Odborný útvar NIPOS

Neprofesionální umělecké aktivity dospělých
a estetické aktivity dětí a mládeže

Kontakt: NIPOS-ARTAMA • P.O.Box 12 • Fügnerovo nám. 5 • 120 21 Praha 2
telefon: 221 507 953-4 • e-mail: artama@nipos-mk.cz

English summaryAbout NIPOS


Zpět na úvodní stránku

Dětské divadlo, přednes,
dramatická výchova

Kontakt: Mgr. Jakub Hulák • telefon: 221 507 969 • mobil: 778 702 490 • mobil: 605 948 056 • e-mail: hulak@nipos-mk.cz
ARTAMA >> Dětské estetické aktivity >> Dětské divadlo, přednes, dramatická výchova >> Přehlídky a festivaly >> Dětská scéna

Dětská scéna 2019 – program

PÁTEK 7. června
10.00–12.45    prezence recitátorů s doprovodem a seminaristů třídy R
13.00–21.30 prezence seminaristů tříd A–D
13.00–13.20 zahájení přehlídky a dílny dětských recitátorů
13.30–14.30 dílny pro recitátory 2., 3. a 4. kategorie
  seminář R
15.00–18.00 vystoupení recitátorů 3. kategorie
19.30–21.00 beseda lektorského sboru s recitátory 3. kat. a jejich doprovodem
  diskusní klub pro doprovod recitátorů 2. a 4. kat.
  dílny pro recitátory 2. a 4. kategorie
  seminář R
21.45 informační schůzka pro seminaristy tříd A–D
   
SOBOTA 8. června
8.15–9.15 dílny pro recitátory 2., 3. a 4. kategorie
  seminář R
9.00–12.30 semináře A–D
9.30–12.30 vystoupení recitátorů 4. kategorie
10.00–11.20 1. blok přehlídky – vystoupení pro veřejnost
  Přeháňka, 6. ročník ZUŠ Vítězslava Nováka, Jindřichův Hradec
  O biednym wilku i przebiegłym Niebieskim Kapturku, Bum Trach, ZŠ Český Těšín
  Už je čas, bratře?, Taneční studio Light při ZUŠ Praha 5
14.00–15.45 1. blok přehlídky – vystoupení pro účastníky Dětské scény
  zahájení přehlídky dětského divadla
  Přeháňka, 6. ročník ZUŠ Vítězslava Nováka, Jindřichův Hradec
  O biednym wilku i przebiegłym Niebieskim Kapturku, Bum Trach, ZŠ Český Těšín
  Už je čas, bratře?, Taneční studio Light při ZUŠ Praha 5
16.15–17.45 beseda lektorského sboru s recitátory 4. kat. a jejich doprovodem
  diskusní klub pro doprovod recitátorů 2. a 3. kat.
16.15–18.15 dílny pro recitátory 2. a 3. kategorie
  seminář R
16.15–17.00 diskuse lektorského sboru s vedoucími souborů vystupujících v 1. bloku
16.15–17.45 dětský diskusní klub
17.15–18.30 veřejná diskuse o představeních 1. bloku
18.30–19.30 raut pro recitátory
20.00 host přehlídky
  Sávitrí, Divadlo Líšeň, Brno
   
NEDĚLE 9. června
8.00–8.45 dílny pro recitátory 2., 3. a 4. kategorie
9.00–11.30 vystoupení recitátorů 2. kategorie
9.00–12.30 výlet pro děti ze souborů
9.00–13.00 semináře A–D
10.00–11.40 2. blok přehlídky – vystoupení pro veřejnost
  Nižší princip, Kastrol, Soukromá ZUŠ Trnka, Plzeň
  Jamieáda, LDO ZUŠ Vítězslava Nováka, Jindřichův Hradec
  Fílelém, Kosode, Miedo, Špenát a kedlubna, ZUŠ F. L. Gassmanna, Most
13.00–14.30 beseda lektorského sboru s recitátory 2. kat. a jejich doprovodem
  diskusní klub pro doprovod recitátorů 3. a 4. kat.
  dílny pro recitátory 3. a 4. kategorie
  seminář R
15.00–16.50 2. blok přehlídky – vystoupení pro účastníky Dětské scény
  Nižší princip, Kastrol, Soukromá ZUŠ Trnka, Plzeň
skupina A Jamieáda, LDO ZUŠ Vítězslava Nováka, Jindřichův Hradec
  Fílelém, Kosode, Miedo, Špenát a kedlubna, ZUŠ F. L. Gassmanna, Most
skupina B Fílelém, Kosode, Miedo, Špenát a kedlubna, ZUŠ F. L. Gassmanna, Most
  Jamieáda, LDO ZUŠ Vítězslava Nováka, Jindřichův Hradec
17.15–18.00 diskuse lektorského sboru s vedoucími souborů vystupujících v 2. bloku
17.15–18.45 dětský diskusní klub
18.15–19.30 veřejná diskuse o představeních 2. bloku
20.30 host přehlídky
  S Jindrou, Dočasně pevný spolek, Svitavy
   
