Okresní přehlídky dětských recitátorů 2024

Aktuální seznam okresních postupových kol Celostátní přehlídky dětských recitátorů v roce 2024.
Celý postupový systém spolufinancuje NIPOS z dotace MŠMT.

HLAVNÍ MĚSTO PRAHAtermín přehlídky
místo konání
pořadatel
kontaktní osoba
e-mail
telefon
Praha 128. 2. a 29. 2.
ZUŠ Praha 1
ZUŠ Praha 1
Hana Trázníková
traznikova@seznam.cz
222 319 507; 728 415 033
Praha 213. a 14. 3.
ZUŠ Ilji Hurníka, Praha 2
DDM Praha 2
Petr Hübner
hubner@ddm-ph2.cz
602 614 326
Praha 312. 3. a 13. 3.
KC Vozovna
MÚ Praha 3
Eva Sotonová
sotonova.eva@praha3.cz
222 116 295
Praha 4 (4, 11, 12)12. 3. a 13. 3.
DDM Jižní Město
DDM JM Praha 4 (11,12)
Petra Dolejšová
dolejsova@ddmjm.cz
607 708 185; 778 486 064
Praha 5 (5, 13)15. 3. a 18. 3.
DDM Praha 5
DDM Praha 5 a 13
Lenka Pavlíková
lenkapavlikova@centrum.cz
778 545 793
Praha 64. 3. a 5. 3.
DDM Praha 6
DDM Praha 6
Barbora Krpatová
barbora.krpatova@ddmp6.cz
607 562 962
Praha 726. 3. a 27. 3.
Divadlo Radar
DDM Praha 7
Eliška Toperczerová
e.toperczerova@ddmpraha7.cz
724 350 602
Praha 814. 3 a 15. 3.
DDM Spirála
DDM Praha 8 – Spirála
Lenka Hartmanová
hartmanova@ddmpraha8.cz
725 737 262
Praha 925. 3. a 26. 3.
MČ Praha 9
MČ Praha 9
Renata Lhotská
lhotskar@praha9.cz
283 091 436; 604 709 579
Praha 146. 3.
ÚMČ Praha14
ÚMČ Praha14
Zdena Rehbergerová
zdenka.rehbergerova@praha14.cz
281 005 278; 724 812 245
Praha 10xxxchybí pořadatel

STŘEDOČESKÝ KRAJ

 
 


Benešovbřezen
Benešov
DDM Benešov
Lucie Smetanová
reditelka@ddmbenesov.cz
773 880 140
Beroun5. 3.
Lochovice
ZŠ a MŠ Lochovice
Šárka Vašíková
sarka.vasikova@skolalochovice.cz
603 296 184
Kladno21. 3.
Slaný
DDM Ostrov Slaný
Michaela Seghmanová
seghmanova@ostrov-svc.cz
736 467 143
Kolínasi 13. a 14. 3.
Kolín
OSŠP Kolín
Iva Lubinová
ivana.lubinova@ossp.cz
778 702 493
Kutná Hora13. 3.
Kutná Hora
DDM Dominik
Michal Smrkovský
smrkovskyddm@seznam.cz
737 057 357
Mělník15. 3.
Mělník
DDM Mělník
Ivana Hornová
hornova@ddm-melnik.cz
605 104 115
Mladá Boleslav26.–27. 3.
Mladá Boleslav
Gymnázium Dr.J.Pekaře
Zdeňka Šeráková
serakova@pekargmb.cz
736 178 660
Nymburk20. 3.
Nymburk
DDM Nymburk
Dana Kuchařová
dkucharova@ddm-nymburk.cz
603 980 066
Praha-východ21. 3.
Babice
OPEN GATE – gymnázium a ZŠ, Babice
Nela Josefová
josefova@opengate.cz
607 082 333
Praha-západ20.–21. 3.
Rudná
ZŠ Rudná
Gabriela Bařinová
barinova@zsrudna.cz
313 034 652
Příbram11. 3.
Drážkov/Příbram
ZUŠ Rožmitál pod Třemšínem
Josef Pekárek
josefpekarek11@seznam.cz

Rakovníkasi 13. 3.
Rakovník
DDM Rakovník
Miroslava Vondříčková
vondrickova@ddmrako.cz
734 445 823
JIHOČESKÝ KRAJ

 
 


České Budějovice25. 3.
České Budějovice
DDM České Budějovice
Aleš Michna
michna@ddmcb.cz
734 153 919
Český Krumlov8. 3.
DDM Český Krumlov
DDM Český Krumlov
Marie Smeykalová
estetika@ddmck.cz
605 970 170
Jindřichův Hradec20. 3.
Jindřichův Hradec
DDM Jindřichův Hradec
Malina Procházková
jarmila.prochazkova@ddmjh.cz
725 763 195, 605 409 856
Písek20. 3.
Písek
DDM Písek
Marie Petrová
petrova@ddmpisek.cz
778 412 496
Prachatice12. 3.
Prachatice
Městská knihovna Prachatice
Lucie Jiraňová
jiranova@knih-pt.cz, info@knih-pt.cz
777 344 345, 602 417 686
Strakonice14. 3. a 15. 3.
Strakonice
DDM Strakonice
Sandra Petrášová
petrasova@ddmstrakonice.cz
607 417 824
Tábor27. 3. a 4. 4.
Tábor
DDM Tábor
Stanislav Kafka
technika@ddmtabor.cz
381 202 822, 725 384 523
PLZEŇSKÝ KRAJ

