ČESKÝ VIDEOSALON 2011

Celostátní soutěž neprofesionální filmové tvorby
17. – 18. 6. 2011  
ÚSTÍ  NAD  ORLICÍ

PROGRAM

Pátek 17. 6. 2011

Malá scéna

Dospělí

8.00 – 9.00

  • Prezence účastníků

9.00 – 9.15

  • Zahájení soutěže

9.15 – 10.15

I. soutěžní blok

  • 1. A je to aneb jak opravit turbínu – Josef Hradecký, 11´, D
  • 2. Hřebík a kladivo – Bohumír Novák, 1´, A
  • 3. Aby se to už žádnému dítěti neopakovalo – Vladimír Chudomel, 44´, D

10.30 – 11.30

II. soutěžní blok

  • 4. Dlouhá cesta koní – Karel Kubišta, 21´, D
  • 5. Plechovky – Bohumír Novák, 8´, A
  • 6. Dokážu cokoliv, čemu dokážu věřit – Eliška Suchánková, 9´ R
  • 7. Standartní situace – Martin Bohadlo, 8´, H
  • 8. Otec nezvěstný – Kolektiv NAŠA TV, 14´, D

11.40 – 12.45

  • Diskuse k blokům I. – II.

12.45 – 14.00

  • P ř e s t á v k a – oběd v hotelu Florida 12.45 – 13.30 hod.

14.00 – 15.15

III. soutěžní blok

  • 9. Město s pěti věžemi – Jiří Dittmann, 20´, D
  • 10. VZ. 35 – Filip Hepnar, 7´,H
  • 11. Jízda králů – Miroslav Trudič, 14´, R
  • 12. Chtěl bych vše vědět – Jan Novotný, 6´, H
  • 13. Karel Šlenger – Václav Fořt, 23´, D
  • 14. Když nám bývalo šestnáct – Bohumil Kheil, 3´, Vi

15.30 – 16.50

IV. soutěžní blok

  • 15. Pražské pozoruhodnosti – Václav Fořt, 19´, D
  • 16. Gustav – T. Hloušková, E. Pokorná, 8´, A
  • 17. Zvonice vstala z popela – Jiří Mohaupt, 17´, R
  • 18. Stopy – Ester Nemjóová, 2´, A
  • 19. Expedice Slorak– Václav Šimek, 20´, R
  • 20. Islads of Souls – Stanislav Šustr, 6´, A

17.00 – 18.00

  • Diskuse k promítnutým blokům III. – IV.

18.00 – 19.00

  • P ř e s t á v k a – večeře v hotelu Florida – 18.30 – 19.00

19.00 – 20.30

  • Slavnostní zahájení  58. ročníku CSNFT – ČeskÝ VIDEOSALON 2011
  • Předání MC MK za rok 2010 – ing Emil Pražan
  • Slavnostní vyhlášení výsledků kategorie A – B školních filmů
  • ZLATÉ SLUNCE  2011
  • Retrospektiva: Český Videosalon 2010, propagace UNICA 2011

20.30 – 21.30      

V. soutěžní blok

  • 21. Kde dřevo voní láskou – Eduard Mocek, 17´, D
  • 22. Deadline – Filip Javora, 2´, A
  • 23. Na fonus – Rosana Zvelebilová, 8´, H
  • 24. Vyznání – Petr Baran, 11´, D
  • 25. Soukromý vesmír – Martin Láník, 7´, E
  • 26. Jednadvacet – Bohumil Kheil, 6´, H
  • 27. Šedá pohádka – Jaroslav Nykl, 8´, A

21.30 – 22.30

  • Diskuse k bloku V.
Sobota 18. 6. 2011

Malá scéna

Dospělí

7.00 – 7.45

  • Snídaně v hotelu Florida pro ubytované účastníky ČV ze všech ubytovacích zařízeních v Ústí nad Orlicí

8.00 –  8.45

  • Prezence účastníků

8.45 -10.15      

VI. soutěžní blok

  • 28. „Taková jsem já“ – Miroslav Šolc,11´, D
  • 29. Brněnské pověsti – Peter Baran, 22´, D
  • 30. Červa – Ester Nemjóová, 1´, A
  • 31. Praaa … – Václav Šimek, 20´, R
  • 32. Každá třetí – Tereza Hronová, 18´, D
  • 33. Bludička lásky – Alena Krejčová, 14´, H

