Aktuálně

 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA

I. KATEGORIE (sbory do 15 let)

Zlaté pásmo:

Rokytka, počernický dětský sbor Praha | sbormistryně: Andrea Čančarová Houfková

Zvláštní cena za dramaturgii soutěžního vystoupení

Vítěz I. kategorie

 

Rarášci | ZUŠ Náchod | sbormistr: Zbyněk Mokrejš

Zvláštní cena za jevištní ztvárnění soutěžního programu

 

Stříbrné pásmo:

Skřivánek | ZUŠ Jablonec nad Jizerou | sbormistryně: Květa Kavánová

NaLaděno | ZUŠ Říčany | sbormistryně: Lucie Nováková

Červánek | ZUŠ Červený Kostelec | sbormistryně: Eva Kubečková 

 

II. KATEGORIE (sbory do 19 let)

Zlaté pásmo:

Kajetán | dětský sbor opery DJKT, Plzeň | sbormistryně: Anna-Marie Lahodová a Zuzana Kuncová

Zvláštní cena Anně-Marii Lahodové a Zuzaně Kuncové za inspirativní práci s dětským sborem

Vítěz II. kategorie

Absolutní vítěz soutěže

 

Iuventus, gaude! ZUŠ Jablonec nad Nisou | sbormistr: Tomáš Pospíšil

Svítání | ZUŠ Štefánikova, Praha | sbormistr: Vítězslav Hergesel

Svitavský dětský sbor | ZUŠ Svitavy | sbormistryně: Dana Pražáková

 

programová brožura

 

HARMONOGRAM:

ČTVRTEK 17. 11.

13.00 – 17.00 | prezence soutěžících sborů v ZUŠ Liberec

15.00 | koncert přípravných oddělení Severáčku a dalších sborů z Liberce a okolí (Divadlo F. X. Šaldy) – v případě, že se koncertu budete chtít se sborem účastnit, napište na: kralova@nipos.cz

17.00 – 19.00 | večeře (Střední průmyslová škola, Masarykova 3)

19.10 – 19.25 | nácvik společných písní (Divadlo F. X. Šaldy)

19.30 – 21.00 | Zahajovací koncert v Divadle F. X. Šaldy (Severáček + Kühnův DS)

21.15 | Přivítání sbormistrů a hostů, přípitek (ZUŠ Liberec)


PÁTEK 18. 11.

07.00 – 09.00 | snídaně (Střední průmyslová škola, Masarykova 3)

8.00 – 10.00 | akustické zkoušky (I. kategorie) – aula TUL

10.00 – 11.30 | Soutěž (I. kategorie) – aula TUL

11.00 – 14.00 | oběd (Střední průmyslová škola, Masarykova 3)

13.00 – 13.45 | akustické zkoušky (II. kategorie) – aula TUL

14.00 – 15.15 | Soutěž (II. kategorie) – aula TUL

15.45 – 16.15 | rozborový seminář (II. kat.)

16.30 – 18.15 | večeře (bude přivezena ke koncertní aule v krabičkách)

18.30 – 19.30 | Závěrečný koncert všech sborů v aule TUL + vyhlášení výsledků (porota doporučí každému sboru skladbu z jejich soutěžního programu)

20.00 | společné posezení (sbormistři) + rozborový seminář I. kategorie (u IQlandie)

20.00 | večerní program pro děti v IQlandii

 

SOBOTA 19. 11.

08.00 – 09.30 | Snídaně (Střední průmyslová škola, Masarykova 3)

9.45 | sraz před ZUŠ, společný odchod na Nám. Dr. E. Beneše

10.00 – 10.45 | zpěv sborů na Náměstí Dr. E. Beneše (každý sbor vystoupí s jednou krátkou skladbou dle vlastního výběru, také zazní společné písně)

 
………………………………………………………………………………………
 

Odborná porota

Zdena Součková

Marek Valášek

Josef Zajíček

Lukáš Holec

Helena Stojaníková

——————————————————————————————
 
V rámci soutěže proběhne seminář Klubu sbormistrů. Více informací najdete zde