Jarní víkendový seminář

2021

Jarní seminář Klubu sbormistrů u Severáčku (Liberec)

1.-2. května 2021, 9.00-17.00 / ZOOM

Seminář pořádá NIPOS-ARTAMA ve spolupráci se Severáčkem, libereckým dětským sborem ZUŠ v rozsahu 16 hodin (lze hradit šablonami), má akreditaci DVPP Č.j.: MSMT-1136/2021-2-111. Všichni účastníci, kteří se zúčastní celého semináře, obdrží osvědčení o absolvování. Cena: 700 Kč. 

Jarní seminář Klubu sbormistrů je součástí volného cyklu inspirativních seminářů pořádaných NIPOS-ARTAMA, které jsou určeny všem zájemcům z řad začínajících i zkušených sbormistrů. Tento seminář je zaměřen především na práci dětských pěveckých sborů.

Webinář poskytne unikátní nahlédnutí do zkušeben Severáčku. Všemi přípravnými odděleními i Koncertním sborem nás provedou jeho sbormistryně. Dle platných epidemiologických opatření budeme buď streamovat práci dětí po skupinách ze zkušebny Severáčku, nebo nás děti „navštíví“ na společném ZOOMu. V druhém případě pak budeme mj. se seminaristy nacvičovat a tvořit sborové video úpravy lidové písně Milana Uherka. O zkušenostech s jevištní prací dětského sboru se podělí renomovaná operní režisérka Linda Keprtová, v případě streamu pak budeme mít možnost sledovat její režijní práci s dětmi Severáčku. Nabídneme také zajímavé téma a diskuzi: digitální vzdělávání v ČR. To vše z vašich obývacích pokojů pod vedením erudovaných lektorů.

Lektoři:

SILVIE LANGROVÁ (PÁLKOVÁ), sbormistryně libereckého dětského sboru Severáček

RADKA FRYČOVÁ, sbormistryně přípravných oddělení libereckého dětského sboru Severáček

ANDREA ČANČAROVÁ HOUFKOVÁ, sbormistryně přípravných oddělení libereckého dětského sboru Severáček

LINDA KEPRTOVÁ, operní režisérka

PETR NASKE – Codeweek a dětské pěvecké sbory – inspirace i pro rozvoj hudební kreativity dětí na internetu, diskuse k digitálnímu vzdělávání v ČR

Kontakt: Barbora Hanslianová, hanslianova@nipos.cz, 774 058 219

Pomozte nám zlepšit náš web povolením cookies.