ČESKÝ VIDEOSALON 2013 – Zlaté slunce – výsledková listina

VÝSLEDKOVÁ LISTINA
60. ROČNÍKU CELOSTÁTNÍ SOUTĚŽE NEPROFESONÁLNÍ FILMOVÉ TVORBY
ČESKÝ VIDEOSALON 2013  –   10. ročník
Z L A T É  S L U N C E
13. – 14. června 2013

Porota: PhDr. Lenka Poláková, Ing. Emil Pražan, Mgr. Milan Šebesta

Kategorie A – do 15 let

Soutěžní kategorie: Dokumenty, reportáž a publicistika
1. cena –
Hasiči – 130 let SDH Nýřany – FiDiTvo DDM Nýřany
2. cena – U nás to prostě žije – TV štáb školy ZŠ Karviná-Ráj
3. cena – neudělena

Soutěžní kategorie: Hrané snímky
1. cena – Barney –
Viktor Bulík, Blansko
2. cena – Automat – Martin Petruň, Plzeň
3. cena – Vykoupení z basy SOVA – DDM SOVA, Cheb
Č.U.     –  Pan Brown – Zaleszsi.cz o.s., Cheb

Soutěžní kategorie: Animované snímky
1. cena – Luftův sen –
Kolektiv ANIMÁNIE, Plzeň
2. cena – Dýňový jazz – Martin Petruň, Plzeň
3. cena – Zvířata – ZŠ Ostrava, Mariánské hory
Č.U.      – 3 básničky – ZŠ a MŠ Havířov – Bludovice

Soutěžní kategorie: Experimentální snímky a videoklipy
1. cena – T-Rex! –
Roman Jirota, Sloup v Moravském krasu
2. cena – Pojďme tančit – Jiří Hebelka, Blansko
3. cena – Tyčinka Energit – Matyáš Navrátil, Branka u Opavy


Kategorie B – od 16 do 19 let

Soutěžní kategorie: Dokumenty, reportáž a publicistika
1. cena – Víte? Nevíte? –
Adam Kolář, Blansko
2. cena – neudělena
3. cena – neudělena
Č. U.     – Co neodmyslitelně patří k Valticím? – Tomáš Brabec, SOŠV a SOUZ, Valtice

Soutěžní kategorie: Hrané snímky
1. cena – O princezně Komunikaci –
Centrum DK Vratimov
2. cena – Láska na kolečkách – ZUŠ Kroměříž
2. cena – Ruka aneb jeden obyčejný den – Ondřej Černý, Jan Bergl, Plzeň(
3. cena – Kufr a Úsměv, prosím – David Koníř, Ústí nad Labem
3. cena – No exit – Filip Kilián, Vyškov
3. cena – Proti sobě – Pavlína Taubingerová, Brno
Č.U.      – Gloom – Jakub Kadera, Praha, za herecký výkon

Soutěžní kategorie: Animované snímky
1. cena –  neudělena
2. cena –  neudělena
3. cena –  neudělena

Soutěžní kategorie: Experimentální snímky a videoklipy
1. cena –  Visit in Budapest –
Vilém Musil, Brno
2. cena –  Klepy – Franziska Nagelová, Brno
3. cena –  Defilé – Pavlína Taubingerová, Brno

Pomozte nám zlepšit náš web povolením cookies.