – Loch Lomon)

 

Stříbrné pásmo

Harmonie, sbormistryně Olga Ubrová a Andrea Svobodová

Cantamus omnes mini, sbormistryně Marta Kočíková

 

Výsledky Bystřice ke stažení v pdf

POSTUPOVÁ PŘEHLÍDKA 11. CELOSTÁTNÍ PŘEHLÍDKY
STŘEDOŠKOLSKÝCH PĚVECKÝCH SBORŮ

Praha, 26. 3. 2019

Porota: Vít Novotný – předseda poroty, Petra Rašíková, Miloslava Vítková

 

VÝSLEDKY

Kategorie I.

Zlaté pásmo

Pueri gaudentes – mužská část, sbormistr Libor Sládek
Besharmonie, sbormistr Libor Sládek

 
Stříbrné pásmo

Dívčí pěvecký sbor OA a SPgŠ Beroun, sbormistryně Martina Hanslová

 

Kategorie II.

Zlaté pásmo

Alejsbor, sbormistryně Helena Brdičková

 
Stříbrné pásmo

Josef, sbormistryně Michaela Ditrichová a Zsófia Moravcsíková

 
Bronzové pásmo

EMU Vocale, sbormistryně Jana Lindová

 

Výsledky Praha ke stažení v pdf

POSTUPOVÁ PŘEHLÍDKA 11. CELOSTÁTNÍ PŘEHLÍDKY
STŘEDOŠKOLSKÝCH PĚVECKÝCH SBORŮ

Rokycany, 3. 4. 2019

Porota: Josef Brabenec – předseda poroty, Zdeněk Vimr, Marie Nováková, Michaela Králová

 

VÝSLEDKY

Kategorie I.

Zlaté pásmo

Sušický dětský sbor, sbormistři Josef Baierl a Jan Pelech

 

Armonia, sbormistryně Alena Vimrová

 

Kategorie II.

Zlaté pásmo

Sušický dětský sbor (dívčí sbor), sbormistryně Andrea Sušilová

 

Unique Rokycany, sbormistryně Vladana Poláčková

 
Stříbrné pásmo

Chlapi SDS, sbormistr Josef Baierl

 

Pěvecký sbor GLP, sbormistryně Miriam Sudková

 

Výsledky Rokycany ke stažení v pdf

POSTUPOVÁ PŘEHLÍDKA 11. CELOSTÁTNÍ PŘEHLÍDKY
STŘEDOŠKOLSKÝCH PĚVECKÝCH SBORŮ

Brno, 4. 4. 2019

Porota: Katarína Duchoňová – předseda poroty, Karel Štrégl, Tomáš Stanček

 

VÝSLEDKY

Kategorie I.

Zlaté pásmo

Re-canto, sbormistr Aleš Musil

 
Stříbrné pásmo

Polyfonia, sbormistři Kristýna Dobešová a Ladislav Straka

 

Pěvecký sbor Gymnázia Křenová, sbormistryně Veronika Waldhansová

 

Výsledky Brno ke stažení v pdf

POSTUPOVÁ PŘEHLÍDKA 11. CELOSTÁTNÍ PŘEHLÍDKY
STŘEDOŠKOLSKÝCH PĚVECKÝCH SBORŮ

Litoměřice, 5. 4. 2019

Porota: Jiří Slovík – předseda poroty, Jan Pirner, Miloslava Vítková

 

VÝSLEDKY

Kategorie I.

Zlaté pásmo

N.T.C., sbormistr Michal Jániš

 

Kategorie II.

Zlaté pásmo

Tutti Pazzi, sbormistryně Jozefína Štěpánová

 
Stříbrné pásmo

Canzonetta, sbormistryně Květuše Martínková

 

Výsledky Litoměřice ke stažení v pdf

POSTUPOVÁ PŘEHLÍDKA 11. CELOSTÁTNÍ PŘEHLÍDKY
STŘEDOŠKOLSKÝCH PĚVECKÝCH SBORŮ

Jablonec nad Nisou, 9. 4. 2019

Porota: Václav Brádle – předseda poroty, Zuzana Kacafírková, Pavel Žur

 

VÝSLEDKY

Kategorie I.

Zlaté pásmo

Altitudo, sbormistři Miloslava Čechlovská a Daniel Hutař
Zvláštní cena za klavírní doprovod Vilému Valkounovi

 

Cum amore, sbormistryně Zuzana Kubelková

Zvláštní cena za acappellový program

 

Výsledky Jablonec ke stažení v pdf

POSTUPOVÁ PŘEHLÍDKA 11. CELOSTÁTNÍ PŘEHLÍDKY
STŘEDOŠKOLSKÝCH PĚVECKÝCH SBORŮ

Hradec Králové, 16. 4. 2019

Porota: Karel Štrégl – předseda poroty, Lucie Gregorovič Fárová, Barbora Hanslianová

 

VÝSLEDKY

Kategorie I.

Zlaté pásmo

Gybon, sbormistr Jaromír Schejbal

 

Kategorie II.

Zlaté pásmo

Pěvecký sbor Jiráskova gymnázia, sbormistr Vlastimil Čejp

Proměny, sbormistryně Dana Pražáková

Svitavský sbor, sbormistryně Dana Pražáková

 
Stříbrné pásmo

Colours of GTU, sbormistr Vojtěch Kábrt

 
Bronzové pásmo

Musica Viva, sbormistryně Věra Vlčková

 

Výsledky Hradec ke stažení v pdf

POSTUPOVÁ PŘEHLÍDKA 11. CELOSTÁTNÍ PŘEHLÍDKY
STŘEDOŠKOLSKÝCH PĚVECKÝCH SBORŮ

Ostrava, 17. 4. 2019

Porota: Jurij Galatenko – předseda poroty, Tomáš Stanček, Zdeněk Ševčík

 

VÝSLEDKY

Kategorie I.

Zlaté pásmo

Artep, sbormistryně Petra Rašíková

Zvláštní cena za provedení skladby Noemi Savkové Vlasy země


Pěvecký sbor Gymnázia Havířov, sbormistryně Sylva Mokrošová


Garrendo, sbormistryně Ivana Klvaňová

 

Kategorie II.

Zlaté pásmo

Choir van GOH, sbormistr Lukáš Marek

PS Syrinx, sbormistři Jan Lukša a Dan Lokaj
Zvláštní cena za provedení skladby Dana Lokaje Syrinx medley no.1

 
Stříbrné pásmo

SPS Gymnázia J. Škody, sbormistryně Věra Oščádalová

 

Výsledky Ostrava ke stažení v pdf

Pomozte nám zlepšit náš web povolením cookies.