Odborný útvar NIPOS

Neprofesionální umělecké aktivity dospělých
a estetické aktivity dětí a mládeže

Kontakt: NIPOS-ARTAMA • P.O.Box 12 • Fügnerovo nám. 5 • 120 21 Praha 2
telefon: 221 507 953-4 • e-mail: artama@nipos-mk.cz

English summaryAbout NIPOS


Zpět na úvodní stránku

Jiráskův Hronov

Kontakt: Jan Julínek, mobil 603 113 222, e-mail julinek@nipos-mk.cz
Jiráskův Hronov - oficiální webJiráskův Hronov na Facebooku
ARTAMA >> Divadelní obory >> Jiráskův Hronov - mezidruhová divadelní přehlídka >> Přehlídky a festivaly >> Jiráskův Hronov - historie

JIRÁSKŮV HRONOV 2015 – PROGRAM

Přinášíme Vám aktuální program letošního 85. Jiráskova Hronova.

Sobota 1. 8. 2015

Jiráskovo divadlo

13.30, 16.30                                                              

SPOMAL Malenice / režie: Jaroslava Houzimová                

Mirko Stieber: Bláha a Vrchlická

 

Sál Josefa Čapka

16.30, 22.00                                                                                                                                                        

OLDstars Praha / režie: Tomáš Staněk                                    

Zuza Ferenczová: Vyskočit z kůže                                                                                                  

 

Sokolovna

19.00, 20.30, 22.00                                                 

Rámus Plzeň a Krtek Plzeň / režie: Zdeňka Vašíčková                                   

Zdeňka Vašíčková: Osmý hřích je drzost                                                                                                                   

 

Jiráskovo divadlo                                                    

20.00

Blues pro Pavla Dostála

(doprovodný program)

 

Radnice

Pokojíček Hanky Voříškové

(doprovodný program)

 

Neděle 2. 8. 2015                                                                                                                            

Jiráskovo divadlo

16.30, 20.00

DS Jana Honsy Karolinka /režie: Gustav Řezníček                                            

Jarmila Glazarová, Martin Františák: Advent     

                                                                                                      

Sál Josefa Čapka

16.30, 21.00

V.A.D. Kladno / režie: V.A.D. Kladno                                        

Kazimír Lupinec & Co.: Upokojenkyně                                                                                                                      

            

Sokolovna

14.00, 19.30, 22.50

Kočovné divadlo Ad Hoc / režie: Jan Duchek                                                   

Jan Duchek: S úsměvem nepilota                                                                                                  

             

Jiráskovo divadlo

10.00

Vomladina Vídeň, Rakousko / režie: Zdeněk Homolka

William Shakespeare: Zkrocení zlé ženy

(doprovodný program)

                                                                                                      

Radnice

Pokojíček Hanky Voříškové

(doprovodný program)

                                                                                                      

Pondělí 3. 8. 2015

Jiráskovo divadlo

16.30, 19.30

BLOK Tanec, tanec… a Otevřeno Kolín                                                                                                                      

            

Sál Josefa Čapka

16.00, 20.45

TS Light při ZUŠ Na Popelce Praha 5 / režie: Lenka Tretiagová                                                                             

TS Light při ZUŠ Na Popelce Praha 5: Jola                                                                                                                 

 

Sokolovna

14.00, 19.00, 21.45

Společnost bloumající veřejnosti Turnov / režie: Jan Marek a Petr Hofhans                                                         

Katalin Thuróczy: Klozet                                       

 

Náměstí Čs. Armády

19.30, 21.30

Budilova Divadelní škola: Kmen bouffonů OutCidre         

(doprovodný program)

 

SJČ

23.15

Geisslers Hofcomoedinaten / režie: Petr Hašek

Helena Kebrtová, Petr Hašek a Geisslers podle G. B. Andreiniho: Dvě komedie v komedii

(doprovodný program)

 

Radnice

Pokojíček Hanky Voříškové

(doprovodný program)

 

Úterý 4. 8. 2015

Jiráskovo divadlo

16.30, 19.00

TPS Magdaléna Rychnov u Jablonce nad Nisou / choreografie: Ludmila Rellichová

Irena Dousková, Ludmila Rellichová: Oněgin byl Rusák aneb V Praze svůj čas maříš – za rohem je Paříž                                         

Sál Josefa Čapka

16.00, 20.00

Divadlo Gasparego Liptovský Mikuláš, Slovensko / režie: Ján Kuráň                                        

Martin McDonagh: Osamelý západ                                                                                                

 

Sokolovna

14.00, 17.45, 22.00

Červiven SPgŠ Krnov / režie: Petra Severinová

Michael Cunningham: Propadlý lístek                                                                                           

 

Malý sál Jiráskova divadla

18.00, 22.00

Vše, co jste chtěli vědět o DAMU                                                                                                  

Diskuse s Doubravkou Svobodovou, děkankou DAMU                                 

(doprovodný program)

 

Radnice

Pokojíček Hanky Voříškové

(doprovodný program)

 

Středa 5. 8. 2015                                                                                                   

Jiráskovo divadlo

16.15, 20.00

Divadlo JakoHost Plzeň / režie: Vratislav Mikan ml.                                         

Zoltán Egressy: Šťovík, pečené brambory

                                                                                                                                  

