Odborný útvar NIPOS

Neprofesionální umělecké aktivity dospělých
a estetické aktivity dětí a mládeže

Kontakt: NIPOS-ARTAMA • P.O.Box 12 • Fügnerovo nám. 5 • 120 21 Praha 2
telefon: 221 507 953-4 • e-mail: artama@nipos-mk.cz

English summaryAbout NIPOS


Zpět na úvodní stránku

Jiráskův Hronov

Kontakt: Jan Julínek, mobil 603 113 222, e-mail julinek@nipos-mk.cz
Jiráskův Hronov - oficiální webJiráskův Hronov na Facebooku
ARTAMA >> Divadelní obory >> Jiráskův Hronov - mezidruhová divadelní přehlídka >> Přehlídky a festivaly >> Jiráskův Hronov 2010

Program 80. Jiráskova Hronova 2010

PROGRAM 80. JIRÁSKOVA HRONOVA 2010

Den

Soubory a inscenace

Místo

a

minutáž

Pátek

30. 7.

Ochotnický soubor Jiráskova divadla v Hronově / režie Miroslav Houštěk

Alois Jirásek: Lucerna

MIMO HLAVNÍ PROGRAM

JD

125´

Das Dokumentartheater Berlin, Německo / režie Marina Schubarth

Marina Schubarth: …And the Name of the Star is Chernobyl

SJČ

65´

Soubor Kusy lidí ZUŠ Žerotín Olomouc / režie Ivana Němečková

Kolektiv souboru, Mňága a Žďorp: Lidé jsou spokojeni

Sok.

40´

Sobota

31. 7.

Levočská divadelná spoločnosť Levoča, Slovensko / režie Ladislav Péchy

Vlado Benko na motivy V. Pankoviča: Pastier

JD

50´

Antonín D.S. – Krvik Totr Praha / režie Martin J. Švejda

Daniil Charms: Jelizaveta Bam

JD

65´

Das Dokumentartheater Berlin, Německo / režie Marina Schubarth

Marina Schubarth: …And the Name of the Star is Chernobyl

SJČ

65´

LDO ZUŠ Trutnov / scénář a režie Dominika Špalková s kolektivem souboru

Virginia Woolfová: Vertigo

SJČ

35´

Soubor Kusy lidí ZUŠ Žerotín Olomouc režie Ivana Němečková

Kolektiv souboru, Mňága a Žďorp: Lidé jsou spokojeni

Sok.

40´

Studio Divadla Dagmar a pedagogické školy Karlovy Vary

režie Hana Franková

Vladimír Fekar: Sestra

Sok.

45´

Neděle

1. 8.

TANEC, TANEC… / Komponovaný program z vystoupení celostátní přehlídky scénického tance v Jablonci nad Nisou 2009

  • ZUŠ Sedlec-Prčice / na hudbu Thomase Newmana

choreografie Vendula Dědová: Obrazy

  • Parau Parau Jablonec nad Nisou / na hudbu B. Smetany Má vlast – Vltava / Petra Endlerová a kolektiv souboru: Karlův most

  • NOTA ZUŠ B. Smetany Plzeň / na hudbu Eternal seekers a Lenky Dusilové / choreografie Lenka Jíšová a kolektiv souboru:

Syndrom neklidných nohou

  • Bandance Praha / na hudbu Jáchyma Šolara

choreografie Jan Schmidt a kolektiv souboru: MOL??

JD

55´

Antonín D.S. – Krvik Totr Praha / režie Martin J. Švejda

Daniil Charms: Jelizaveta Bam

JD

65´

LDO ZUŠ Trutnov / scénář a režie Dominika Špalková s kolektivem souboru

Virginia Woolfová: Vertigo

SJČ

35´

Studio Divadla Dagmar a pedagogické školy Karlovy Vary

režie Hana Franková

Vladimír Fekar: Sestra

Sok.

45´

Pondělí

2. 8.

NEST, theatre group of the MUZtheater Zaandam, Nizozemí /

režie Suzanne Klomp

Suzanne Klomp a NEST: Smålan

JD

55´

DS Ty-já-tr/Hrobeso, Divadlo Radar Praha / režie Luděk Horký

Friedrich Dürrenmatt: Frank pátý

SJČ

145´

Loutkářský soubor Tichý Jelen Roztoky / režie Jiří Jelínek

William Shakespeare, Jiří Jelínek: Richard 3

Sok.

