ČESKÝ VIDEOSALON 2014 — Zlaté slunce — výsledková listina

61. ROČNÍKU CELOSTÁTNÍ SOUTĚŽE NEPROFESONÁLNÍ FILMOVÉ TVORBY
ČESKÝ VIDEOSALON 2014  –   11. ročník Z L A T É  S L U N C E
12. – 13. června 2014

Kategorie A – do 15 let
Soutěžní kategorie: Dokumenty, reportáž a publicistika
1. cena – Založení české školy v Nýřanech – FiDiTvo, Nýřany
2. cena – Den otevřených dveří – Aleš Havelka, Blansko
3. cena – Inkluze, sběrný dokument – ZŠ, Ostrava-Mariánské Hory

Soutěžní kategorie: Hrané snímky
1. cena – Osudová dovolená – Tereza Kolaříková, Hradec Králové
2. cena – Šikana – Michaela Černá, Kateřina Mikulášová, Nýřany
3. cena – Polibek – Richard Uhlíř, Blansko
ČU – Ničí – Adéla Ščuková, Ostrava

Soutěžní kategorie: Animované snímky
1. cena – Týden lesních proměn – ZUŠ, Ledeč nad Sázavou
2. cena – Prázdniny 2012 – Kryštof Grendysa, Ostrava
3. cena – ZOO mazlíčci – Jana Langrová, Ostrava
ČU –V trávě – Animánie, OCET, o.p.s., Plzeň
ČU –Návštěva muzea v Kopřivnici – Kryštof Malinka, Ostrava
ČU –Fantastický cirkus – Animánie, OCET, o.p.s., Plzeň

 Soutěžní kategorie: Experimentální snímky a videoklipy
1. – 3. cena –  neudělena

Kategorie B – od 16 do 19 let

Soutěžní kategorie: Dokumenty, reportáž a publicistika
1. cena – Malování jehlou – Radoslav Horák, Zábřeh na Moravě
2. cena – Tenerife v modrožlutém oparu – Jakub Černošek, Blansko
3. cena – Tábor Růžená – Pavlína Taubingerová, Brno

Soutěžní kategorie: Hrané snímky
1. cena – Dítě otrokář – Kristýna Tlapáková, Ústí nad Labem
2. cena – Kopretina – Karolína Nováková, Brno
3. cena – Čas démona – Pavel Malý, Horní Jelení
ČU      – V cizí kůži – Kateřina Němcová, Brno

Soutěžní kategorie: Animované snímky
1. cena –  Shadows – Animánie, OCET, o.p.s., Plzeň
2. cena –  Sir Pikola – Daniela Suchomelová, Tereza Kalivodová, Ostrava
3. cena –  Unexpected journey – Animánie, OCET, o.p.s., Plzeň
ČU – 2513 – Animánie, OCET, o.p.s., Plzeň

Soutěžní kategorie: Experimentální snímky a videoklipy
1. cena –  Klubíčko, příběh provázku – ZUŠ V. Kaprálové, Brno
2. cena –  Slavík a růže – Filmový kroužek Lávka, Kateřina Němcová, Brno
3. cena –  Milostný výlev – Tomáš Daněk, Brno
ČU –Plísně – Jakub Černošek, Blansko

Pomozte nám zlepšit náš web povolením cookies.