POPELKA Rakovník – výsledková listina

POPELKA Rakovník 2014

XXXIII. Celostátní přehlídka amatérského činoherního divadla pro děti a mládež

Výsledková listina

 

Lektorský sbor celostátní přehlídky amatérského činoherního divadla pro děti a mládež POPELKA Rakovník 2014 se rozhodl udělit tato čestná uznání:

 

Ondřeji Kohoutkovi za herecký výkon v roli Káje v inscenaci Sněhová královna DS J. K. Tyl Čelákovice;

Štěpánu Fajkusovi za herecký výkon v roli Jiříka v inscenaci Zlatohlava DS ŠTĚK Opava, SVČ Opava;

DS ŠTĚK OPAVA, SVČ Opava za pokus o svébytný divadelní jazyk v inscenaci Zlatohlava;

Karlu Vaňkovi za herecký výkon v inscenaci Vasja a sedm maminek Divadla ČERVIVEN senior II., SPgŠ Krnov;

Tomáši Čivrnému za herecký výkon v roli Matěje v inscenaci Čarovný kámen DS Vojan Libice nad Cidlinou;

Pavlíně Zachové za melodie a texty písní k inscenaci Čarovný kámen DS Vojan Libice nad Cidlinou;

DS J. K. Tyl Brodek u Přerova za dramaturgii inscenace Čarodějův učeň;

Tomáši Klvaňovi za herecký výkon v roli Krabata v inscenaci Čarodějův učeň DS J. K. Tyl Brodek u Přerova;

Jonáši Filipovi za herecký výkon v roli Papouška Adonise v inscenaci Návštěva u Adonise Hynkova hravého divadla Litoměřice;

Jonáši Filipovi za scénu a kostýmy v inscenaci Návštěva u Adonise Hynkova hravého divadla Litoměřice;

Jakubu Ružbatskému za herecký výkon v roli Vrány Uhlíka v inscenaci Návštěva u Adonise Hynkova hravého divadla Litoměřice;

Elišce Junkové ml. za herecký výkon v roli Krásky v inscenaci Kráska a zvíře 1. neratovické divadelní společnosti;

Natálii Vlkové za herecký výkon v roli Málinky v inscenaci Kráska a zvíře 1. neratovické divadelní společnosti;

Martě Veselé za herecký výkon v roli Gábinky v inscenaci Kráska a zvíře 1. neratovické divadelní společnosti;

Divadlu ČERVIVEN senior II., SPgŠ Krnov za inscenaci Vasja a sedm maminek;

DS Suchdolské divadlo, Suchdol nad Lužnicí za inscenaci Edudant a Francimor.

 

Lektorský sbor celostátní přehlídky amatérského činoherního divadla pro děti a mládež POPELKA Rakovník 2014 se rozhodl udělit tyto ceny:

 

Petře Severinové za dramaturgii inscenace Cyber Cyrano Divadla ČERVIVEN, SPgŠ Krnov;

Evě Šmídové, Liběně Hasové a Miroslavě Šmídové za scénu a kostýmy k inscenaci Čarodějův učeň DS J. K. Tyl Brodek u Přerova;

Petru Havelkovi za herecký výkon v roli Zvířete v inscenaci Kráska a zvíře 1. neratovické divadelní společnosti;

Miroslavu Královi za scénografii a kostýmy k inscenaci Kráska a zvíře 1. neratovické divadelní společnosti;

Miroslavu Královi za režii inscenace Kráska a zvíře 1. neratovické divadelní společnosti;

DS Suchdolské divadlo, Suchdol nad Lužnicí za herectví v inscenaci Edudant a Francimor;

Anně a Lence Cvrčkové za dramatizaci Edudant a Francimor pro DS Suchdolské divadlo, Suchdol nad Lužnicí;

Lence Cvrčkové st. za režii inscenace Edudant a Francimor DS Suchdolské divadlo, Suchdol nad Lužnicí;

1. neratovické divadelní společnosti za inscenaci Kráska a zvíře.

 

Lektorský sbor celostátní přehlídky amatérského činoherního divadla pro děti a mládež POPELKA Rakovník 2014 se rozhodl do programu Jiráskova Hronova 2015 doporučit inscenaci:

 

Edudant a Francimor DS Suchdolské divadlo Suchdol nad Lužnicí.

 

Lektorský sbor celostátní přehlídky amatérského činoherního divadla pro děti a mládež POPELKA Rakovník 2014 se rozhodl do programu Jiráskova Hronova 2015 nominovat inscenaci:

 

Kráska a zvíře 1. neratovické divadelní společnosti.

 

Lektorský sbor Popelky Rakovník 2014 pracoval ve složení: MgA. Kateřina Baranowska, Mgr. Luděk Horký, MgA. Jaromír Hruška, doc., Mgr. Milan Schejbal, MgA. Jan Šotkovský, Ph.D.

Pomozte nám zlepšit náš web povolením cookies.