PONDĚLÍ 10. června
8.30–12.30 semináře A–D
8.30–12.00 výlet pro děti ze souborů
9.00–10.45 3. blok přehlídky – vystoupení pro veřejnost
  Samí známí, Tři boty, ZŠ a MŠ Třebotov
  Liška s dobrou náladou, HOP-HOP Indiáni, ZUŠ Ostrov
  Kamarádka, MašMyš, Divadlo pro Zličín, Praha 5 – Sobín
  Déšť a pak ticho, Stonožka ve sprše, ZUŠ F. L. Gassmanna, Most
14.00–15.55 3. blok přehlídky – vystoupení pro účastníky Dětské scény
  Samí známí, Tři boty, ZŠ a MŠ Třebotov
  Liška s dobrou náladou, HOP-HOP Indiáni, ZUŠ Ostrov
skupina A Kamarádka, MašMyš, Divadlo pro Zličín, Praha 5 – Sobín
  Déšť a pak ticho, Stonožka ve sprše, ZUŠ F. L. Gassmanna, Most
skupina B Déšť a pak ticho, Stonožka ve sprše, ZUŠ F. L. Gassmanna, Most
  Kamarádka, MašMyš, Divadlo pro Zličín, Praha 5 – Sobín
16.30–17.15 diskuse lektorského sboru s vedoucími souborů vystupujících v 3. bloku
16.30–18.00 dětský diskusní klub
17.30–19.00 veřejná diskuse o představeních 3. bloku
  hosté přehlídky
20.30  Hore, MoDRé TRaKy, Vráble (Slovenská republika)
21.00 Točkolotoč, Svitavy (koncert)
   
ÚTERÝ 11. června
8.30–12.30 semináře A–D
8.30–12.00 výlet pro děti ze souborů
9.00–11.50 4. blok přehlídky – vystoupení pro veřejnost
  Příběhy z konce předměstí, Divadlo Vydýcháno, ZUŠ Liberec
  Srdce hvozdu, Studio Šrámkova domu, MKS Sobotka
  Hnutí, JEDNABÁSEŇ, ZUŠ Jižní Město, Praha 4
  Berta a Mladá, Berty, SVČ Lužánky, Brno
14.00–16.50 4. blok přehlídky – vystoupení pro účastníky Dětské scény
skupina A Příběhy z konce předměstí, Divadlo Vydýcháno, ZUŠ Liberec
  Srdce hvozdu, Studio Šrámkova domu, MKS Sobotka
  Hnutí, JEDNABÁSEŇ, ZUŠ Jižní Město, Praha 4
  Berta a Mladá, Berty, SVČ Lužánky, Brno
skupina B Hnutí, JEDNABÁSEŇ, ZUŠ Jižní Město, Praha 4
  Berta a Mladá, Berty, SVČ Lužánky, Brno
  Příběhy z konce předměstí, Divadlo Vydýcháno, ZUŠ Liberec
  Srdce hvozdu, Studio Šrámkova domu, MKS Sobotka
17.15–18.00 diskuse lektorského sboru s vedoucími souborů vystupujících ve 4. bloku
17.15–18.45 dětský diskusní klub
18.15–19.45 veřejná diskuse o představeních 4. bloku
20.30 Na arše v šest, Paramian, Dramatická školička Svitavy
   
STŘEDA 12. června
8.30–12.30 semináře A–D
8.30–12.00 výlet pro děti ze souborů
9.00–11.40 5. blok přehlídky – vystoupení pro veřejnost
  Tři malé rakvičkárny, Žádní lenoši, ZUŠ Nové Strašecí
  Princ (?)! BUBU, klub dětské kultury, Vsetín
  Příběh jednoho trička, Jitřenka, SVČ Opava
  Journeys, Story Theatre, Class Acts, Praha 3
14.00–16.40 5. blok přehlídky – vystoupení pro účastníky Dětské scény
  Journeys, Story Theatre, Class Acts, Praha 3
skupina A Tři malé rakvičkárny, Žádní lenoši, ZUŠ Nové Strašecí
  Princ (?)! BUBU, klub dětské kultury, Vsetín
  Příběh jednoho trička, Jitřenka, SVČ Opava
skupina B Příběh jednoho trička, Jitřenka, SVČ Opava
  Tři malé rakvičkárny, Žádní lenoši, ZUŠ Nové Strašecí
  Princ (?)! BUBU, klub dětské kultury, Vsetín
17.15–18.00 diskuse lektorského sboru s vedoucími souborů vystupujících v 5. bloku
17.15–18.45 dětský diskusní klub
18.15–19.45 veřejná diskuse o představeních 5. bloku
20.30 ukázky z práce seminářů
   
ČTVRTEK 13. června
8.30–12.00 semináře A–D

Vloženo 27. 05. 2019 v 15:34 do kategorie Aktuálně, Dětská scéna, Program.

Zhlédnuto 111 krát, z toho dnes 1 krát.

 
Informace o ochraně osobních údajů na webu NIPOS