10.30 -12.00

VII. soutěžní blok

  • 34. Jak se točí bludičky – Edvin Svoboda, 14´, R
  • 35. Hádej, kdo mi píše – Ester Nemjóová, 2´, A
  • 36. Divadlo v pytli aneb jak jsme přežili … – Jiří Heinzl, 21´, D
  • 37. Zánik domu uvaděčova – Bohumil Kheil, 7´, E
  • 38. Nezaměstnaný – Viktor Zwiener, 15´, A
  • 39. Tak mi tleskejte – příběh Dory Peškové – Lad. Klimeš, 26´, D

12.00 -13.00

  • P ř e s t á v k a  – oběd v hotelu Florida – 12.00 – 12. 30 hodin

13.00 -14.15      

VIII. soutěžní blok

  • 40. Život na kolečkách – Martin Gažar, 19´, D
  • 41. UFO, UFO, UFONI – Bohumír Novák, 3´, A
  • 42. Snails – Kailas – Václav Baron, 5´, Vi
  • 43. Nepřítelem osudu – Ondřej Krejcar, 30´, D
  • 44. Mamon – Martin Lička, 10´, A
  • 45. Vertikála – Mystérium ticha – Petr Baran, 6´, E

14.30 -16.00

  • Diskuse k blokům  VI. – VIII.

16.15 -17.15      

  • Kolekce Slovenských filmů – uvede dr. Z. Školudová, NOC, SK

17.15                 

  • Festivalové překvapení

17.30 – 18.00     

  • M i n u t a   f i l m  2 0 1 1

18.00 – 20.30

  • P ř e s t á v k a – večeře v hotelu Florida 19.00 – 20.00 hodin

Kulturní dům

Dospělí

20.30                 

  • Slavnostní vyhlášení výsledků 58. ročníku CSNFT – Český VIDEOSALON 2011
  • S P O L E Č E N S K Ý    V E Č E R

D – dokument, H – hraný film, R – reportáž, E – experiment, A – animovaný film, Vi – videoklip


VÝSLEDKY KRAJSKÝCH KOL

Zvýrazněné snímky postupují do předvýběru celostátní soutěže.

TACHOV • 2. 4. 2011
  • 1. Tachovský masopust – František Soukup, Tachov, R, 14´
  • 2. Brod u Stříbra 2008 lond job – Antoním Hříbal, Ckodová Planá, D, 3´
  • 3. HD SH 8 CONTEST 2010 – Václav Baron, Horažďovice, R, 4´
  • 4. Vzhůru dolů aneb za masorádem – Jan Prášek, Studánka, D, 8´
  • 5. Vesnické muzeum – František Soukup, Tachov, D, 19´
  • 6. Rekonstrukce exponátů – František Soukup, Tachov,  D, 16´
  • 7. Slavnostní otevření vesnického muzea – Frant. Soukup, Tachov, R, 20´
  • 8. Plánská padesátka – Antonín Hříbal, Chodová Planá, D, 4´
  • 9. Ekocentrum – Spálené Poříčí – Václav Baron, Horažďovice, R, 6´
  • 10. Oprava věže – Antonín Hříbal, Chodová Planá, D, 3´
  • 11. Čertovské rejdy v kostele – František Soukup, Tachov, R, 16´
  • 12. Zbečenský kapr – Antonín Hříbal, Chodová Planá, D, 4´
  • 13. Maxi baby box – František Soukup, Tachov, D, 7´ – 3. c.
  • 14. Záchrana sousoší sv. Jiří Georga Böhma – Jan Prášek Studánka, D, 15´
  • 15. Než usedne do sedla – Antonín Hříbal, Chodová Planá, D, 3´
  • 16. Vernisáž – Jiří Flaška, Cheb, D, 16´ – Č.U. s postupem
  • 17. Kroužkování motáků a volavek – Antonín Hříbal, Chodová Planá, D, 7´ – 2. c.
  • 18. Světová premiéra filmu: Z pekla štěstí 2 – Frant. Soukup, Tachov, D, 19´
  • 19. Snail – Kailas – Václav Baron, Horažďovice, V, 5´ – 2. c.
  • 20. Operace oka – Antonín Hříbal, Chodová Planá, D, 5´
  • 21. Vzpomínkový večer na Jiřího Kalaše – Slavomír Kozák, Dlouhý Újezd, R, 18´