Sál Josefa Čapka

14.00, 16.00, 16.30, 17.00, 22.30, 23.00, 23.30

Geld und Money Theatre Plzeň / režie: Geld und Money Theatre Plzeň

Lafcadio Hearn: Kachničky ošidori                                                                                                                             

 

Sál Josefa Čapka

15.00, 19.00

Střípek Plzeň – Skupina Šafrán / režie: František Kaska

Daniel Heviér, František Kaska, Šárka Chvalová: Bílobílý svět                                                                                   

 

Sál Josefa Čapka

10.00, 20.30, 21.15, 22.00

Malé dvě, ZUŠ F. A. Šporka Jaroměř / režie: Jarka Holasová a Malé dvě

Karel Jaromír Erben, Jarka Holasová: O šmolíčkovi

                                                                                    

Sokolovna

14.00, 19.30, 21.15

ZUŠ Ostrov / režie: Lucie Veličková

Tomáš Přidal: Tam, kde šplouná

 

Sokolovna

22.45

Večerní chvilka poezie                                          

Umělecký přednes, jak ho neznáte

(doprovodný program)

 

Radnice

Pokojíček Hanky Voříškové

(doprovodný program)

 

Čtvrtek 6. 8. 2015

Jiráskovo divadlo

16.30, 20.15

NS Kohoutek Chrudim / choreografie: Šárka Kratochvílová                           

Šárka Kratochvílová: Milej pane, umřel soused                  

                                                                                                                                  

Sál Josefa Čapka

14.00, 14.30, 15.00, 18.15, 18.45, 19.15, 19.45

Geld und Money Theatre Plzeň / režie: Geld und Money Theatre Plzeň

Lafcadio Hearn: Kachničky ošidori                      

 

Sál Josefa Čapka

16.50, 21.30, 23.00

Střípek Plzeň – Skupina Šafrán / režie: František Kaska

Daniel Heviér, František Kaska, Šárka Chvalová: Bílobílý svět                                                                             

                                                                                                                               

Sál Josefa Čapka

10.00, 16.00

Malé dvě, ZUŠ F. A. Šporka Jaroměř / režie: Jarka Holasová a Malé dvě

Karel Jaromír Erben, Jarka Holasová: O šmolíčkovi

                                                                                    

Sokolovna

14.00

Divadlo Kámen Praha / režie: Petr Macháček                                                                              

Petr Macháček: Dopis poslaný poštou                                                                                                                      

             

Sokolovna

16.30, 21.30

NaKop Tyjátr Jihlava / režie: Petr Soumar                              

Pavel Kohout: Psí matka – Já namouduši nelžu, páni doktoři

 

Jiráskovo divadlo

00.00

Projekce filmu Metamorfoza Hronov 2013

(doprovodný program)

 

Radnice

Pokojíček Hanky Voříškové

(doprovodný program)

 

Pátek 7. 8. 2015

Jiráskovo divadlo

16.30, 19.30

Těatr Sekret Togliatti, Rusko / režie: Těatr Sekret Togliatti                                                        

Těatr Sekret Togliatti: Edith Piaf – Historie lásky                 

                                                                                                                                   

Sál Josefa Čapka

15.45

Odřený lokty Olomouc / režie: Vít Zborník                                                       

Jeanne de Baumont, Vít Zborník: A kráska, zvíře…

 

Sál Josefa Čapka                                                                                                                                 

20.00, 22.00

Teď, nádech a leť Pardubice / režie: David Zelenka a Teď, nádech a leť

David Zelenka a Teď, nádech a leť: Kábul, Bagdád, Ar Raqquah, Maarran                                                              

 

Sál Josefa Čapka

16.30, 21. 30

Divadlo Kámen Praha / režie: Petr Macháček    

Petr Macháček: Dopis poslaný poštou                                                                                                                      

            

Sokolovna

10.00, 14.00

NaKop Tyjátr Jihlava / režie: Petr Soumar                              

Pavel Kohout: Psí matka – Já namouduši nelžu, páni doktoři

 

Radnice

Pokojíček Hanky Voříškové

(doprovodný program)

 

Sobota 8. 8. 2015                                                                                                  

Jiráskovo divadlo

16.30, 19. 30

ŠAMU Štítina / režie: Ondřej Benda

Anthony Neilson: Lháři

 

Sál Josefa Čapka                                                        

19:00                                                                                           

Odřený lokty Olomouc / režie: Vít Zborník                                                       

Jeanne de Baumont, Vít Zborník: A kráska, zvíře…

 

Sál Josefa Čapka                                                                                                                                 

20.45

Teď, nádech a leť Pardubice / režie: David Zelenka a Teď, nádech a leť

David Zelenka a Teď, nádech a leť: Kábul, Bagdád, Ar Raqquah, Maarran

                                                                                                                                 

Sokolovna

14.00, 19.45

Vdova po kapitánovi dunajské paroplavební společnosti Praha / režie: Šimona Stiburek

René Urbánek: Nářek mravence

 

Radnice

Pokojíček Hanky Voříškové

(doprovodný program)

Vloženo 11. 07. 2015 v 15:15 do kategorie Jiráskův Hronov - historie, Program.

Zhlédnuto 1 070 krát, z toho dnes 1 krát.

 
Informace o ochraně osobních údajů na webu NIPOS