 
 


Domažlice19. 3.
Staňkov
ZUŠ Staňkov
Jitka Pluháčková
JitkaPluhackova@seznam.cz
608 276 010
Klatovy27. 3.
Klatovy
ZUŠ Klatovy
Markéta Lukášová
kubecova.m@seznam.cz
606 970 198
Plzeň-město13. 3.
Plzeň
JOHAN, z.ú., Plzeň
Eva Gažáková
ef.ich@seznam.cz
773 453 010
Plzeň-jih26. 3.
Blovice
DDM Blovice
Božena Šroubková
ddm-blovice@seznam.cz
604 293 419
Plzeň-sever26. 3.
Kralovice
Knihovna Kralovice
Martina Pohanková
pohankova.martina@kralovice.cz
373 300 291
Rokycanybřezen
Rokycany
DDM Rokycany
Alena Jedličková
jedlickova@ddmrokycany.cz
605 939 565
Tachov15. 3.
Tachov
ZUŠ Planá
Terezie Pecharová
terka.hirt@seznam.cz
774 622 400
ÚSTECKÝ KRAJ

 
 


Děčín13. 3.
Děčín
DDM Děčín
Zoja Kohoutová
kohoutova@ddmdecin.eu
604 147 840
Chomutov23. 3.
Chomutov
SVČ Domeček, Chomutov
Marie Latináková
Marie.Latinakova@domecek-chomutov.cz
603 244 367
Litoměřice6. 3.
Litoměřice
ZUŠ Litoměřice
Pavel Vagai
vagai@zusltm.cz
724 117 068
Louny24. 3.
Louny
MK Louny
Ondřej Kunc
kunc@mkl.cz
731 855 901
Most15. 3.
Most
SVČ Most
Veronika Bleyerová
bleyerova@svc-most.cz
603 707 310
Teplice5. a 6. 3.
Teplice
DDM Teplice
Klára Bezoušková
klara@ddmteplice.cz
770 125 999
Ústí nad Labem23. 3.
Ústí nad Labem
DDM Ústí nad Labem
Jaroslava Bílská
bilska@ddmul.cz
475 210 861
KARLOVARSKÝ KRAJ

 
 


Cheb
Cheb
DDM Sova
Lucie Kučová
kucova@ddmcheb.cz

Karlovy Vary14.–15. 3.
Ostrov
Minidiv, Ostrov
Irena Konývková
irena.konyvkova@seznam.cz
776 080 097
Sokolov
Sokolov
DDM Sokolov
Iva Ondrejková
iva.ondrejkova@ddmsokolov.cz
352 623 368
LIBERECKÝ KRAJ

 
 


Česká Lípa18.–20. 3.
Česká Lípa
ZUŠ Česká Lípa
Lenka Adamcová
lenka.adamcova@zuscl.cz

Jablonec nad Nisou9. 3.
Jablonec nad Nisou
DDM Vikýř Jablonec nad Nisou
Barbora Pospíšilová
pospisilova@vikyr.cz
604 364 612
Liberec7.–8. 3.
Liberec
DDM Větrník
PhDr. Miloslava Čechlovská
miloslava.cechlovska@ddmliberec.cz
776 106 107
Semilyxxxchybí pořadatel

KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ

 
 


Hradec Králové3.–5. 3.
ZUŠ Střezina
Klub přátel Divadla Jesličky, Hradec Králové
Jana Portyková
jana.portykova@seznam.cz
607 742 091
Jičín19. 3.
K-klub Jičín
Klub přátel Divadla Jesličky, Hradec Králové
Jana Portyková
jana.portykova@seznam.cz
607 742 091
Náchod7.–8. 3.
ZUŠ Náchod
Klub přátel Divadla Jesličky, Hradec Králové
Jana Portyková
jana.portykova@seznam.cz
607 742 091
Rychnov nad Kněžnou20.–21. 3.
ZUŠ Rychnov n. K.
Klub přátel Divadla Jesličky, Hradec Králové
Jana Portyková
jana.portykova@seznam.cz
607 742 091
Trutnov5.–6. 3.
ZUŠ Trutnov
Klub přátel Divadla Jesličky, Hradec Králové
Jana Portyková
jana.portykova@seznam.cz
607 742 091
PARDUBICKÝ KRAJ

 
 