65´

Úterý

3. 8.

Divadelní soubor Jana Honsy Karolinka / režie Martin Františák

Martin Františák: Nevěsta

JD

120´

DS Ty-já-tr/Hrobeso, Divadlo Radar Praha / režie Luděk Horký

Friedrich Dürrenmatt: Frank pátý

SJČ

145´

The Bimatayim Theater Company Givatayim, Izrael

režie Miri Lehrmann-Beer

Pavel Kohout: Taková láska

SJČ

75´

Loutkářský soubor Tichý Jelen Roztoky / režie Jiří Jelínek

William Shakespeare, Jiří Jelínek: Richard 3

Sok.

65´

Rádobydivadlo Klapý / režie Jaroslav Kodeš

Josef Tejkl: Elegie tyrolská

Sok.

95´

Středa

4. 8.

DS Doveda Sloupnice / režie Markéta Světlíková

P. Garinei, S. Giovannini, R. Rascel a D. Modugno: Alelujá, dobří lidé

JD

125´

  • DDS Hladká vrtule 3. ZŠ Slaný

režie Kateřina a Jiří Rezkovi, František Oplatek

Kateřina Rezková: Božka aneb Jak to možná nebylo?

  • Cirkus Mlejn Praha / / kolektivní režie

Kolektiv souboru: Postav na čaj!

SJČ

85´

Rádobydivadlo Klapý / režie Jaroslav Kodeš

Josef Tejkl: Elegie tyrolská

Sok.

95´

Geisslers Hofcomoedianten Kuks / režie Petr Hašek

Fitzli Putzli: Fitzli Putzli

u hřbitova

60´

Čtvrtek

5. 8.

Divadlo J. Kármána – Kármán J. Színház Lučenec, Slovensko

režie Vlado Sadílek

Miloš Karásek: Perón

JD

85´

DS Ty-já-tr/Bylo nebylo, Divadlo Radar Praha

režie Luděk Horký ve spolupráci s Martinem Písaříkem

Luděk Horký: Pohádky do kapsy

SJČ

65´

Rádobydivadlo Klapý / režie Jaroslav Kodeš

Josef Tejkl: Elegie tyrolská

Sok.

95´

Frei Körper Kultur Semily / režie Jan Mocek a Jan Hofman

Jan Mocek a Jan Hofman: Wir tanzen konzentriert!

Sok.

50´

Geisslers Hofcomoedianten Kuks / režie Petr Hašek

Fitzli Putzli: Fitzli Putzli

u hřbitova

60´

Pátek

6. 8.

  • Dva ve jhách Praha / režie Lucie Páchová Lucie Páchová: Z alb

  • Antonín D.S. Praha / režie Martin J. Švejda

Martin J. Švejda: Skorpil Intelektual Show + Partneři.cz

JD

105´

Te-Nord Oslo, Norsko / režie Te Nord

Sonia Mona Din: Shabbana

JD

45´

DS Nová generace při DS TJ Sokol Lázně Toušeň / režie Filip Müller

Václav Hrabě, Filip Müller: Vnitřní démon

SJČ

65´

Frei Körper Kultur Semily / režie Jan Mocek a Jan Hofman

Jan Mocek a Jan Hofman: Wir tanzen konzentriert!

Sok.

50´

Sobota

7. 8.

Divadlo Zdrhovadlo Klášterec nad Ohří / režie Václav Polda

Bohumil Hrabal: Příliš hlučná samota

JD

60´

Divadlo Exil, o. s. Pardubice / režie Jana Tichá

Jiří Brdečka: Limonádový Joe

SJČ

135´

Frei Körper Kultur Semily / režie Jan Mocek a Jan Hofman

Jan Mocek a Jan Hofman: Wir tanzen konzentriert!

Sok.

50´

Legenda: JD = Jiráskovo divadlo, SJČ = sál Josefa Čapka, Sok, = sokolovna (dokument PDF)

Objednávka vstupenek na 80. Jiráskův Hronov

Vloženo 02. 07. 2010 v 13:40 do kategorie Jiráskův Hronov 2010, Program.

Zhlédnuto 1 119 krát, z toho dnes 1 krát.

 
Informace o ochraně osobních údajů na webu NIPOS