Mladá scéna 2023 – postupové přehlídky

HLAVNÍ MĚSTO PRAHA
Praha – Stodůlecký Píseček
(ŠP, MS)
23.–26. března – Klub Mlejn
Kontakt: Dagmar Bednáriková, KlubKO, Musílkova 302/1, 150 00 Praha 5,
tel.: 777 088 928, e-mail: klubko.johan@gmail.com, www.spolek-klubko.cz

STŘEDOČESKÝ KRAJ
Velvary
(ŠP, MS)
14.–16. dubna – Velvarská Záložna
Kontakt: Radim Wolák, tel.: 606 668 801, Pavel Kuptík 775 975 998, e-mail: starosta@velvary.cz, www.velvary.cz/zivot-ve-meste/divadelni-prehlidka

JIHOČESKÝ KRAJ
České Budějovice – sTYLem
(ŠP, MS)
24.–26. března
Kontakt: Vít Piskala, Jihočeské divadlo, Dr. Stejskala 424/19, 370 01 České Budějovice, tel.: 724 868 922, e-mail: vit.piskala@jihoceskedivadlo.cz

PLZEŇSKÝ A KARLOVARSKÝ KRAJ
Plzeň – Na hraně
(ŠP, MS)
14.–16. dubna – Moving Station
Kontakt: Ondřej Sosna, Johan z. ú., Koperníkova 56, 301 00 Plzeň, tel.: 724 299 459, e-mail: ondrej.sosna@johancentrum.cz, www.johancentrum.cz

ÚSTECKÝ KRAJ
Most – PřeMostění
(ŠP, MS, DPV, PO)
29. března – 2. dubna (uzávěrka do 16. ledna 2023)
Kontakt: Pavel Skála, Moskevská 3064/19, 434 01 Most, tel.: 774 162 298, e-mail: pavel.skala@premosteni.eu, www.premosteni.eu

LIBERECKÝ KRAJ
Turnov – Modrý kocour
(ŠP, MS, DPV)
16.–19. února
Kontakt: Mário Kubaš, tel.: 777 221 725, e-mail: knizemyskin@centrum.cz, www.festival-modry-kocour.cz

LIBERECKÝ KRAJ
Liberec – JEŠTEDYVADLO
(WP, MS)
13.–16. dubna – Malé divadlo
Kontakt: Miloslava Čechlovská, tel.: 776 106 107, e-mail: miloslava.cechlovska@gmail.com, www.dramacentrumbezejmena.cz, přihláška: http://dramacentrumbezejmena.cz/jestedyvadlo/

KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ
Hradec Králové – Audimafor
(ŠP, MS, WP)
3.–5. března – Divadlo DRAK (uzávěrka 31. ledna 2023)
Kontakt: Kateřina Fikejzová Prouzová, Centrum uměleckých aktivit, Tomkova 139/22, 500 03 Hradec Králové, tel.: 605 251 596, e-mail: divadlo@cuahk.cz, www.cuahk.cz

PARDUBICKÝ KRAJ
Svitavy – Fandův dýchánek
(ŠP, MS, WP, DS)
1.–2. dubna
Kontakt: Michal Kadlec, Středisko kulturních služeb města Svitavy, Wolkerova alej 92/18, 568 02 Svitavy, tel.: 734 416 994, e-mail: michal.kadlec@kultura-svitavy.cz, www.kultura-svitavy.cz

KRAJ VYSOČINA
Jihlava – JID 20-23
(ŠP, MS)
17.–19. března
Kontakt: Jan Bušta, Spolek na podporu mezinárodního přátelství Slunce, 5. května 15, 586 01 Jihlava, tel.: 777 753 234, e-mail: jid@slunceweb.cz, www.jid.slunceweb.cz

JIHOMORAVSKÝ KRAJ
Brno – ŠPÍL-BERG 2023
(ŠP, MS, WP)
31. března – 2. dubna
Kontakt: Monika Okurková, SVČ Lužánky – pracoviště Lidická, Lidická 50, 658 12 Brno, tel.: 774 335 815, email: monika.okurkova@luzanky.cz, e-mail: spil-berg@luzanky.cz, www.spil-berg.luzanky.cz

Hobblík-MUMRAJ! (MS, DPV)
Hodonín
29. března – 2. dubna
Pořadatel: Dům kultury Hodonín, Kontakt: Vladimír Jašek (DS Svatopluk), tel.: 602 709 036, e-mail: jasekv@tiscali.cz

OLOMOUCKÝ KRAJ
Prostějov
30. března – 1. dubna – DUHA – Kulturní klub u hradeb
(WP, MS)
Kontakt: Martina Drmolová, odbor školství, kultury a sportu, oddělení DUHA – Kulturní klub u hradeb, nám. T. G. Masaryka 130/14, 796 00 Prostějov, tel.: 777 116 142, 582 329 623, e-mail: martina.drmolova@prostejov.eu, www.prostejov.eu/duha

MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Ostrava – Experis
(ŠP, MS)
1. dubna
Kontakt: Josef Jusku (předseda spolku radOST pRAVA, z. s.), tel.: 732 833 539, e-mail: JosefJusku@seznam.cz; Sara Kubátová (administrativa), tel.: 703 694 773, e-mail: Radostprava@gmail.com

ZLÍNSKÝ KRAJ
Valašské Meziříčí – Setkání divadel – Malé jevištní formy 2023
(ŠP, MS)
24.–26. března
Kontakt: Magda Siekliková, Kulturní zařízení města Valašského Meziříčí, Komenského 1, 757 01 Valašské Meziříčí, tel.: 739 281 416, 571 684 577, e-mail: sieklikova@kzvalmez.cz

Slavičín – Valašské Křoví (DPV, MS)
28. února – 5. března
Kontakt: Jan Julínek, SemTamFór, Květná 424, 763 21 Slavičín, tel.: 603 113 222, e-mail: produkce2@semtamfor.cz, www.semtamfor.cz

MS = Mladá scéna
ŠP = Šrámkův Písek
WP = Wolkrův Prostějov
DPV = Divadelní Piknik Volyně
PO = Popelka Rakovník

Feedback