Chrudim21.–22. 3.
Chrudim
DDM Chrudim 
Lenka Sedláková
sedlakova@ddm-chrudim.cz
608 316 961
Pardubice20.–21. 3.
Pardubice
DDM BETA, Pardubice
Miriam Lukešová
miriam.lukesova@ddmstolbova.com
605 826 025
Svitavy19.–20. 3.
Svitavy
SVČ Tramtárie, Svitavy
Lenka Waltová
lwaltova@svitavy.cz
734 287 286
Ústí nad Orlicí20.–21. 3.
Ústí nad Orlicí
Klubcentrum v Ústí nad Orlicí
Květoslava Stárková
starkova@klubcentrum.cz
734 369 413
KRAJ VYSOČINA

 
 


Havlíčkův Brod4. 4.
Chotěboř
DDM Junior Chotěboř
Alena Jandová
jandova@ddmchotebor.cz
724 291 770
Jihlavaxxxchybí pořadatel

Pelhřimov19. 3.
Pelhřimov
DDM Pelhřimov
Jitka Vachková
jvachkova@ddm.pel.cz
606 708 244
Třebíč18. 3.
Třebíč
DDM Třebíč
Lenka Sochorová
sochorova@ddmtrebic.cz
721 300 052
Žďár nad Sázavou8. 3.
Žďár nad Sázavou, ZUŠ
Jana Mifková a tým
Jana Mifková
jana_m11@hotmail.com
777 046 313
JIHOMORAVSKÝ KRAJ

 
 


Blanskoxxxchybí pořadatel, , školy se hlásí pořadateli krajského kola detskascena@luzanky.cz
774 335 815
Brno-město7.–8. 3.
Brno
SVČ Lužánky
MgA. Monika Okurková
detskascena@luzanky.cz
774 335 815
Brno-venkov12.–13. 3.
Tišnov
Horizont – SVČ Ivančice
Simona Chabinová
chabinova@svcivancice.cz
604 407 269
Břeclav20. 3.
ZUŠ Břeclav
DDM Mikulov
Helena Židelová
kancelar@ddmmikulov.cz
702 222 890
Hodonín
Hodonín
SVČ Hodonín
Stanislav Chovančík
bmvedouci@svchodonin.cz
725 341 591
Vyškov13.–14. 3.
Vyškov
Maják – SVČ Vyškov
Veronika Osičková
osickova@svcvyskov.cz
725 961 466
Znojmo12.–13. 3.
Znojmo
SVČ Znojmo
Ivana Herzigová
herzigova.i@svcznojmo.cz
732 473 595
OLOMOUCKÝ KRAJ

 
 


Jeseník12. 3.
Jeseník
SVČ a zp DVPP Duha Jeseník
Iva Janošťáková
janostakova@duhajes.cz
774 577 900
Olomouc14.–15. 3.
Olomouc
DDM Olomouc
Soňa Kolářová
janskeho-animace@ddmolomouc.cz
770 173 050
Prostějov8. 3.
Prostějov
Sportcentrum – DDM Prostějov
Šárka Nová
msmt@sportcentrumddm.cz
730 805 144
Přerov7.–8. 3.
Přerov
SVČ ATLAS a BIOS, Přerov
Pavlína Navrátilová
souteze@svcatlas-bios.cz
581 201 246, 581 209 353
Šumperk26. 3.
Šumperk
SVČ Doris
Dana Vláčelová
vlacelova@doris.cz
725 005 784
Šumperk6. 2.
Zábřeh
ZŠ a DDM Krasohled Zábřeh
Ivana Mertová Pobucká
mertovapobucka.ivana@zssvzabreh.cz
777 364 603
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ

 
 


Bruntálduben
Krnov
ZUŠ Krnov
Markéta Jurošková Bezručová
majube@email.cz
Frýdek-Místek6. 3. a 13. 3.
Třinec
DDM Třinec
Jana Hrubcová
estetika@ddmtrinec.cz
558 989 017, 607 402 150
Karviná8. 3.
Karviná
SVČ Juventus Karviná
Zdeňka Grinvalská
zdenka.grinvalska@juventus.cz
731 635 550
Nový Jičínbřezen
Nový Jičín
SVČ Fokus, Nový Jičín
Radka Hrubá
hruba@fokusnj.cz
734 393 579
Opava22. 3.
Opava
Loutkové divadlo SVČ Opava
Jana Vondálová
loutkovedivadlo@svcopava.cz
604 558 428
Ostrava-město22. 3.
Ostrava-Poruba
DDM Ostrava-Poruba
Martina Nawrathová
Martina.nawrathova@ddmporuba.cz
725 037 083
ZLÍNSKÝ KRAJ

 
 


Kroměříž13. 3.
Kroměříž
ZUŠ Kroměříž, OŠ města
Lenka Sasínová
sasinova.lenka@zuskm.cz
Uherské Hradiště20. 3.
Uherský Brod
ZUŠ Uherský Brod
Roman Švehlík
roman.svehlik@tiscali.cz
775 568 801
Vsetín21. 3.
Rožnov pod Radhoštěm
SVČ Rožnov pod Radhoštěm
Julie Lišková
j.liskova@svcroznov.cz
731 413 958
Zlín18. 3.
Napajedla
DDM Matýsek, Napajedla
Boris Martínek
boris.martinek@ddmmatysek.cz
774 871 137
Feedback