Inspirativní dílna pro nepostupující účastníky krajských přehlídek Wolkrova Prostějova

v rámci 53. ročníku celostátní přehlídky uměleckého přednesu a divadla poezie

Wolkrův Prostějov (15. – 19. června 2010)

Zájemci o interpretaci textu, recitátoři a členové souborů divadla poezie, kteří na Wolkrův Prostějov nepostoupili z krajských přehlídek, se v letošním roce mohou celostátní přehlídky zúčastnit v rámci nově otevřené inspirativní dílny.

Náplní dílny bude především sledování a následná reflexe programu, doplněná praktickými inspirativními aktivitami, hrami s textem a tvůrčími postupy jeho interpretace. Účastníci dílny budou mít zároveň možnost poznat atmosféru celostátní přehlídky a prožít příjemný týden v Prostějově nikoli osamoceně, ale ve společnosti nových přátel.

Dílnu povede Jana Machalíková – recitátorka, improvizátorka, lektorka seminářů tvořivé dramatiky a vedoucí dětských i dospělých divadelních souborů.

Dílna bude probíhat v termínu konání WP po dobu pěti dnů (15. – 19. 6. 2010), v případě zájmu většiny účastníků lze setkávání zahájit již v pondělí 14. 6. navečer, přičemž bude umožněna účast případným svěřencům zúčastněných pedagogů.

Kurzovné: 300 Kč – zahrnuje poplatek za pětidenní účast v dílně, konané v dopoledních i odpoledních hodinách, vstup na všechna přehlídková představení a diskusní semináře, vstup na doplňkové programy.

Ubytování: Účastníci si ubytování hradí zvlášť. Nabízíme zajištění noclehu v ubytovně Pujmanová – Prostějov, v ceně cca 330 Kč za noc. Pokoje jsou dvoulůžkové.

Cestovné a stravné je ve vlastní režii účastníků.

Máte-li zájem zúčastnit se inspirativní dílny WP 2010, vyplňte pečlivě přihlášku a pošlete ji co nejdříve, ale nejpozději do 30. dubna 2010 na adresu Daniel Razím, P. O. BOX 12 / Blanická 4,  Praha 2, 120 21.

Přihlášky přijímáme do vyčerpání volných míst. V případě, že počet přihlášek překročí stanovený limit, budeme při výběru účastníků přihlížet k datu doručení přihlášek. Pokud počet přihlášek nedosáhne stanovený limit, dílna se nebude konat.

PŘIHLÁŠKA NA DÍLNU