ČESKÝ VIDEOSALON 2013 – Zlaté slunce – výsledková listina
VÝSLEDKOVÁ LISTINA
60. ROČNÍKU CELOSTÁTNÍ SOUTĚŽE NEPROFESONÁLNÍ FILMOVÉ TVORBY
ČESKÝ VIDEOSALON 2013 – 10. ročník Z L A T É S L U N C E
13. – 14. června 2013
Porota: PhDr. Lenka Poláková, Ing. Emil Pražan, Mgr. Milan Šebesta
Kategorie A – do 15 let
Soutěžní kategorie: Dokumenty, reportáž a publicistika
1. cena – Hasiči – 130 let SDH Nýřany – FiDiTvo DDM Nýřany
2. cena – U nás to prostě žije – TV štáb školy ZŠ Karviná-Ráj
3. cena – neudělena
Soutěžní kategorie: Hrané snímky
1. cena – Barney – Viktor Bulík, Blansko
2. cena – Automat – Martin Petruň, Plzeň
3. cena – Vykoupení z basy SOVA – DDM SOVA, Cheb
Č.U. – Pan Brown – Zaleszsi.cz o.s., Cheb
Soutěžní kategorie: Animované snímky
1. cena – Luftův sen – Kolektiv ANIMÁNIE, Plzeň
2. cena – Dýňový jazz – Martin Petruň, Plzeň
3. cena – Zvířata – ZŠ Ostrava, Mariánské hory
Č.U. – 3 básničky – ZŠ a MŠ Havířov – Bludovice
Soutěžní kategorie: Experimentální snímky a videoklipy
1. cena – T-Rex! – Roman Jirota, Sloup v Moravském krasu
2. cena – Pojďme tančit – Jiří Hebelka, Blansko
3. cena – Tyčinka Energit – Matyáš Navrátil, Branka u Opavy
Kategorie B – od 16 do 19 let
Soutěžní kategorie: Dokumenty, reportáž a publicistika
1. cena – Víte? Nevíte? – Adam Kolář, Blansko
2. cena – neudělena
3. cena – neudělena
Č. U. – Co neodmyslitelně patří k Valticím? – Tomáš Brabec, SOŠV a SOUZ, Valtice
Soutěžní kategorie: Hrané snímky
1. cena – O princezně Komunikaci – Centrum DK Vratimov
2. cena – Láska na kolečkách – ZUŠ Kroměříž
2. cena – Ruka aneb jeden obyčejný den – Ondřej Černý, Jan Bergl, Plzeň(
3. cena – Kufr a Úsměv, prosím – David Koníř, Ústí nad Labem
3. cena – No exit – Filip Kilián, Vyškov
3. cena – Proti sobě – Pavlína Taubingerová, Brno
Č.U. – Gloom – Jakub Kadera, Praha, za herecký výkon
Soutěžní kategorie: Animované snímky
1. cena – neudělena
2. cena – neudělena
3. cena – neudělena
Soutěžní kategorie: Experimentální snímky a videoklipy
1. cena – Visit in Budapest – Vilém Musil, Brno
2. cena – Klepy – Franziska Nagelová, Brno
3. cena – Defilé – Pavlína Taubingerová, Brno