28. celostátní přehlídka – krajské přehlídky

HL. M. PRAHA a STŘEDOČESKÝ KRAJ
Praha
16. dubna 2023, Sokolovna Řepy
Pořádá: Folklorní unie Prahy a Středočeského kraje
Kontakt: Jana Svobodová, tel.: 777 600 448, e-mail: pfu@email.cz

JIHOČESKÝ KRAJ
České Budějovice
22. dubna 2023, Společenský sál DK Metropol
Pořádá: Dům dětí a mládeže, České Budějovice
Kontakt: Aleš Michna, tel.: 734 153 919, e-mail: michna@ddmcb.cz

PLZEŇSKÝ KRAJ
Hrádek u Rokycan
29. dubna 2023, Dům kultury
Pořádá: Klub tanečních souborů Rokytka, z.s.
Kontakt: Jana Frühaufová, tel.: 732 919 244, e-mail: jana.fruhaufova@post.cz

KARLOVARSKÝ KRAJ
Teplá
22. dubna 2023, Dům kultury
Pořádá: Regionální sdružení širšího Karlovarska, Karlovy Vary
Kontakt: Lubor Hanka, tel.: 724 085 824, e-mail: Lubor.Hanka@dylen.cz

KRÁLOVÉHRADECKÝ, PARDUBICKÝ KRAJ
Nový Bydžov
25. března 2023, Jiráskovo divadlo
Pořádá: Impuls, Hradec Králové
Kontakt: Kateřina Prouzová, tel.: 605 251 596, e-mail: divadlo@cuahk.cz

LIBERECKÝ KRAJ
Jablonec nad Nisou
15. dubna 2023, Městské divadlo Jablonec nad Nisou
Pořádá: Středisko volného času Vikýř a Folklorní soubor Nisanka
Kontakt: Jana Hamplová, tel.: 733 602 507, e-mail: j.hamplova@volny.cz

KRAJ VYSOČINA
Jihlava
15. dubna 2023, divadlo DIOD
Pořádá: Horácké folklorní sdružení, Jihlava
Kontakt: Miloslav Brtník, tel.: 737 004 400, e-mail: brtnikovi@seznam.cz

OLOMOUCKÝ KRAJ
Prostějov
22. dubna 2023, Městské divadlo v Prostějově
oblastní kola 19. března Tovačov, 25. března Kralice na Hané, 1. dubna Kroměříž
Pořádá: DUHA – Kulturní klub u hradeb, Prostějov
Kontakt: Pavla Vašková, tel.: 582 329 620, e-mail: Pavla.Vaskova@prostejov.eu
Spolupořadatel: Hanácký folklorní spolek
Kontakt: Hana Pospišilíková, tel. 602 481 237, e-mail: pospisilikova.hana@gmail.com

JIHOMORAVSKÝ KRAJ
Slovácko, Brněnsko
Moravská Nová Ves
29. dubna 2023, Sokolovna
Pořádá: Dětský folklorní soubor Jatelinka, z.s., Moravská Nová Ves
Kontakt: Pavel Časný, tel. 603 575 294, e-mail: jatelinka@jatelinka.cz

MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Těšínské, Opavské Slezsko
Opava
22. dubna 2023, Slezské divadlo
Pořádá: Středisko volného času, Opava
Kontakt: Soňa Wenzelová, tel. 608 457 564, e-mail: sona.wenzelova@svcopava.cz

Lašsko-Ostravsko
Ostrava
22. dubna 2023, Janáčkova konzervatoř
Pořádá: Folklorní sdružení Ostrava, z.s.
Kontakt: Karel Plunder, tel. 775 365 632, e-mail: karel.plunder@gmail.com

ZLÍNSKÝ KRAJ
Uherské Hradiště
25. března 2023, Klub kultury
Pořádá: Folklorní soubor Hradišťánek, z.s., Uherské Hradiště
Kontakt: Štěpánka Tománková, tel. 731 484 410, e-mail: s_tomankova@email.cz

Valašsko
Rožnov pod Radhoštěm
29. dubna 2023, Valašské muzeum v přírodě
oblastní kola 18. března Valašské Klobouky, 15. dubna Vizovice, 5. dubna Frenštát pod Radhoštěm
Pořádá: Valašský folklorní spolek, Frenštát pod Radhoštěm
Kontakt: Jana Šamánková, tel. 732 513 144, e-mail: jana.samankova@centrum.cz

Feedback