ČESKÝ VIDEOSALON 2010

VÝSLEDKOVÁ LISTINA
57. ROČNÍKU CELOSTÁTNÍ SOUTĚŽE NEPROFESONÁLNÍ FILMOVÉ TVORBYČESKÝ VIDEOSALON 2010
18. – 19. června 2010, Ústí nad Orlicí

KATEGORIE DOKUMENTY:
1. cena – Vůle žít, Štěpán Landa, Vladimír Beran, Police nad Metují
2. cena – Příběh slovenské řeky, PhDr. Eduard Mocek, Frýdek-Místek
2. cena – Osmá barva duhy, Karel Kubišta, Česká Třebová
3. cena – Básník světla Jan Beran, Petr Baran, Brno

ČU – Když slunce bylo bohem, Pohádková země, Mgr. Alena Krejčová, Ústí n/Labem
ČU – Jeskynní ptáci, Lenka Císařová, Kutná Hora
ČU – Vosíci, Oldřich Buchtele, Sezemice (za kameru)
ČU – Radka a Rudí býci, Mgr. Jiří Beneš, Dvůr Králové nad Labem

KATEGORIE HRANÉ:
1. cena – Andělé na kolejích, Ondřej Hejna, Hradec Králové
2. cena – Jako by se mě dotkla jakási předzvěst smrti, Vladimír Franče, Praha
3. cena – Potlesk, prosím, Jan Vondráček, Praha

ČU – Medvídek, Jan Myšák, Liberec
ČU – Zombie Movie, Georgie Pinkava, Bobrová (za technickou složku filmu)

KATEGORIE REPORTÁŽE:
1. cena – Vostatky, PhDr. Tereza Brázdová, Chrudim
2. cena – Žluté peklo, Viktor Teimer, Rychnov nad Kněžnou
3. cena – Prázdnik, Petr Baran, Brno

KATEGORIE EXPERIMENTY:
1. cena – Bysta, Petr Baran, Brno
2. cena – Tam venku v mlze, Marek Chaloupka, Hradec Králové
3. cena – Vocal sammit, Jan Slavíček a kol., Hradec Králové

KATEGORIE ANIMOVANÉ:
1. cena – Bude z vás jiný člověk, FS FOXYMON, Brno
2. cena – Waltr, Tommy, Ute a Marry, Petr Cejpek, Jan Veselý, Jaroměřice nad Rokytnou
3. cena – Miráž, David Ledvinka, Pardubice

ČU – Pan Fousek lyžuje, MUDr. Bohumír Novák, Nové Město na Moravě

KATEGORIE VIDEOKLIPY:
1. cena – Opustíme vzory, Veronika Szemlová, Náměšť nad Oslavou
2. cena – Slečna, Milan Machát, Moravské Budějovice
3. cena – Z vany ven, Miloš Kameník, Třešť

Cena starosty Města Ústí nad Orlicí: OMNIA VINCIT AMOR, Karel Kubišta, Česká Třebová
Vítěz VIII. ročníku Česko-slovenské soutěže v Ústí nad Orlicí 2010:
SLOVENSKÁ KOLEKCE

Nejlepší slovenský film: LOST NOMADS, Rastislav Hatiar
Nejlepší český film: VOSTATKY, Dr. Tereza Brázdová

Porota: Předseda: Mgr. Milan Růžička, členové: Doc. Mgr. Martin Štoll, Ph.D., Mgr. František Nejedlý,
Prof. ing. Josef Valušiak, Mgr. Simona Oktábcová

Pomozte nám zlepšit náš web povolením cookies.