KROMĚŽÍŽ • 15. – 16. 4. 2011
  • 1. Na cestě po České republice – ing. Pavel Srnad, Brno, D, 20´
  • 2. Hlas zvonu – Jan Křivý, Žatčany, D, 13´
  • 3. Alberobello – Jan Šmíd, , , 6´
  • 4. Je po dešti – Niroslav Macega, Zlín, V, 5´
  • 5. JOSEFKOL  – Josef Pěnička, Olomouc, 5´
  • 6. Ovčí ostrovy  – ing. Arnošt Lukeš, Otrokovice, R, 18´- 2.c.
  • 7. Jak točím já … – Marta Žůrková, Prusinovice, H, 1´- 2.c.
  • 8. Jeptišky v semaforu – Alexandr Michajlovič, , D, 13´
  • 9. Zásadní konec života nádraží v UO – Vladimír Procházka, , E, 9´
  • 10. Horolezci – lezení po pískovci – Vladimír Přibyl, Veselí n. Mor., D, 7´
  • 11. 75. narozeniny – Jan Křivý, Žatčany, R, 10´
  • 12. Od Martina do Vánoc – Bohumil Staník, Komňa, D, 20´
  • 13. Lucerny pro štěstí – ing. Ladislav Františ, Kroměříž, R, 20´
  • 14. Voní hezky – Ivo Procházka, Brno, H, 3´
  • 15. Polštářová válka – Miroslav Černý, Ivanovice na Hané, R, 3´
  • 16. Večer s papučáři – Jan Vojáček, Kroměříž, R, 13´
  • 17. Krajina našich předků – ing. Pavel Strnad, Brno, D, 14´-3.c.
  • 18. A byl to gen. L. Svoboda – Zdenek Zícha, Lučina, D, 18´-3.c.
  • 19. Lefkáda – Jiří Diettmann, Prostějov, R, 11´
  • 20. Baťův kanál a městečko – Vladimír Procházka, , E, 6´
  • 21. Slepice nebo … – Jaroslav Horák, , H, 4´
  • 22. Vysokohorská silnice Grossglockner – MUDr. Jaroslav Pokorný, Zlín, R, 13´
  • 23. Nemyslíš – zaplatíš – Jiří Rozumek, Zlín, H, 1´
  • 24. Železní otroci … aneb když zaprší – Marta Žůrková, Prusinovice, R, 3´
  • 25. Přijeďte na koledu – Pavel Koníček, , D, 15´
  • 26. Hodina zpěvu – Jiří Rozumek, Zlín, H, 2´- 3.c.
  • 27. Vyznání – Petr baran, Brno, D, 11´- 1.c.
  • 28. Ledárna – Miroslav Macega, Zlín, R, 6´
  • 29. Město s pěti věžemi – Jiří Dittmann, Prostějov, D, 20´- 1.c.
  • 30. Jeptišky ve sklepě – Alexandr Michajlovič, , D, 4´
  • 31. VADEMECUM WTT – ing. Arnošt Lukeš, Otrokovice, D, 20´
  • 32. Paprsky – Zlaté Slunce 2010 – ing. Ladislav Františ, Kroměříž, R, 21´-3.c.
  • 33. Dokážu cokoliv, čemu dokážu věřit  – Eliška Suchánková,Ivančice , D, 9´- 1.c.
  • 34. Brněnské pověsti – Petr Baran, Brno, H, 21´-2.c.
  • 35. Výlet na … – ing. Ladislav Ženožička, Kroměříž, , ´
  • 36. Příběh špuntovní – Antonín Šácha, H, 10´
  • 37. Soukromý vesmír – Martin Láník, Brno, E, 7´- 2.c.
  • 38. Binární bedna – Tomáš Kotlant, Pardubice, A, 5´- 3.c.
  • 39. Vertikála – mystérium ticha – Petr Baran, Brno, E, 6´- 2.c.
  • 40. Na UNICA 2010 do Švýcarska – ing. Ladislav Františ, Kroměříž, R, 8´


