Odborný útvar NIPOS

Neprofesionální umělecké aktivity dospělých
a estetické aktivity dětí a mládeže

Kontakt: NIPOS-ARTAMA • P.O.Box 12 • Fügnerovo nám. 5 • 120 21 Praha 2
telefon: 221 507 953-4 • e-mail: artama@nipos-mk.cz

English summaryAbout NIPOS


Zpět na úvodní stránku

Středoškolský sborový zpěv

KONTAKTY
Mgr. Barbora Hanslianová • tel.: 221 507 975 • mobil: 774 058 219 • e-mail: hanslianova@nipos-mk.cz
Klub sbormistrů:
Zuzana Kacafírková • telefon: 221 507 975 • mobil: 778 702 375 • e-mail: kacafirkova@nipos-mk.cz
Knihovna a databáze not:
PhDr. Jan Pirner • telefon: 221 507 975 • mobil: 778 702 495 • e-mail: pirner@nipos-mk.cz
ARTAMA >> Hudební obory >> Středoškolský sborový zpěv >> Přehlídky a festivaly >> Celostátní přehlídka středoškolských pěveckých sborů

OPAVA CANTAT 2012

Sbory postupující na OPAVA CANTAT 2012,
4. celostátní přehlídku středoškolských pěveckých sborů,
15. – 18. listopadu 2012

I. kategorie, dívčí:
Komorní dívčí sbor, Opava (Jiří Šikula)

I. kategorie, mužské:
Mužský sbor Sušice (Josef Baierl, Jan Pelech, Andrea Sušilová)

I. kategorie, smíšené: 
Komorní pěvecký sbor Gymnázia Orlová (Petra Rašíková)
Smíšený pěvecký sbor Gymnázia Orlová (Petra Rašíková)
Besharmonie, Praha (Libor Sládek)
Re-canto, Vyškov (Aleš Musil)

Náhradníci I. kategorie v pořadí:
1) Smíšený pěvecký sbor Janáčkovy konzervatoře a Gymnázia, Ostrava (Daniela Zuková)
2) Hudební sdružení Gymnázia Jihlava (Dagmar Němečková)
3) Smíšený pěvecký sbor Gybon, Gymnázium Hradec Králové (Jaromír Schejbal)
4) Madrigal, Kadaň (Hana Ondráčková)

II. kategorie:
Kos, Litomyšl (Milan Motl)
Amabile, Nová Paka (Alena Matějovská)
Komorní smíšený pěvecký sbor Voices, Gymnázium Karviná (Daniela Zuková)
Smíšený sbor Sušice (Josef Baierl, Jan Pelech, Andrea Sušilová)
Canzonetta, Teplice (Květuše Martínková, Tereza Záhorcová)
N.T.C., Rumburk (Jana Honců)
Páni kluci, Litoměřice (Václav Hanč)
Pěvecký sbor Gymnázia Strakonice (Marcela Miková)
Pueri Gaudentes, Praha (Libor Sládek)
Garrendo, Gymnázium Frenštát pod Radhoštěm (I. Klvaňová a P. V. Michna)

Náhradníci II. kategorie v pořadí:
1) Dívčí pěvecký sbor Sušice (Josef Baierl, Jan Pelech, Andrea Sušilová)
2) Pěvecký sbor Gymnázia Rokycany (Vladana Poláčková)
3) Da capissimo, ZUŠ Rokycany (Alena Vimrová)
4) Pěvecký sbor Gymnázia Jakuba Škody, Přerov (Kateřina Skácelová)

Vloženo 24. 05. 2012 v 11:54 do kategorie Archiv, Celostátní přehlídka středoškolských pěveckých sborů.

Zhlédnuto 443 krát, z toho dnes 1 krát.

 
Informace o ochraně osobních údajů na webu NIPOS