Odborný útvar NIPOS

Neprofesionální umělecké aktivity dospělých
a estetické aktivity dětí a mládeže

Kontakt: NIPOS-ARTAMA • P.O.Box 12 • Fügnerovo nám. 5 • 120 21 Praha 2
telefon: 221 507 953-4 • e-mail: artama@nipos-mk.cz

English summaryAbout NIPOS


Zpět na úvodní stránku

Středoškolský sborový zpěv

KONTAKTY
Mgr. Barbora Hanslianová • tel.: 221 507 975 • mobil: 774 058 219 • e-mail: hanslianova@nipos-mk.cz
Klub sbormistrů:
Zuzana Kacafírková • telefon: 221 507 975 • mobil: 778 702 375 • e-mail: kacafirkova@nipos-mk.cz
Knihovna a databáze not:
PhDr. Jan Pirner • telefon: 221 507 975 • mobil: 778 702 495 • e-mail: pirner@nipos-mk.cz
ARTAMA >> Hudební obory >> Středoškolský sborový zpěv >> Přehlídky a festivaly >> Celostátní přehlídka středoškolských pěveckých sborů

Postupující sbory a výsledky postupových přehlídek CPSPS 2019

Sbory postupující na 11. celostátní přehlídku středoškolských pěveckých sborů

Hradec Králové, 8.10. listopad 2019

I. kategorie (abecedně):

  1. Armonia, ZUŠ Rokycany, Alena Vimrová
  2. Artep, Gymnázium a obchodní akademie, Orlová, Petra Rašíková
  3. Besharmonie, Gymnázium Nad Kavalírkou, Praha, Libor Sládek
  4. Gybon, Gymnázium Boženy Němcové a Hudební mládež Hradec Králové, Jaromír Schejbal
  5. Pěvecký sbor Gymnázia Havířov, Sylva Mokrošová
  6. N.T.C., Gymnázium Rumburk, Michal Jániš
  7. Puellae et pueri, Beskydské divadlo, Nový Jičín, Karel Dostál
  8. Pueri gaudentes – mužská část, ZUŠ Šimáčkova, Praha, Libor Sládek
  9. Re-canto, ZUŠ Vyškov, Aleš Musil
  10. Sušický dětský sbor, ZUŠ Sušice, Josef Baierl, Jan Pelech

Náhradníci v pořadí:

  1. Harmonie ladies, ZŠ Školní, Velké Meziříčí, Olga Ubrová, Andrea Svobodová
  2. Altitudo, Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická, Liberec, Miloslava Čechlovská, Daniel Hutař
  3. Cum amore, Gymnázium F. X. Šaldy, Liberec Zuzana Kubelková
  4. Hudební sdružení Gymnázium Jihlava, Dagmar Němečková  

II. kategorie (abecedně):

  1. Alejsbor, Gymnázium Praha 6, Nad Alejí, Helena Brdičková
  2. Pěvecký sbor Jiráskova gymnázia, Náchod, Vlastimil Čejp
  3. Proměny, ZUŠ Svitavy, Dana Pražáková
  4. Tutti Pazzi, Gymnázium Lovosice, Jozefína Štěpánová
  5. Unique Rokycany, Gymnázium a SOŠ Rokycany, Vladana Poláčková

Náhradníci v pořadí:

  1. Syrinx, Gymnázium Frýdlant nad Ostravicí, Jan Lukša, Dan Lokaj
  2. SPS Gymnázia J. Škody, Přerov, Věra Oščádalová
  3. Colours of GTU, Gymnázium Trutnov, Vojtěch Kábrt

 

Výsledky postupových přehlídek: 

Bystřice nad Pernštejnem 2019

Praha 2019

Rokycany 2019

Brno 2019

Litoměřice 2019

Jablonec nad Nisou 2019

Hradec Králové 2019

Ostrava 2019

Vloženo 02. 05. 2019 v 20:40 do kategorie Aktuálně, Celostátní přehlídka středoškolských pěveckých sborů, Hodnocení.

Zhlédnuto 817 krát, z toho dnes 1 krát.

 
Informace o ochraně osobních údajů na webu NIPOS