SVITAVY • 16. 4. 2011

  • 1. Lazy sa pohli – Michal Jansa, Svitavy, D,12´
  • 2. Ta naše stanička uzlová – Vladimír Rula, Česká Třebová, R, 7´
  • 3. Lom – Jaroslav Šilar, Lanšperk, H, 21´- 1.c.
  • 4. Hrad Cimburk a jeho pověst – Adolf Macek, Česká Třebová, D, 9´
  • 5. Po stopách vandalů – Vladimír Rula, Česká Třebová, D, 6´- 3.c.
  • 6. A je to aneb jak opravit turbínu – Josef Hradecký, Sopotnice, D,11´- 2.c.
  • 7. Každá třetí – Tereza Hronová, Chrudim, D, 17´- 1.c.
  • 8. V zámeckém parku – Oldřich a Jaromír Buchtele, Sezemice, E, 6´ – Č.U. s p
  • 9. Islands of Souls – Stanislav Šustr,  Svitavy, A, 6´ – 1.c.
  • 10. Chlebová pec – Josef Hradecký, Sopotnice, D, 11´
  • 11. Pietní akt za padlé – Vladimír Rula, Česká Třebová, R, 13´
  • 12. Pekelný weekend – P. Krušina, P. Juřík, Hradec nad Svitavou, H, 22´ – 2.c.


PRAHA • 23. 4. 2011

  • 1. Šedá pohádka – Jaroslav Nykl, Praha 4, A, 8´-1.c
  • 2. Zánik domu uvaděčova – Bohumil Kheil, Praha 6, A, 6´ – Č.U. s postupem
  • 3. Biograf bez iluzí – Julia Gorbautiuc, Praha, D, 12´
  • 4. Karel Šlenger – Václav Fořt, Praha 4, D, 23´-Ć.U. s postupem
  • 5. Oslava historického letu – Václav Jágr, Praha, D, 12
  • 6. Pražská noblesa – Jaroslava Šťastná, Praha 5, D, 7´
  • 7. Pražské pozoruhodnosti – Václav Fořt, Praha 4, D, 17´- 2.c
  • 8. Události do sokolské kroniky – Václav Jágr, Praha, D, 7´
  • 9. Vůně ročních dob – Jaroslava Šťastná, Praha 5, D, 7´
  • 10. Barvy zimy – Vladimír Franče, Praha 6, H, 7´
  • 11. Bacha na ďáblice! – MUDr. František Dedek, Praha 5, H, 4´- 2.c.
  • 12. Jednadvacet – Bohumil Kheil, Praha 6, H, 6´- 3.c.
  • 13. Katastrofa – Milan Kříž, Praha, H, 10´
  • 14. Pohádka na noc – ing. Igor Goryunov, Praha, H, 8´- Č.U. s postupem
  • 15. Procitnutí – Martin Doležal, Praha, H, 13´
  • 16. Propast – ing. Pavel Knopp, ing Davicd Březina, Praha 6, H, 19´
  • 17. Prsty kůru škrábej – Dušan Krejdl, Praha, H, 12´
  • 18. Rozhovor – Milan Kříž, Praha, H, 8
  • 19. Skřet – Jiří Vetešník, Praha, H, 20´
  • 20. Útěky – Martin Mach, Praha, H, 9´
  • 21. Detaily – ing. Igor Goryunov, Praha, V, 5´
  • 22. Když nám bývalo šestnáct – Bohumil Kheil, Praha 6, V, 3´- Č.U. s postupem
  • 23. Vašek Fořt slaví v ČKK – Milan Haškovec, Praha 5, R, 14´


