ČESKÝ VIDEOSALON 2013 – výsledková listina

VÝSLEDKOVÁ LISTINA

60. ročníku CELOSTÁTNÍ SOUTĚŽE NEPROFESONÁLNÍ FILMOVÉ TVORBY
ČESKÝ VIDEOSALON 2013  Ústí nad Orlicí, 14. – 15. 6 2013

 

KATEGORIE DOKUMENTY:

1. cena – Vzpomínka na Horácko a Maryša, Mgr. Bohumil Kheil, Praha
1. cena – Řemeslo nad umění, Ondřej Krejcar, Hradec Králové
2. cena – Paříž jedním slovem, Jan Šmíd, Praha
3. cena – Doma jsem tam, kde se lidé mají rádi, Petr Baran, Brno

ČU      – Město milenců a vrahů, Mgr. Alena Krejčová, Ústí nad Labem
ČU       –  Po stopách Velkomoravské říše, Petr Chmela, Přerov
ČU       –  Zapomenutá vánoční mše, Václav Fořt, Praha
ČU       –  Vlašťovky se vracejí, Zdeněk Zícha, Lučina
ČU      –  Přes tři generace, Ing. Jan Vačlena, Hradec Králové

 

KATEGORIE HRANÉ:

1. cena –  Marinka a Nevysloveno, Lukáš Koláček, Vyškov
2. cena –  Neudělena
3. cena –  Slepice, Šimon Štefanides, Rychnov nad Kněžnou

ČU        –  Míjení, Kateřina Šollarová, České Velenice
ČU        –  Vojín Arahos 4: Rande s osudem, Martin Doležal, Praha


KATEGORIE REPORTÁŽE:

1. cena –  Velikonoce v Quitu, Miroslav Trudič, Náchod
2. cena –  Císařské hody s právem, Mgr. Alena Krejčová, Ústí nad Labem
3. cena –  Zabíjačka II., Lukáš Báchor, Hostovice

ČU       –   Camino de Santiago, David Surý, Ústí nad Labem
ČU       –  Via delle Bochette Centrali – Mart Eslem,


KATEGORIE EXPERIMENTY:

1. cena –  Starý oceán u nohou Země, Petr Baran, Brno
2. cena –  Chvála bláznovství, Mgr. Bohumil Kheil, Praha
3. cena –  Světovar, Vojtěch Žák, Vojtěch Rada, Praha

ČU        –  Santa … ?, Igor Goryunov, Praha

 

KATEGORIE ANIMOVANÉ:

1. cena –  Neudělena
2. cena –  Neudělena
3. cena –  Pomáhat a chránit,  MUDr. Bohumír Novák, Nové Město na Moravě


KATEGORIE VIDEOKLIPY:

1. cena –  Na horské dráze, Ladislav Novotný, Nikol Sádovská, Hradec Králové
2. cena –  Starý dobrý časy, Jiří Kotas, V. Hosnedl, M. Juhos, Plzeň
3. cena –  Ingrid Michaelson–Be ok, Alžběta Hlubočková , Nechanice

ČU        –  Farmářka a machři, Vladislav Františ, Kroměříž
ČU        – Zlatokop, Karel Kubišta, Česká Třebová
ČU        – Ráčci a račice, Domov Ráček, Rakovník

 

Cena starosty Města Ústí nad Orlicí:
Zdeněk Kolářský, akad. sochař a medailér –
Josef Hradecký, Sopotnice

Pomozte nám zlepšit náš web povolením cookies.