POPELKA Rakovník – program

Celostátní přehlídka amatérského činoherního divadla pro děti a mládež
7. – 11. listopadu 2012

Program ve formátu doc – PR 2012_program

 

PROGRAM

Středa 7. listopadu 2012

09.00 – 09.55
TD

Hynkovo hravé divadlo Litoměřice / režie Eva Andělová
Jan Werich, Eva Andělová: Fimfárum (od 5 let)
10.45 – 11.40
TD
Hynkovo hravé divadlo Litoměřice / režie Eva Andělová
Jan Werich, Eva Andělová: Fimfárum (od 5 let)
14.00 – 15.30

rozborový seminář s reflexemi dětských skupin (Fimfárum)

18.00 – 18.35
TD

DS Tyl Čelákovice / režie Božena Vítovcová
L. Feldek, B. Vítovcová, V. Třísková, K. Svobodová: Šípková Růženka + Tři přadleny (od 6 let)

20.00 – 21.30

rozborový seminář s reflexemi dětských skupin (Šípková Růženka + Tři přadleny)

 

Čtvrtek 8. listopadu 2012

09.00 – 09.45
TD
DS Tábor / režie Josef Konrád
Vlastimil Peška: Měla babka čtyři jabka (od 4 let)

11.00 – 11.45

Symposion Třebechovice pod Orebem / režie Jiřina Krtičková
Jiřina Krtičková: Makaphovy dary (od 9 let)
14.30 – 16.30 rozborový seminář s reflexemi dětských skupin (Měla babka čtyři jabka, Makaphovy dary)
18.00 – 18.40
TD

Červiven, SPgš Krnov / režie Petra Severinova
E. Petiška, F. Taschlin, O. Hejná, A. Mikulka: Škola snů (od 6 let)

20.00 – 21.30

rozborový seminář s reflexemi dětských skupin (Škola snů)

   

Pátek 9. listopadu 2012

09.00 – 09.45
KC
De Facto Mimo Jihlava / režie Martin Kolář
Martin Kolář: Kája v cirkuse (od 3 let)
09.00 – 09.45
KC
De Facto Mimo Jihlava / režie Martin Kolář
Martin Kolář: Kája v cirkuse (od 3 let
10.30 – 11.20
TD

Inspirativní představení
Divadlo Drak Hradec Králové / režie Matija Solce
H. Ch. Andersen, M. Solce, P. Hašek: Děvčátko se sirkami (od 6 let)

5.30 – 17.00 rozborový seminář s reflexemi dětských skupin (Kája v cirkuse)

19.00 – 20.30

 

Inspirativní představení
TD Divadlo Alfa Plzeň / režie Jakub Vašíček j. h.
W. Shakespeare, T. Jarkovský, J. Vašíček: Hamleteen (od 13 let)

22.00 – 00.00 diskusní fórum s reflexemi dětských skupin (Děvčátko se sirkami, Hamleteen)
   

Sobota 10. listopadu 2012

10.00 – 11.40
TD

1. neratovická divadelní společnost / režie Miroslav Král
H. Ch. Andersen, I. Klestilová, M. Král: Sněhová královna (od 6 let)

14.00 – 15.30 rozborový seminář s reflexemi dětských skupin (Sněhová královna)
15.30 – 16.20
TD

Divadelní studio „V“ Brno / režie Katka Adamcová Kusá
Jana Glozarová: Červená Karkulka (od 3 let)

18.00 – 19.30 rozborový seminář s reflexemi dětských skupin (Červená Karkulka)

20.00

Absolventské představení Kurzu praktické režie
K. Poláček, O. Lážňovský: Bylo nás pět

   

Neděle 11. listopadu 2012

10.00 – 11.30

 

Host přehlídky
TD Kabaret na cestách aneb Všechny konce světa
Marek Němec, Lucie Pernetová, Klára Oltová-Sedláčková a Tomáš Pavelka ze Studia Kamarád (od 6 let)
12.00 Slavnostní zakončení Popelky Rakovník, vyhlášení a předání ocenění včetně doporučení
či nominace do programu Jiráskova Hronova 2013

 

Pomozte nám zlepšit náš web povolením cookies.