ZRUČ NAD SÁZAVOU • 29. – 30. 4. 2011
  • 1. Leopold Šrom – Václav Čermák, Čečelice, D, 20´
  • 2. Výprava na Nový Zéland – Tomáš Jung, Zbraslavice, R, 72´
  • 3. Veselé léto – Pelhřimov – Jan Veselý, Petr Cejpek, Jaroměřice n. Rokyt., D, 12´
  • 4. UFO,UFO, UFONI – Bohumír Novák, Nové Město na Moravě, A, 3´ – 1.c.
  • 5. Chtěl bych vše vědět – Jan Novotný, Kolín, H, 6´ – 2.c.
  • 6. Divné ráno – Josef Kraus, Kutná Hora, E, 7´
  • 7. Vzpomínka na F. Melichara – Milan Dlesk, Brandýs n. Labem, R, 13´
  • 8. Proměna – František Vaculík, Dobřichovice, H, 21´
  • 9. O královské stolici – Rosana Zvelebilová, Kladno, H, 7´
  • 10. Kryštof 17 – Petr Berger, Havlíčkův Brod, D, 8´
  • 11. Hřebík a kladivo – Bohumír Novák, Nové Město na Moravě, A, 1´- 3.c.
  • 12. Hra Orla – Miloš Kameník, Třešť, D, 20´
  • 13. Pan M – Josef Kraus, Kutná Hora, E, 4´ – ČU s P
  • 14. Austrália – Filip Tatýrek, Herálec, A, 2´
  • 15. Vernisáž – Bohumír Novák, Nové Město na Moravě, R, 4´
  • 16. Na palici! – Miroslav Hurt, Rakovník, A, 3´ – ČU s P
  • 17. Návštěva – Hana a Libor Bártovi, Zdiby – Přemyšlení, D, 7´
  • 18. PMČR – D 2010 – Tomáš Jung, Zbraslavice, R, 20´ – 3.c.
  • 19. Veselé léto – Lipnice n. Sáz. – J. Veselý, P. Cejpek, Jaroměřice n. R. D, 3´ nepromítnut
  • 20. Plechovky – Bohumír Novák, Nové Město na Moravě, A, 7´ – 2.c.
  • 21. Na fonus – Rosana Zvelebilová, Kladno, H, 8´ – 3.c.
  • 22. Čečelská poupata – Václav Čermák, Čečelice, R, 8´
  • 23. Batman – J. Veselý, P. Cejpek, Jaroměřice n. Rok., A, 1´ – ČU
  • 24. Soud – František Vaculík, Dobřichovice, H, 12´ – ČU s P
  • 25. Vlasové nudle – Karel Konfršt, Sobíňov, R, 9´
  • 26. Staříci – Bohumír Novák, Nové Město na Moravě, A, 4´
  • 27. Forbes – Jan Veselý, Jaroměřice n. Rokytnou, H, 3´
  • 28. První plavba lodí – Václav Beneš, Sudovo Hlavno, R, 6´
  • 29. Bílé sloupy – Josef Šiler, Rakovník, H, 2´ – 3.c.

MOHELNICE • 30. 4. 2011

  • 1. Mamon – Martin Lyčka, Nižní Lhoty, A, 10´ – 1.c.
  • 2. Dny řemesel v Rožnově – Lubomír Večerek, Frýdek-Místek, D, 13´
  • 3. Kde dřevo voní láskou – PhDr. Edeuard Mocek, Frýdek-Místek, D, 16´ – 1.c.
  • 4. Muzeum tupeské keramiky – Lubomír Večerek, Frýdek-Místek, D, 5´
  • 5. Od Janovic po Lysou horu – Bohuslav Cihla, Frýdek-Místek, D, 7´
  • 6. Střípky vzpomínek – Zdeněk Zbranek, Mohelnice, D, 5´
  • 7. THE WOMWN OF PADAUNG HILL VILLAGE – Míla Werbík, Vancouer, Kanada D, 4´
  • 8. U ornitologů v Leštině – Jan Šmíd, Zábřeh na Moravě, R, 14´ – 1.c.
  • 9. Zpověď filmaře – Bohuslav Cihla, Frýdek-Místek, D, 14´ – 2.c.
  • 10. Friskies – ing. Zdeněk Lejsek, Jiřina Lejsková, Olomouc, E, 28´´
  • 11. Noc před bitvou – Jiří Kuča, Ostrava – Zábřeh, V, 5´ – 3.c.
  • 12. Valašská legenda – Zdeněk Zbranek, Mohelnice, R, 4´
  • 13. Zámecký park – ing. Zdeněk Lejsek, Jiřina Lejsková, Olomouc, R, 6´


