Mladá scéna 2020 – postupové přehlídky

KRAJSKÉ POSTUPOVÉ PŘEHLÍDKY MLADÉHO A EXPERIMENTUJÍCÍHO DIVADLA 2020

HLAVNÍ MĚSTO PRAHA
Praha – Stodůlecký Píseček (ŠP, MS)
21.–23. února – Klub Mlejn
Kontakt: Johana Jurášová, KlubKO, Musílkova 302/1, 150 00 Praha 5,
tel.: 777 088 924, e-mail: klubko.johan@gmail.com; www.spolek-klubko.cz

STŘEDOČESKÝ KRAJ
Nové Strašecí – Setkání ve Strašecí (ŠP, MS)
27.–29. března – Novostrašecké kulturní centrum a ZUŠ
Kontakt: Iva Vachková, Žižkovo nám. 974, Nové Strašecí, tel.: 737 149 291, e-mail: vachkova@nostradivadlo.cz, www.nostradivadlo.cz

JIHOČESKÝ KRAJ
Český Krumlov – Mladá scéna (ŠP, MS)
30.–31. března – Městské divadlo
Kontakt: Gabriela Skorunková, DDM, Linecká 67, 381 01 Český Krumlov, tel.: 734 228 025, e-mail: jazyky@ddmck.cz, www.ddmck.cz

PLZEŇSKÝ A KARLOVARSKÝ KRAJ
Plzeň – Na hraně (ŠP, MS)
3.–5. dubna – Moving Station
Kontakt: Marie Monsportová a Eva Gažáková, Johan z. ú., Moving Station, Koperníkova 56, most Ivana M. Jirouse, 301 00 Plzeň, tel.: 773 453 010, e-mail: eva.gazakova@johancentrum.cz, www.johancentrum.cz

ÚSTECKÝ KRAJ
Most – PřeMostění (ŠP, MS, DPV)
1.–5. dubna
Kontakt: Pavel Skála, Školní 21, Most, 434 01, tel.: 774 162 298, e-mail: pavel.skala@premosteni.eu, www.premosteni.eu

LIBERECKÝ KRAJ
Turnov – Modrý kocour (ŠP, MS, DPV)
19.–23. února
Kontakt: Mário Kubaš, tel.: 777 221 725, e-mail: knizemyskin@centrum.cz, http://festival-modry-kocour.cz/

KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ
Hradec Králové – Audimafor (ŠP, MS, WP)
20.–22. března – Divadlo DRAK
Kontakt: Andrea Moličová, IMPULS, Tomkova 139, 500 03 Hradec Králové, tel.: 723 627 790, divadlo@impulshk.cz

PARDUBICKÝ KRAJ
Svitavy – Svitavský Fanda (ŠP, MS, WP)
27.–28. březnaKontakt: Martin Mohr, SKS, Wolkerova alej 92/18, 568 02 Svitavy, tel.: 733 142 093, e-mail: martin.mohr@kultura-svitavy.cz

KRAJ VYSOČINA
Jihlava – JID 20-20 (ŠP, MS)
26.–29. března
Kontakt: Jan Bušta, Spolek na podporu mezinárodního přátelství Slunce, Tkalcovská 11, 586 01 Jihlava, tel.: 777 753 234, e-mail: jid@slunceweb.cz, https://jid.slunceweb.cz

JIHOMORAVSKÝ KRAJ
Brno – ŠPÍL-BERG 2020 (ŠP, MS, WP)
26.–28. března
Kontakt: Petr David, SVČ Lužánky – pracoviště Lidická, Lidická 50, 658 12 Brno, tel.: 776 033 473, e-mail: spilberg.brno@gmail.com, petrdavid@luzanky.cz, https://spil-berg.luzanky.cz/

OLOMOUCKÝ KRAJ
Prostějov – Přehlídka studentského divadla a divadel poezie
(MS, WP)
28. března
Kontakt: Martina Drmolová, DUHA – Kulturní klub u hradeb, nám. T. G. M. 130/14, 796 01 Prostějov, tel.: 777 116 142, e-mail: martina.drmolova@prostejov.eu

MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ (ŠP, MS)
Ostrava – Experis
3.–5. dubna

Kontakt: Josef Jusku (předseda spolku radOSTpRAVA, z. s.), 732 833 539, JosefJusku@seznam.cz; Sara Kubátová (administrativa) 703 694 773, e-mail: Radostprava@gmail.com

ZLÍNSKÝ KRAJ
Valašské Meziříčí – Setkání divadel – Malé jevištní formy 2020 (ŠP, MS)
19.–21. března
Kontakt: Magda Siekliková, Kulturní zařízení města Valašského Meziříčí, Komenského 1, 757 01 Valašské Meziříčí, tel.: 739 281 416, 571 684 577, e-mail: sieklikova@kzvalmez.cz

Slavičín – Valašské Křoví (DPV, MS)
11.–15. března
Kontakt: Jan Julínek, SemTamFór, Květná 424, 763 21 Slavičín,
tel.: 603 113 222, e-mail: produkce2@semtamfor.cz, www.semtamfor.cz      

Pomozte nám zlepšit náš web povolením cookies.