Program Popelky Rakovník 2019

Středa 6. listopadu 2019

08.30 – 10.00 a 11.00 – 12.30, TD

DS Škeble Lanškroun  / režie: Jan Střecha

DS Škeble Lanškroun, Jan Střecha: Baba (15+)

 

08.30 – 09.25 a 10.30 – 11.25, KC

Doprovodný program

ŠOS Prachatice / režie: Jaromír Hruška

Jaromír Hruška: Vší silou aneb A pak se to stalo! (3+)

   

14.00 – 15.30, F

Rozborový seminář s reflexemi dětských skupin (Baba)

 

17.00 – 18.10, KC

Divadelní klub mladých Česká Lípa / režie: Ivana Bufková

Mark Twain, Roman Švehlík, Ivana Bufková: Kluci od Mississippi (8+)

 

20.00 – 21.30, F

Rozborový seminář s reflexemi dětských skupin (Kluci od Mississippi)

 

Čtvrtek 7. listopadu 2019

09.00 – 09.35 a 10.30 – 11.05, TD

Divadlo Navenek Kadaň / režie: Tereza Gvoždiaková

Don Zolidis: 10 způsobů, jak přežít zombie apokalypsu (12+)

 

13.00 – 14.30, F

Rozborový seminář s reflexemi dětských skupin (10 způsobů, jak přežít…)

 

17.00 – 18.00, TD

Jílovští ochotníci Jílové u Prahy / režie: Karol Skladan

Karel Čapek, Josef Čapek: Ze života hmyzu (12+)

 

20.00 – 21.30, F

Rozborový seminář s reflexemi dětských skupin (Ze života hmyzu)

 

Pátek 8. listopadu 2019

09.00 – 09.30 a 10.30 – 11.00, TD

Taneční studio Light Praha / režie: Lenka Tretiagová

Lenka Tretiagová, Václav Havel: Republika na nás čeká aneb Kde domov můj (15+)

 

09.00 – 10.15, KC a 17.00 – 18.15, TD

DS Ty-já-tr/BYLO NEBYLO Praha / režie: Luděk Horký

Luděk Horký: Za pohádkou kolem světa (4+)

 

13.00 – 14.30, F

Rozborový seminář s reflexemi dětských skupin (Republika na nás čeká…)

 

20.00 – 21.30, F

Rozborový seminář s reflexemi dětských skupin (Za pohádkou kolem světa)

 

Sobota 9. listopadu 2019

09.30 – 10.30, TD

Ochotnický divadelní soubor SUD Suchdol nad Lužnicí / režie: Lenka Chaloupková

Lenka a Vít Chaloupkovi, Anna Cvrčková: Bibi se bojí (4+)

 

13.00 – 14.05, TD

Opera Žatec / režie: Jaroslav Wagner

Jaroslav Wagner: Přadleny (5+)

 

15.30 – 18.30, F

Rozborový seminář s reflexemi dětských skupin (Bibi se bojí, Přadleny)

 

18.30 – 19.30, TD

Inspirativní program

Divadlo Drak Hradec Králové / režie: Jakub Vašíček

Tomáš Jarkovský, Jakub Vašíček: Bílý tesák (9+)

 

21.00 – 22.30, F

Diskuse s reflexemi dětských skupin

 

Neděle 10. listopadu

10.00 – 11.15, TD

DS J. K. Tyl Brodek u Přerova / režie: Liběna Hasová

Otfried Preussler: Malá čarodějnice (6+)

 

13.00 – 14.00, F

Rozborový seminář s reflexemi dětských skupin (Malá čarodějnice)

 

14.00, F

Slavnostní zakončení Popelky Rakovník 2019 s vyhlášením výsledků a předáním ocenění

 

TD – Tylovo divadlo, KC – Kulturní centrum, F – Foyer

Pomozte nám zlepšit náš web povolením cookies.