ČESKÝ VIDEOSALON 2013 – výsledková listina
VÝSLEDKOVÁ LISTINA
60. ročníku CELOSTÁTNÍ SOUTĚŽE NEPROFESONÁLNÍ FILMOVÉ TVORBY
ČESKÝ VIDEOSALON 2013 Ústí nad Orlicí, 14. – 15. 6 2013
KATEGORIE DOKUMENTY:
1. cena – Vzpomínka na Horácko a Maryša, Mgr. Bohumil Kheil, Praha
1. cena – Řemeslo nad umění, Ondřej Krejcar, Hradec Králové
2. cena – Paříž jedním slovem, Jan Šmíd, Praha
3. cena – Doma jsem tam, kde se lidé mají rádi, Petr Baran, Brno
ČU – Město milenců a vrahů, Mgr. Alena Krejčová, Ústí nad Labem
ČU – Po stopách Velkomoravské říše, Petr Chmela, Přerov
ČU – Zapomenutá vánoční mše, Václav Fořt, Praha
ČU – Vlašťovky se vracejí, Zdeněk Zícha, Lučina
ČU – Přes tři generace, Ing. Jan Vačlena, Hradec Králové
KATEGORIE HRANÉ:
1. cena – Marinka a Nevysloveno, Lukáš Koláček, Vyškov
2. cena – Neudělena
3. cena – Slepice, Šimon Štefanides, Rychnov nad Kněžnou
ČU – Míjení, Kateřina Šollarová, České Velenice
ČU – Vojín Arahos 4: Rande s osudem, Martin Doležal, Praha
KATEGORIE REPORTÁŽE:
1. cena – Velikonoce v Quitu, Miroslav Trudič, Náchod
2. cena – Císařské hody s právem, Mgr. Alena Krejčová, Ústí nad Labem
3. cena – Zabíjačka II., Lukáš Báchor, Hostovice
ČU – Camino de Santiago, David Surý, Ústí nad Labem
ČU – Via delle Bochette Centrali – Mart Eslem,
KATEGORIE EXPERIMENTY:
1. cena – Starý oceán u nohou Země, Petr Baran, Brno
2. cena – Chvála bláznovství, Mgr. Bohumil Kheil, Praha
3. cena – Světovar, Vojtěch Žák, Vojtěch Rada, Praha
ČU – Santa … ?, Igor Goryunov, Praha
KATEGORIE ANIMOVANÉ:
1. cena – Neudělena
2. cena – Neudělena
3. cena – Pomáhat a chránit, MUDr. Bohumír Novák, Nové Město na Moravě
KATEGORIE VIDEOKLIPY:
1. cena – Na horské dráze, Ladislav Novotný, Nikol Sádovská, Hradec Králové
2. cena – Starý dobrý časy, Jiří Kotas, V. Hosnedl, M. Juhos, Plzeň
3. cena – Ingrid Michaelson–Be ok, Alžběta Hlubočková , Nechanice
ČU – Farmářka a machři, Vladislav Františ, Kroměříž
ČU – Zlatokop, Karel Kubišta, Česká Třebová
ČU – Ráčci a račice, Domov Ráček, Rakovník
Cena starosty Města Ústí nad Orlicí:
Zdeněk Kolářský, akad. sochař a medailér – Josef Hradecký, Sopotnice