ÚSTÍ NAD LABEM • 7. 5. 2011
  • 1. Zvon Josef dostal pomocníky – Jiří Mohaupt, Rovensko pod Troskami, R, 11´
  • 2. Aby se to už žádnému dítěti neopakovalo – Vlad Chudomel, Ústí n. Lab., D, 44´- 3.c.
  • 3. November Days – Ladislav Klimeš , Chomutov, V, 4´- autor film odvolal ze soutěže
  • 4. Divadlo v Pytli aneb jak jsem přežil v Hrobě – Jiří Heizl, Krupka, D, 21´- 2.c.
  • 5. Natura Naturans – Marcel Svertšal, Liberec, H, 11´
  • 6. Mladá scéna – Marie Renotiérová, Ústí nad Labem, D, 14´
  • 7. Labe – Elbe – František Šmahel, Ústí nad Labem, V, 7´
  • 8. Epitaf – Marcel Svertšal, Liberec, H, 4´
  • 9. Zvonice vstala z popela – Jiří Mohaupt, Rovensko pod Troskami, R, 16´- 2.c.
  • 10. Zmizni! – Marie Renotiérová, Ústí nad Labem, H, 1´
  • 11. Tak mi tleskejte – příběh Dory Peškové – Ladislav Klimeš, Chomutov, D, 26´- 1.c.
  • 12. Bludička lásky – Alena Krejčová, Ústí nad Labem, H, 14´ – 1.c.
  • 13. Memento mori – Ivo Renotiére, Ústí nad Labem, D, 3´ – Č.U. s postupem
  • 14. Jak se točí bludičky – Edvin Svoboda, Ústí nad Labem, R, 14´- 1.c.
  • 15. Hloupé otázky – Jan Pluskal, Koloděje, H, 14´
  • 16. Krásný orloj v Krásném lese na Boží hod 2010 – Vladimír Brok, Železný Brod, R, 14´
  • 17. Flek a skvrna – Ivo Renotiére, Ústí nad Labem, E, 3´ – 3.c.
  • 18. To je život – Jan Kocourek, Liberec, A, 6´ – 3.c.
  • 19. Pan Adámek – Maria Renotiérová, Ústí nad Labem, D, 5´
  • 20. Mpumalanga – země vycházejícího slunce – Ivo Homola, Litvínov, R, 24´ – 3.c.

