35. národní soutěž amatérské fotografie je vyhodnocena

Porota ve složení:
předseda – doc. MgA. Josef Ptáček
členové – PhDr. Věra Matějů, Jana Neugebauerová, MVDr. Rudolf Němeček, PaedDr. Milan Báča, MgA. Petr Vilgus Ph.D., Mgr. Jaroslav Šimon, Mgr. Vítězslav Krejčí a Jan Schmolling se sešla 8. dubna ve Svitavách aby zhodnotila fotografie zaslané do letošního ročníku.

Vybírala z celkem zaslaných 1.614  snímků  od 253 autorů a 22 kolektivů.

     kategorie A01-2            474 snímků            97 autorů
     kategorie A1      734 snímků     122 autorů
     kategorie A2      126 snímků      34 autorů
     kategorie B      280 snímků      22 kolektivů    
Foto: Pavel Kristián
Foto: Pavel Kristián

Foto: Milan Sedláček (odleva R. Němeček, předseda poroty. J. Ptáček, J. Šimon, P. Vilgus, V. Krejčí, J. Schmolling a E. Chlubnová)

O tom kdo je mezi oceněnými se autoři dozvědí dopisem a všichni ostatní musí  počkat do 16. května kdy bude slavnostní vyhlášení výsledků v Ottenderfově domě ve Svitavách a zahájení výstavy a seminář se členy poroty v Městském muzeu Svitavy. 

Na výstavu porota vybrala fotografie těchto autorů:  

VYSTAVUJÍCÍ JEDNOTLIVÍ AUTOŘI:

Anděl Jan, Vysoké nad Jizerou
Bartovičová Eva, Albrechtice
Bažant Zdeněk, Velké Němčice
Beneš Jindřich, Svitavy
Bubílek Bohumír, Praha
Calta Lukáš, Pchery
Capoušková Zuzana, Pardubice
Cimburková Ema, Praha
Cvrkal Jiří, Hradec Králové
Čcheidzeová Marie, Česká Lípa
Čistínová Ivanka, Praha
Domanský Stanislav, EPSA,EFIAP Kroměříž
Durdík Jiří, Praha
Dušánek Miroslav, Nový Hrádek
Dušková Ludmila, Praha
Dvořák Milan, Litomyšl
Göttlichová Kateřina, Praha
Hácová Bohuše, Ústí nad Orlicí
Havlásek Vladimír, Havířov
Hejna Michal, Praha
Helmová Irena, Praha
Hermanová Marlen, Uherský Brod
Hladíková Eliška, Chrudim
Horák ml. Ladislav, Holešov
Horáková Sára, Nové Město nad Metují
Hrachovec Jaroslav, Havířov
Hrubý Jan, Vsetín
Janeček Josef, Praha
Janota Jan, Praha
Jílek Petr, Beroun
Jirsa Tomáš, Praha
Kala Lukáš, Ráječko
Kalous Jaroslav, Jílové u Děčína
Knapik Zdeněk, Otrokovice
Kočí Jiří, Ústí nad Orlicí
Kolínský Jiří, Praha
Kostka Antonín, Brumov-Bylnice
Košťál Jan, Jevíčko
Kožuszniková Blanka, Orlová Lutyně
Kruliš David, Vlaším
Kubík Jaroslav, Praha
Kusák Daniel, Slavičín
Lebeda Filip, Praha
Ludvíček Štěpán, Litomyšl
Maixnerova Michaela, Nové Město nad Metují
Mandić Klementina, Ústí nad Orlicí
Mareš Jaroslav, Polička
Mikulíková Veronika, Bořetice
Musilová Karolina, Velešovice
Myšičková Adéla, Nové Město nad Metují
Nacházel Jakub, Zbýšov u Brna
Nejedlý Petr, Praha
Novotný František, Vsetín
Odvářka Stanislav, Polička
Ondrová Denisa, Nuzířov
Otáhalová Eva, Čejkovice
Pakosta Jan, Stříbro
Pavlát Jan, Nové Město nad Metují
Petráš Jaroslav, Pňovice
Petrů Eliška, Tábor
Petříček Otakar, Brno
Pilát Miroslav, Kroměříž
Plachý Jiří, Volary
Polák Michal, Brno
Příborský Jiří, Hradec Králové
Rafajová Eliška, Třebotov
Randýsek Bedřich, Vsetín
Rez Jan, Adamov
Rjašková Jitka, Horní Žďár
Romanová Milada, Havířov Podlesí
Roštlapilová Barbora, Nové Město nad Metují
Rydlo Vojtěch, Nové Město nad Metují
Saidl Tomáš, Hradec KrálovéSmolariková Silvia Zlín
Snoha Pavel, Svitavy
Sotona Josef, Trstěnice
Souček Stanislav, Dobřejovice
Soukeník Petr, Hradec Králové
Spáčilová Eva, Jezeřany – Maršovice
Srncová Michaela, Veverská Bítýška
Staněk Ivan, Tachov
Stanovská Eva, Dřenice
Stráník František, Kolín
Suchánková Kateřina, Nové Město nad Metují
Šenk Michal, Brno
Široká Věra, Praha
Šmerhová Jarmila, Čelákovice
Šmídová Eliška, Litomyšl
Tomáš Petr, Nové Město nad Metují
Vágner Pavel, Praha
Valášková Denisa, Nové Město nad Metují
Valnoha Stanislav, Uherčice
Vážná Jana, Karlovy Vary
Veselý Jan, Praha
Vichta Jakub, Letovice
Vít Jiří, Černčice, Nové Město nad Metují
Vodehnal Jindřich, Litomyšl
Volný Adam, Soběšovice
Vymětal Petr, Praha
Zahornacký Ján, Kroměříž
Zouharová Linda, Hrubšice

KOLEKTIVY:
1. ČKFA Nekázanka
Fotoklub ALFA Pardubice
Fotoklub FoPa Pardubice
Fotokroužek ZŠ Malecí

Pomozte nám zlepšit náš web povolením cookies.