Výsledky postupových přehlídek Celostátní přehlídky středoškolských pěveckých sborů 2016
TEPLICE, 1. 4. 2016
Porota: Luboš Hána – předseda poroty, Jurij Galatenko, Zuzana Kacafírková
Kategorie I.
Sbor |
Škola, město |
Sbormistr |
Pásmo |
SMoG |
Podkrušnohorské gymnázium Most |
Dana Řepová |
Zlaté |
Kategorie II.
Sbor |
Škola, město |
Sbormistr |
Pásmo |
Canzonetta |
Gymnázium Teplice |
Květuše Martínková |
Zlaté Zvláštní cena za stylovou interpretaci ukrajinské lidové písně |
N.T.C. |
Gymnázium Rumburk |
Kateřina Müllerová |
Zlaté |
Mazlíci GT |
Gymnázium Teplice |
Pavla Sedláková |
Zlaté Zvláštní cena za živé pojetí písně Hu vokýnka |
BRNO, 7. 4. 2016
Porota: Josef Surovík – předseda poroty, Aleš Musil, Zuzana Kacafírková
Kategorie I.
Sbor |
Škola, město |
Sbormistr |
Pásmo |
PS Stojanova gymnázia Velehrad |
Stojanovo gymnázium Velehrad |
Filip Macek |
Zlaté |
Smíšený pěvecký sbor AVE |
Arcibiskupské gymnázium Kroměříž |
Jakub Macek |
Zlaté |
Kategorie II.
Sbor |
Škola, město |
Sbormistr |
Pásmo |
Gloria cantate
|
Gymnázium Tišnov |
Petr Glosr – Cvrkalová |
Stříbrné |
Cantamus omnes
|
Gymnázium Bystřice nad Pernštejnem |
Marta Kočíková |
Čestné uznání |
ROKYCANY, 9. 4. 2016
Porota: Vladislav Souček – předseda poroty, Marie Nováková, Josef Baierl, Zuzana Kacafírková
Kategorie I.
Sbor |
Škola, město |
Sbormistr |
Pásmo |
Armonia |
ZUŠ Rokycany |
Alena Vimrová |
Zlaté |
Kategorie II.
Sbor |
Škola, město |
Sbormistr |
Pásmo |
Unique Rokycany |
Gymnázium Rokycany |
Vladana Poláčková |
Zlaté |
UNIČOV, 15. 4. 2016
Porota: Tomáš Motýl – předseda poroty, Vladimír Svozil, Zuzana Kacafírková
Kategorie II.
Sbor |
Škola, město |
Sbormistr |
Pásmo |
PS Církevního gymnázia Německého řádu |
Církevní gymnázium Německého řádu, Olomouc |
Veronika Rajtr Pavlová |
Stříbrné |
PRAHA, 19. 4. 2016
Porota: Barbora Novotná – předseda poroty, Miloslava Vítková, Roman Michálek
Kategorie I.
Sbor |
Škola, město |
Sbormistr |
Pásmo |
Pueri gaudentes – mužská část |
ZUŠ Šimáčkova, Praha |
Marek Rajnoch |
Zlaté Marek Rajnoch získal zvláštní cenu za dirigentský výkon |
Pěvecký sbor Gymnázia Strakonice |
Gymnázium Strakonice |
Marcela Miková |
Zlaté |
Kategorie II.
Sbor |
Škola, město |
Sbormistr |
Pásmo |
Dívčí pěvecký sbor SPgŠ a OA Beroun |
SPgŠ a OA Beroun |
Martina Hanslová |
Stříbrné |
Vocalissimo |
Gymnázium Jana Keplera, Praha |
Ann Nelsonová, Vojtěch Frey |
Stříbrné |
Pěvecký sbor Gymnázia Na Zatlance |
Gymnázium Na Zatlance, Praha |
Jana Pirnerová |
Bronzové |
OSTRAVA, 19. 4. 2016
Porota: Markéta Haluzíková – předseda poroty, Jurij Galatenko, Petra Rašíková
Kategorie I.
Sbor |
Škola, město |
Sbormistr |
Pásmo |
SPS Puellae et Pueri |
Gymnázium a SOŠ, Nový Jičín |
Karel Dostál |
Zlaté |
Pěvecký sbor Gymnázia Havířov |
Gymnázium Havířov -město |
Sylva Mokrošová |
Stříbrné |
Kategorie II.
Sbor |
Škola, město |
Sbormistr |
Pásmo |
PS Gymnázia Olgy Havlové |
Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba |
Olga Blažková, Markéta Myšková |
Stříbrné |
Syrinx |
Gymnázium, Frýdlant nad Ostravicí |
Jan Lukša |
Stříbrné |
PS Gymnázia Jakuba Škody |
Gymnázium Jakuba Škody, Přerov |
Věra Oščádalová |
Stříbrné |
Pátečníci |
Gymnázium Ostrava-Zábřeh |
Petr Palička |
Bronzové |
HRADEC KRÁLOVÉ, 22. 4. 2016
Porota: Tomáš Židek – předseda poroty, Jiří Skopal, Karel Štrégl
I. kategorie
Sbor |
Škola, město |
Sbormistr |
Pásmo |
Gybon |
Gymnázium B. Němcové, Hradec Králové |
Jaromír Schejbal |
Zlaté |
II. kategorie
Sbor |
Škola, město |
Sbormistr |
Pásmo |
Kapa |
Gymnázium Jaroslava Žáka Jaroměř |
Pavla Pazderová |
Stříbrné |
TŘEBÍČ, 22. 4. 2016
Porota: Dana Foralová – předseda poroty, Eva Lojdová, Jan Pirner
Sbor |
Škola, město |
Sbormistr |
Pásmo |
Harmonie |
ZŠ, Velké Meziříčí |
Olga Ubrová |
Zlaté |
PS Gymnázia Velké Meziříčí |
Gymnázium Velké Meziříčí |
Markéta Prudíková |
Zlaté |