Popelka Rakovník 2011

Celostátní přehlídka činoherního amatérského divadla

9. – 13. 11. 2011

Středa 9. 11. 2011

08.30 – 09.20

Divadlo Tramtarie Olomouc / režie Vladislav Kracík

Vladislav Kracík: Pohádky o mašinkách

(pro děti od 3 let)

10.00 – 10.50

Divadlo Tramtarie Olomouc / režie Vladislav Kracík

Vladislav Kracík: Pohádky o mašinkách

(pro děti od 3 let)

13.00 – 14.30

Rozborový seminář s reflexemi dětských skupin (Pohádky o mašinkách)

18.00 – 18.45

DS Žďár, Žďár nad Sázavou / režie Jan Hrubec

Jan Werich: Rozum a štěstí

(pro děti od 10 let)

20.00 – 21.30

Rozborový seminář s reflexemi dětských skupin (Rozum a štěstí)


Čtvrtek 10. 11. 20011

08.30 – 09.40

Herecká přípravka při Mladé scéně Ústí nad Labem / režie Kristina Herzinová

Kipling Rudyard, Kristina Herzinová: Mauglí

(pro děti od 4 let)

10.30 – 11.40

Herecká přípravka při Mladé scéně Ústí nad Labem / režie Kristina Herzinová

Kipling Rudyard, Kristina Herzinová: Mauglí

(pro děti od 4 let)

13.30 – 15.00

Rozborový seminář s reflexemi dětských skupin (Mauglí)

18.00 – 20.20

Inspirativní představení

DS Ty-já-tr Načerno Praha / režie Jakub Baran

Terry Pratchett, Stephen Briggs: Stráže! Stráže!

(pro děti od 10 let)

22.00 – 23.30  Diskusní fórum (Stráže! Stráže!)


Pátek 11.11.2011

08.30 – 09.20

DS NaKop Tyjátr Jihlava / režie Michael Junášek

Vlastimil Peška, Michael Junášek: O Smolíčkovi

(pro děti od 3 let)

10.00 – 10.50

DS NaKop Tyjátr Jihlava / režie Michael Junášek

Vlastimil Peška, Michael Junášek: O Smolíčkovi

(pro děti od 3 let)

13.00 – 14.30

Rozborový seminář s reflexemi dětských skupin

14.30 – 15.10

NA POSLEDNÍ CHVÍLI Ostrov / režie Lucie Veličková

Irena Brandová, Lucie Veličková a soubor: Pohádky od rybníka

(pro děti od 5 let)

16.30 – 18.00

Rozborový seminář s reflexemi dětských skupin (Pohádky od rybníka)

19.00 – 20.00

Inspirativní představení

Divadlo Drak Hradec Králové / režie Jakub Krofta

Jakub Krofta a kol.: Jánošík

(pro děti od 7 let)

21.30 – 23.00 Diskusní fórum (Jánošík)


Sobota 12. 11. 2011

10.00 – 10.40

Divadlo Máj Praha / režie Magdaléna Mikešová

Iva Peřinová: Pohádka do dlaně

(pro děti od 5 let)

13.00 – 14.30

Rozborový seminář s reflexemi dětských skupin (Pohádka do dlaně)

14.30 – 15.30

DS J.K. Tyl Brodek u Přerova / režie Martin Šmída

Martin Šmída: Král zvířat

(pro děti od 5 let)

17.00 – 18.30

Rozborový seminář s reflexemi dětských skupin (Král zvířat)

19.00 – 20.00

Inspirativní představení

Divadlo Alfa Plzeň / režie J.A. Pitínský

Hubert Krejčí: Démonův pramen

(pro děti od 10 let)

20.30

Ohňostroj u příležitosti 30. ročníku

celostátní přehlídky POPELKA Rakovník (před divadlem)

21.30 – 23.00  Diskusní fórum (Démonův pramen)


Neděle 13. 11. 2011

10.00 – 11.20

Host přehlídky

Divadlo Alfa Plzeň / režie Radovan Lipus

Tim Davys, Marek Pivovar: Amberville aneb Drsné město hebkých plyšáků

(od 14 let)

12.00

Slavnostní zakončení Celostátní přehlídky činoherního amatérského divadla pro děti POPELKA Rakovník s vyhlášením ocenění, nominací a doporučení do programu Jiráskova Hronova 2012

Pomozte nám zlepšit náš web povolením cookies.