HRADEC KRÁLOVÉ • 14. -15. 5. 2011
  • 1. Život na kolečkách – Martin Gažar, Liberec, D, 19´- 2.c.
  • 2. Pollipop story – příběh lízátka – Petra Míková, Praha, A, 2´ – ČU s P
  • 3. Změna je solí života – Jan Vondráček, Praha, H, 5´
  • 4. Beautiful World – Kristýna Kamenická, Malvína Ministrová, Hradec Králové, A, 2´
  • 5. Never Die – Lukáš Dohodil, Kamenec, H, 4´
  • 6. J.Š. k narozeninám – Ester Nemjóová, Praha, A, 4´ – 2.c.
  • 7. Navostro – Tel me ma – Lukáš Novák, Česká Lípa, V, 5´ – ČU s P
  • 8. Standartní situace – Martin Bohadlo, Vysokov, H, 7´ – 2.c.
  • 9. Červa – Ester Nemjóová, Praha, A, 1´ – 3.c.
  • 10. UNICA 2010 – Marek Chaloupka, Hradec Králové, R, 3´
  • 11. Odraz zítřka – Petr Lukášek, Dobruška, H, 11´
  • 12. Slorak – VáclaV Šimek, Červený Kostelec, R, 19´ – 1.c.
  • 13. Barevné sympozium – Ester Nemjóová, Praha, A, 1´
  • 14. Aljaška v Česku – Jaromír Hanuš, Červený Kostelec, D, 19´
  • 15. Generace – Petr Jindra, Jičín, A, 1´
  • 16. Stopy – Ester Nemjóová, Praha, A, 2´ – 3.c.
  • 17. Minimuzikál – Daniela Sedláková, SPGŠ Boskovice, H, 18´ – 3.c.
  • 18. Mostní estakáda – Milan Machát, Moravské Budějovice, D, 20´-ČU s P
  • 19. ZOO – království zvířat, Luděk Suchánek, Police nad Metují, A, 4´ – ČU s P
  • 20. Kubismus v Kutné Hoře – L. Císařová, V. Císař, Kutná Hora, D, 8´-ČU s P
  • 21. Hádej, kdo mi píše? – Ester Nemjóová, Praha, A, 2´ – 3.c.
  • 22. Reminiscence – Karel Pokorný, Nová Paka, R, 12´
  • 23. Mej milej se zdálo – Vladimír Kaláb, Hradec Králové, V, 17´
  • 24. Nezaměstnaný – Viktor Zwiener, Jeseník, A, 15´ – 2.c.
  • 25. Causa: Patent č. 10392 – Karel Pokorný, Nová Paka, D, 17´-ČU s P
  • 26. Rozkošné putování – Petra Míková, Praha, A, 5´ – ČU s P
  • 27. Království Ladislava Šulce – K. Kubišta, J. Prossa, Česká Třebová, D, 15´
  • 28. Mýlil jsem se – Radka Kohoutová, Urbanice, H, 4´
  • 29. Vajgložrout – Jiří Česák, Pardubice, D, 15´
  • 30. Ironic – M. Kadlecová, D. Macháček, Dolní loučky, Heřmanův Městec, V, 5´-ČU s P
  • 31. Heli Fly Jihlava 2007 – Milan Michálek, Rychnov nad Kněžnou, R, 8´
  • 32. VZ. 35 – Filip Hepnar, Náchod, H, 7´ – 3.c.
  • 33. Nejistá budoucnost – M. Plodek, D. Zahálka, Hradec Králové, Pardubice, V, 3´
  • 34. Stopy času údolím paměti – K.Kubišta, J. Prossa, Česká Třebová, D, 24´
  • 35. Je třeba zabít oko – Kryštof Ulbert, Hradec Králové, A, 1´
  • 36. Ambroziáda – M. Kadlecová, D. Macháček, Dolní loučky, Heřmanův Městec, D, 8´
  • 37. Somnipathia – Dominik Dušek, Hradec Králové, H, 7´
  • 38. Pavlína – Ladislav Dvořák, Pavel Jiráň, Desná, Benátky, R, 11´
  • 39. X-Snails – Bronislav Vavřinka, Hradec Králové, A, 2´
  • 40. Alive and well – Petr vacek, Hradec Králové, A, 2´
  • 41. Otec nezvěstný – Jakub Voves, Machov, D, 13´- 3.c.
  • 42. Praaa … – Václav Šimek, Červený Kostelec, R, 19´- 1.c.
  • 43. Sólo pro tanker – Jan Vačlena, Hradec Králové, R, 3´ – ČU s P
  • 44. Gustav – E. Pokorná, T. Hloušková, Česká Lípa, Dvůr Králové n. Labem, A, 8´-2.c.
  • 45. Taková jsem já – Miroslav Šolc, police nad Metují, D, 10´-ČU s P
  • 46. Samotář – Jaromír Schejbal, Rychnov nad Jněžnou, D, 15´
  • 47. Toilet Darkly – Bronilslav vavřinka, Hradec Králové, A, 1´
  • 48. Ředitelské volno – Dana Večerková, Jan Kuchař, Brno, D 42´- 1.c.
  • 49. Dlouhá cesta koní – Karel Kubišta, Jaroslav Prossa, Česká Třebová, D, 21´-ČU s P
  • 50. Déšť padal a voda stoupala- Jan Vačlena, Hradec Králové, V, 3´
  • 51. Kafíčko – Vladimír Císař, Kutná Hora, E, 5´ – 2.c.
  • 52. Nepřítelem osudu – Ondřej Krejcar, Hradec Králové, D, 30´-1.c.
  • 53. Deadline – Filip Javora, Hvozdná, A, 2´ – 1.c.
  • 54. Jízda Králů – Miroslav Trudič, Náchod, R, 14´ – 3.c.

Zvýrazněné snímky postupují do předvýběru celostátní soutěže

Pomozte nám zlepšit náš web povolením cookies.