Chcete si zahrát na Divadelním Pikniku Volyně? Neváhejte a přihlaste se.

Vzhledem k epidemické situaci výjimečně umožňujeme amatérským divadelním souborům, jimž byla zrušena krajská přehlídka, hlásit se rovnou do programu Divadelního Pikniku Volyně 2021. Celostátní přehlídka amatérského a činoherního divadla proběhne ve dnech 30. června – 7. července 2021.

Kdo se může hlásit?

Přihlásit se mohou všechny amatérské divadelní soubory, které se v roce 2020 nebo 2021 přihlásily se svou inscenací na některou z krajských postupových přehlídek, které byly zrušeny. Pokud jste v tuto chvíli na postupovou přehlídku přihlášeni, vaše přihláška na Divadelní Piknik Volyně bude brána v potaz až v případě zrušení postupové přehlídky jejím organizátorem. Pokud se z krajské přehlídky odhlásíte, nebude vaše přihláška akceptována.

Co je k přihlášení potřeba?

Stačí vyplnit níže uvedenou přihlášku, zaslat odkaz na veřejný nebo neveřejný nesestříhaný videozáznam, pět fotografií v tiskové kvalitě a název krajské postupové přehlídky, na kterou jste byli, nebo stále jste přihlášeni. Vše prosím odešlete na mailovou adresu bezouskova@nipos.cz.

Uzávěrka

Přihlášky prosím posílejte nejpozději do 20. května 2021.

Formulář přihlášky naleznete zde:

Způsob výběru

Všechny zaslané záznamy posoudí programová rada Divadelního Pikniku Volyně složená z profesionálních divadelníků a zkušených lektorů postupových přehlídek. O výsledku vás budeme informovat nejpozději 11. června 2021. Pokud do programu přehlídky nebudete vybráni, můžete se se svou inscenací zúčastnit krajských postupových přehlídek v roce 2022, nebo dalších letech.

Kontakt pro bližší informace

NIPOS-ARTAMA, Mgr. Simona Bezoušková, tel.: +420 775 508 654, e-mail: bezouskova@nipos.cz